Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po części jest to już stan aktualny, gdyż znamy 2 kanały HD (Polsat Sport HD i Polsat HD) które pojawią się w ofercie HD Cyfrowego Polsatu. Co do wymiany dekodera przy zakupie TV to mi sie podoba gdyż stary Panasonic 28" który miałem akurat się zepsuł i aktualnie mam 20" LG z drugiego pokoju. Na pewno część abo. CP ma już TV HD Ready lub Full HD więc według mnie pojawi sie tez sama opcja wymiany dekodera na Samsunga HD. Jeżeli CP dołączy te zapowiadane 4 kanały w ciągu pół roku od startu PS HD i Polsatu HD to trzeba będzie przyznać, że polska będzie pionierem HD w Europie tj.:

n: nSport HD, Discovery HD, MGM HD;

C+: Canal+Sport HD, Canal+Film HD, National Geographic HD;

CP: Polsat Sport HD, Polsat HD, 4 inne kanały w HD.

 

W momencie startu oferty HD CP bedzie w Polsce łącznie 8 kanałów HD gdzie np Niemcy mają do tej pory 2 kanały HD: Premiere HD i Discovery HD; Włosi natomiast 4: Sky Sport HD, Next HD, Cinema HD, National Geographic HD.

 

Podsumowując jeżeli CP będzie miał w swojej ofercie 6 kanałów HD to będzie liderem w Polsce jak i Europie pod względem ilości kanałów HD. Teraz zostaje pytanie ile abo CP weźmie oferte HD oraz czy te kanał będą wartościowe czy niszowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuja na razie dwie sprawy.Czy HD bedzie mozna odbierac na normalnych modulach CP oraz jak Polsat rozwiaze sprawe dostepu do tej oferty dla dotychczasowych abonentow.

Czy bedziemy tradycyjnie podpisywac umowe od nowa chcac miec inny tuner czy tez nie....

Ciekawe czemu szef CP mowil tylko o ofercie laczonej - Tuner Samsung + LCD tej firmy.Przeciez nie kazdy chce miec LCD akurat tej firmy,badz ma juz inny.Duzo niewiadomych jak na razie.Poczekamy jeszcze na nieco szczegolow w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nei chodzi o to ze musisz miec telewizor i dekoder samsunga na poczatku beda w sprzedarzy tylko dekodery samssunga w hd pozniej dojda jeszcze echostara jedna ta oferta polega na tym ze jak bedziesz kupowal samsunga telewizor oraz dekoder to znacznie mniej zaplacisz niz jakbys zalozmy kupowal osobno dekoder samsunga bo taki musisz miec i np telewizor Lg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/....../

Ciekawe czemu szef CP mowil tylko o ofercie laczonej - Tuner Samsung + LCD tej firmy.Przeciez nie kazdy chce miec LCD akurat tej firmy,badz ma juz inny.Duzo niewiadomych jak na razie.Poczekamy jeszcze na nieco szczegolow w tej sprawie.

 

Co do tego wątku to ma być właśnie taka "promocja" że jak zakupisz LCD Samsung ( bodaj min. 40" ) to wtedy również dekoder "dostaniesz" na szczególnych warunkach bo to taka łączona transakcja między CP a producentem - czyli firmą Samsung ( wiadomo gwarantowany zbyt tunerów a przy okazji i telewizorów) .

 

Była też ostatnio mowa o nas (starych) użytkownikach że też coś myślą abyśmy mogli zdobyć tuner HD w jakichś promocyjnych warunkach, ale co to z tego wyjdzie to na razie trudno wyczuć- to nie kiełbasa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Polsat przegrała przed Sądem Apelacyjnym sprawę w sporze z Krajową Radą Radiofonii i Telewizji. Nadawca musi zapłacić, bo nie stosował się zapisów ustawy określającej zasady przerywania programów reklamami.

 

http://media2.pl/media/26310-ponad-mili ... lsatu.html

 

No jednak Polsat rzeczywiście przesadzał z tymi reklamami i nie tylko ja odniosłem takie znaczenie.Ale to nie oznacza ,że nie przestaną tego robić skoro i tak na tym zarobili! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat szóstą platformą w Europie i największą wśród satelitarnych platform cyfrowych w Europie Środkowo - Wschodniej według rankingu stworzonego przez chorwacki portal internetowy i opublikowanego w najnowszym numerze miesięcznika Sat Kurier (6/2007).

 

Więciej;

 

https://satkurier.pl/?cyfrowy_polsat ... 5&id=37137

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat HD i Polsat Sport HD będą nadawane w trybie 1080i. Większość stacji w Europie wybiera właśnie ten system, ale nadawcy amerykańscy wybierają już inny - 720p. Oba mają swoje zalety i wady. Ten drugi lepiej odwzorowuje ruchome sekwencje, co ma niebagatelne znaczenie podczas relacji sportowych - czytamy w To&Owo. źr. tvpolsat.info więcej>>>

Czyli nie było jak tv analogowa z tą cyfrową to są tylko same problemy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogliby bardziej wyjaśnieć jaka jest różnica, dokłanie między tymi systemami. A dlaczego nie odrazu 1080p :?::P Kiedyś pewnie na to przejdą. Dlaczego sprawdza się przy emisji filmów :?: Przecież w filmach też są szybkie akcje i może to będzie gorsza jakosć obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat 2 z nowym logotypem

Polsat 2 zmienia logo. Nowy znak graficzny stacji już od kilku tygodni mogą oglądać widzowie programu Oblicza Ameryki, w jednym ze spotów emitowanych przy magazynie. -W tej reklamie zostało użyte najnowsze (...) logo Polsatu 2, które od nich otrzymaliśmy - poinformowała nas Aneta Jankowiak, z firmy TV Polish - producenta reklamówki.

248logo_p2nowelogo.jpg

wiecej>> źr. tvpolsat.info

Mogli by podobne zrobic dla PS i PS Extra. Cos ostatnio panuje moda na ujednolicone znaki graficzne choćby Zone, MTV czy TVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie podoba. Takie logo, to mogą dzieci na informatyce robić, a nie profesjonalna stacja telewizyjna.

Zresztą jakieś dziwne ostatnio loga nasze stacje robią... TVP Sport, czy teraz właśnie Polsat 2...

Dla mnie logo, to jest to co ma np. Viva, czy też Nickelodeon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi to pod zapowiedzi pasuje niż nowość aktualna, ale niech już będzie :wink:

 

Logo jest całkiem ciekawe, zobaczymy jeszcze w jakich barwach będzie się prezentowało na ekranie TV.

 

Obecna formuła Polsat2 bardzo mi się podoba, nie chcę żadnych zmian w ramówce stacji, a tym bardziej zmiany jej profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, logo Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra są całkiem dobre, tylko dziwi mnie jedno: czcionka jaką była pisana nazwa "Polsat" była jeszcze kilka mies. temu identyczna na Polsacie głównym, Polsatach Sport i na ZiU, po zmianie logo Polsatu na obecne, napisy "Polsat" przy kanałach sportowych i ZiU pozostały bez zmian i teraz tak jakby do siebie nie pasują.

Może wystarczy tylko korekta tego napisu, nie muszą zmieniać logo PS i PS Extra jak dla mnie są ok i co najważniejsze nie przeszkadzają w oglądaniu. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...