Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

swojadroga przykładowa średnia oglądalność naszej ligi po uwzględnieniu 3 kolejek wygląda następująco:

C+ - 95 989 (wszystkie mecze brane pod uwage)

Polsat Sport - 114 204 (emitowano 3 mecze, po 1 z każdej kolejki)

Polsat Futbol - 14 477 (nadano 12 meczy).

 

Także jasno wynika z tego jak mało osób które obejrzy mecz na Polsat Sport posiada Polsat Futbol. Trzeba wziąść tutaj też pod uwagę, że Polsat Sport jest w większości sieci kablowych i Polsat może nie dać rady zdobyć tak dużej oglądalności ligi na Polsat Futbol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że to marchewka w dodatku mało dorodna o nazwie ekstraklasa, jednak polsat sport hd to nie tylko ekstraklasa a wiele sportowych wydażeń które można oglądać do końca września w najwyższej jakości za free , kiedy to rozgrywane będą przykładowo mistrzostwa europy w siatkówce dlatego dla wielu abonentów odbiera tą promocję jako przyjazny gest cp.

 

Co do kanału ekstraklasa moim zdaniem na naszym rynku medialnym jest miejsce na taki produkt. Z oglądalnością ekstraklasy nie chodzityle o poziom polskiej piłki kopanej co o jej dostępność. Jeśli ktoś jest sympatykiem ekstraklasy zazwyczaj z każdej kolejki ogląda jakieś 3 może 4 najlepsze spotkania pozostałe oglądane sa przez kibiców poszczególnych drużyn, jeśli w perspektywnie utworzony będzie kanał ekstraklasa tv i emitowany bedzie na przynajmniej dwóch platformach i w sieciach kablowych w pakietach za "normalne" pieniądze przekonany jestem, ze przeciętna oglądalność sięgnąć może 200tys/mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dałem "wycyckać", bo wczoraj koło 12:00 opłaciłem na moim "pre paidzie" pakiet "familijny" z pakietem "HD", żeby mieć właśnie "Polsat Sport HD" na siatkówkę, a kilka godzin później czytam na "Satkurierze", że właśnie "Polsat Sport HD" będzie gratis teraz...

 

No trudno, pooglądam sobie przez ten miesiąc np. "Fox HD", ale jakbym wiedział to bym sobie włączył "HBO", albo zaoszczędził te 30 złotych (powinni informować o takich promocjach z jakimś wyprzedzeniem !)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie siejcie paniki. Każda z platform, która zainwestowała w określony produkt (w tym przypadku w transmisje meczów Ekstraklasy) chciałaby na nim jak najwięcej zarobić, a przynajmniej nie stracić. Cyfra inwestuje w reklamy telewizyjne, Polsat natomiast chce zachęcić abonentów do zakupu pakietu Sport przez tzw. otwarte okna. I nie ma co tworzyć czarnych scenariuszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dałem "wycyckać", bo wczoraj koło 12:00 opłaciłem na moim "pre paidzie" pakiet "familijny" z pakietem "HD", żeby mieć właśnie "Polsat Sport HD" na siatkówkę, a kilka godzin później czytam na "Satkurierze", że właśnie "Polsat Sport HD" będzie gratis teraz...

 

Wiesz, CP lubi ostatnio zaskakiwać swoich abonentów :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z informacją podaną przez portal wirtualnemedia_pl kanały HBO nie znikną z oferty Cyfrowego Polsatu (CP) (jakby ktoś się bał, że znikną). CP podpisał nową umowę na rozpowszechnianie kanałów HBO, HBO2, HBO Comedy i ich wersji HD na kolejne trzy lata. Poprzednia umowa wygasła... 28 lutego tego roku, a do tej pory obowiązywała umowa ustna. Sytuacja, w której te kanały mogły zniknąć z oferty CP była i tak niemożliwa - zależało na tej umowie i CP i HBO Polska Spółka z o.o., więc musieli się dogadać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...