Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet SatKurier pisze bzdury:

https://satkurier.pl/news/75668/cyfrowy-polsat-fightbox-i-polsat-sport-extra-hd-nadaja.html

Polsat Sport Extra HD nadaje tylko gdzie?

Nie podniecać się - news poszedł jako falstart, jest gotowy od 5 nad ranem, tylko był wstrzymany aż odpalą PSE HD, ktoś puścił bez mojej wiedzy, jest ponownie ukryty, poleci jak odpalą PSE HD. News trzeba było przygotować wcześniej, bo jakbym zaczął pisać dopiero jak odpalą wszystko, to by miał za duże opóźnienie. Napisanie tak długiego newsa wymaga sporo czasu.

 

EDIT: 13:00, PSE HD nadal nie ma, newsa puszczam, bo nie mam czasu więcej skanować. Wyedytowałem stosownie, a dopiszę parametry później, kanał podobno ma wystartować koło 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy poleci z TP 12265 bo tam dodano dzisiaj TVP 2HD i wyłączono wersje SD ATM Rozrywka i pozostał dosył SD C& I dla Ni Orange. Czyli leci 9 kanałów HD i 1SD a Polsat Sport Extra HD 10tym kanałem HD !!!

Jest 11 kanałów w tym jeden ma tylko kodowanie conax / viaccess.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@up, na 12265 V obecnie jest 9 kanałów HD - AXN HD, Cinemax 2 HD, FOX HD, Fox Life HD, HBO HD, History HD, Polsat HD, Polsat Sport HD i TVP 2 HD + 1 SD - Polsat Crime z kodowaniem Conax i Viaccess.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotrekk 10HD i 1 SD razem 11

1 >> Polsat HD

2 >> TVP2 HD ( wyszukuję się jako PR 03106 )

3 >> Polsat Crime SD ( wyszukuje się jako PR 03120 )

4 >> FoxLife HD

5 >> History HD

6 >> Polsat sport HD

7 >> Polsat sport HD

8 >> HBO HD

9 >> AXN HD

10 >> Cinemax 2 HD

11 >> FOX HD

 

 

@SatExpert nie jest jeszcze w relax mix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@bigcyc123, a ja nie liczyłem tego dubla PS HD (on nie zajmuje miejsca na transponderze). Więc tak naprawdę jest 9 HD. @Mr. Orbita, już wcześniej to pisałem, ale dobrze, że to lepiej wyjaśniłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
podobno FilmBox HD miął zostać przeniesiony do Relax Mix, świeci komuś w RM ? - bo mi nie :(

A kto tak powiedział? W oficjalnym komunikacie Cyfrowy Polsat informował o dostępności TVP Seriale oraz Kino Polska już od pakietu Familijnego. O Filmboxie HD w RelaxMix nigdzie nie było mowy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda na to patrzeć, coraz "piękniejsze" to HD nam serwują. Po 10 kanałów HD na tp. bitrate ~5mb/s. I to nie tylko Cyfrowy Polsat, Cyfra też ma 10 kanałów HD i 2 SD na jednym tp., N-ka ma 8 kanałów HD i 1 SD na jednym z tp. Jeszcze te nieszczęsne uruchomione wczoraj kanały TVP w HD, przecież oczy bolą jak to się ogląda, lepiej niech tego CP nie dodaje, wystarczy TVP HD, jedyny który trzyma poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...