Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nikt o tym nie pisał.

TVP1 (16/9) z tp Cyfry+ (10.892 H 27500) został dziś przeniesiony na pozycję nr 3.

Discovery HD z tp N-ki zameldował się na pozycji 108.

 

Obecnie:

- TVP1 z tp CP (12.188 V 27500) melduje się jako TEST_T1,

- Discovery HD z tp CP (12.264 V 27500) melduje się jako TEST_D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego nie wiem, ale wątpię.

To nie promocja elastyczna, w której można było zejść na niższy pakiet.

Możesz zrobić jak ja z Mini przejść na Familijny (na czas nieokreślony z 1mc wypowiedzenia) i wysłać wypowiedzenie wraz z umową - wychodzi szybciej :>

 

plakatb2xi09400.th.jpg

 

Nowy plakacik ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się umowy 12 miesięczne, ciekawe czy po wybraniu wyższego pakietu w okresie darmowym, może później zejść na familijny? Bo w zawyż mnie nie interesuje.

 

Nie można, to nie są oferty elastyczne (dla nowych klientów). Wybierasz przedłużenie umowy na pakiet na który chcesz się zobowiązać. Dostajesz gratis albo w postaci obniżonych płatności, albo wyższego pakietu w cenie wybranego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym tj. 07.12.2009 Cyfrowy Polsat uruchomi atrakcyjne oferty na zmianę pakietu.

 

Oferty dla Klientów zostały przygotowane z umowami na czas nieokreślony, jak również z zobowiązaniem na 12, 15 i 18 miesięcy.

Ok,kończy mi się umowa z CP na familijny+relax mix,wypowiedziałem umowę,chcę podpisać na minimax,co mam zrobić?Bo CP nie dzwoni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako abonent na czas nieokreślony otrzymałem dzisiaj pismo od CP.Chwalą się nowymi kanałami w ofercie,telefonią,VOD oraz internetem.Jest

także nowy cennik.Wraca super "promocja" weź relax mix a cena familijnego nadal będzie 37.90zł a nie 39.90zł... Wysyłają także nowe lojalki na 2 lata.Jeśli się odeśle to będzie 37.90 przez 2 lata a nie 39.90 na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu Cyfrowy Polsat podmienił na swojej liście kanałów parametry TVP1 – pozycja nr 3. Stacja jest już dostępna dla abonentów platformy z transpondera Cyfry+ (przekaz z częstotliwości Cyfrowego Polsatu zostanie wkrótce wyłączony). Na razie analogiczna operacja nie będzie przeprowadzana z innymi kanałami Telewizji Polskiej.

 

– Sygnał TVP1 jest pobierany z transpondera Cyfry+, ale na chwilę obecną nie mamy takich samych planów w stosunku do pozostałych kanałów TVP – tłumaczy nam Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu. TVP2, TVP Info i TVP Sport pozostaną więc na transponderach Cyfrowego Polsatu.

 

Przypomnijmy, że TVP1 z transpondera Cyfry+ (nr 119 satelity Hot Bird 9 – 13E o częstotliwości 10,892 GHz, pol. H, SR=27500, FEC=3/4) nadaje wybrane pozycje programowe w formacie 16:9.

Źródło: http://tvpolsat.info/news.php?readmore=2132

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko kwestia czasu, kiedy i TVP2 będzie pobierany z transpondera Cyfry, a nawet i pozostałe kanały TVP (Sport i Info). Nie ma sensu płacić Cyfrze za możliwość pobierania sygnału z jej częstotliwości, jeżeli przez jakiś czas część wolnej pojemności na tp. CP nie uda się zagospodarować, a płacić Eutelsat'owi przecież też trzeba. Odrobinę cierpliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przeczytaj dokładnie tekst z tvpolsat.info:

(...)Na razie analogiczna operacja nie będzie przeprowadzana z innymi kanałami Telewizji Polskiej. (...)
Zresztą sam napisałeś, że "przynajmniej na najbliższy czas"... Kwestią czasu jest przeniesienie pozostałych kanałów TVP na częstotliwości Cyfry. Czy według Ciebie te wyrażenia brzmią dwuznacznie? :woot: Wszystkie stacje TVP i tak znajdą się na transponderach Cyfry, albo TVP1 i TVP2 z tp. Cyfry dla CP, a TVP Sport i TVP Info z tp. CP dla Cyfry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnał TVP1 jest pobierany z transpondera Cyfry+, ale na chwilę obecną nie mamy takich samych planów w stosunku do pozostałych kanałów TVP – tłumaczy nam Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu. TVP2, TVP Info i TVP Sport pozostaną więc na transponderach Cyfrowego Polsatu.

Ma ktoś jakąś teorię jaka strategia kierowała CP by współdzielić TVP1 a reszty nie? Jeśli już tak się wymieniają to mogli pobierać TVP1 i TVP2 z Cyfry+ a w zamian ze swoich tr. udostępnić INFO i Sport. W ten sposób można by poprawić jakość wszystkich 4 kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowej propozycji z pewnością zadowoleni abonenci Cyfrowego Polsatu  lubiący filmy i seriale. Do końca grudnia 2009 roku operator będzie udostępniał sygnał trzech kanałów telewizyjnych (AXN, AXN Crime oraz AXN Sci-Fi) klientom posiadającym wykupiony abonament Mini oraz Mini Max.

Promocja ma zachęcić klientów płacących niski abonament do przejścia na wyższe opcje abonamentowe. Kanał AXN dostępny jest w pakiecie Familijnym, z kolei kanały AXN Crime oraz AXN Sci-Fi w pakietach Film, Relax Mix oraz Super Film.

Podaje za media2.pl

Świąteczna gorączka w CP. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnał TVP1 jest pobierany z transpondera Cyfry+, ale na chwilę obecną nie mamy takich samych planów w stosunku do pozostałych kanałów TVP – tłumaczy nam Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu. TVP2, TVP Info i TVP Sport pozostaną więc na transponderach Cyfrowego Polsatu.

Ma ktoś jakąś teorię jaka strategia kierowała CP by współdzielić TVP1 a reszty nie? Jeśli już tak się wymieniają to mogli pobierać TVP1 i TVP2 z Cyfry+ a w zamian ze swoich tr. udostępnić INFO i Sport. W ten sposób można by poprawić jakość wszystkich 4 kanałów.

Ja mam. CP kierowała strategia finansowa. Po co mają płacić komuś za udostępnienie miejsca na tp skoro mogą puścić ze swojego tp? Widocznie jest zapotrzebowanie na miejsce po TVP1 natomiast po TVP2 na razie nie. Na takie dogadywanki coś za coś przyjdzie czas jak wszystkim zacznie brakować miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ich ślamazarstwo w dodawaniu nowych kanałów zaczyna już mi działać coraz bardziej na nerwy.

Ale tak było zawsze przecież w CP.

Ileż przecież czasu było trzeba kiedyś czekać na dodanie Eurosportu??

Ile trzeba było czekać na poprawę TVP?

A teraz od ilu już miesięcy czekamy na Comedy Central, Filmboxy czy Religię ? I na dodanie do listy TVN Warszawa.

 

Mam nadzieję że przekonam ojca do Cyfry i skończy się to pełne nerwów i niepewności i niespełnionych nadziei użytkowanie CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...