Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick u mnie chodzi a obawialem sie, ze bedzie tylko w dzieciecym HD! :mrgreen: Tak jak PSN jest (narazie?) tylko dla posiadaczy Sport HD! Dodam, ze mam Premium HD i nie rozumiem tej idiotycznej polityki Polsatu*! Place 99zl, czyli maximum i co teraz nie moge odbierac PSN? Bo to cukiereczek tylko dla pakietu Sport HD? Kumacie ta logike jeszcze za komuny rodem??? Bo ja absolutnie nie! :crazy: Mam nadzieje, ze po oficjalnym starcie PSN (zastanawiam sie kiedy?) bede mogl z mojim super mega FULL WYPAS abonamentem >>Premium<< ten kanal ogladac! Sorry ale to zalosne jest poprostu i bez sensu... :evil:

 

Pozdrawiam! :smile:

 

*=tutaj napisalem nasze przyslowiowe przezwisko dla Pols..atu a wyskoczylo w poscie - Polsatu - mojej ulubionej platformy!! Hi, hi, hi!!! Dobre!!! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSN nie jest jeszcze oficjalnie dołączony do oferty platformy Cyfrowego Polsatu to też może on się pojawiać i znikać w dowolnym momencie i w dowolnych pakietach. ;) W ten sam sposób jak to jest z kanałami FTA - są ale ich nie ma. A jeśli znikną to nie możemy mieć do operatora pretensji. Już dzisiaj pisałem o pewnej cnocie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSN tego kanału jeszcze nie ma, chodź usunięto z niego nazwę TEST nie oznacza ze ruszył z regularna emisją.

Oficjalnie pojawi się po wakacjach, kiedy zasięg MUX 2 będzie pokrywał całe terytorium Polski.

PSN powstał z myślą o NTC a nie platformach cyfrowych wiec nie ma się co dziwić ze pojawił się w NTC.

To ze cześć abonentów odbiera PSN w CP to tylko błąd systemu który nadaje uprawnienia.

CP czeka na oficjalny start kanału i wtedy udostępni do dla abonentów.

 

Przykładem było gdy TV 6 nadawał testowo, wtedy tez cześć abonentów miała dostęp.

Ja mam CP z pakietem Mini HD i miałem do niego dostęp, mimo ze raz mi się włączał a raz miałem brak uprawnień.

 

Niech Admin zrobi z tym porządek bo zaczyna to być nudne te narzekanie na brak dostępu do kanału którego oficjalnie nie ma w CP !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wizajplus! Czlowieku, nie podniecaj sie!!! W domu sobie porzadek lepiej zrob! Ja na ten temat jeszcze nic nie pisalem i calkowicie mnie nie zrozumiales!!! To jest dla mnie poprostu bez sensu! Bo jezeli niedostepny jest dla Sport HD, to powinnien byc dostepny PRZEDE WSZYSTKIM dla abonentow, ktorzy placa najwiecej, czyli za pakiet Premium!

 

@swojadroga! Tak, masz racje i rozumiem Cie! Ale ja jako abonent Premium (a mam dwie umowy w zacnym Polsaciku) czuje sie poprostu oszukany! Tu chodzi poprostu o principle-zasade! To nie jest fair i tyle... Logika dzieci komuny i tyle... Pozdrawiam Cie! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fezuj! Rowniez uwarzam, ze tych dzieciecych kanalow juz za duzo i sa co raz glupsze. I to chyba jeszcze nie koniec!? Przyznam ze kanaly dzieciece od Viacom nigdy mi sie nie podobaly... To jest czysty [beep]izm! Oni sobie dzieci juz pod ten MTVszajs ksztaltuja.., czyli Beavis & Butthead, Jack-Ass i tego chinskiego dziadka, co leszczy molestuje. :lol2: Tak, same amerykanskie luksusy nam sie robia o McDonaldsie juz nie wspomne!

 

@hipek_12! Dzieci masz? Jak to, przeciez Ty 12 lat masz? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wizajplus! Czlowieku, nie podniecaj sie!!! W domu sobie porzadek lepiej zrob! Ja na ten temat jeszcze nic nie pisalem i calkowicie mnie nie zrozumiales!!! To jest dla mnie poprostu bez sensu! Bo jezeli niedostepny jest dla Sport HD, to powinnien byc dostepny PRZEDE WSZYSTKIM dla abonentow, ktorzy placa najwiecej, czyli za pakiet Premium!

Jeśli jaki kanał nie jest oficjalnie w ofercie platformy, to nie ma się czego oburzać.

Jak się pojawi oficjalnie to otrzymasz do niego dostęp.

I tyle w tym temacie, a to ze czasem technicy przypisują uprawnienia także na jakiś kanał testowy przypadkowym kartom kodowym to nie oznacza ze Ty tez musisz mieć do niego dostęp.

 

W domu porządek mam, i z platformami cyfrowymi mam do czynienia od 1998 roku jak pojawiła się Wizja TV, wcześniej miałem analogową Multichoice Polska.

Wiec ja tylko mówię o co masz żal i pretensje, nie podoba się to na rynku jest konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ wizjaplus! Spox, ja mialem od samego poczatku C+ i to byla pierwsza namiastka luksusu z Polski, bo na Zachodzie tego jeszcze nie bylo! :wink: Ale wracajac do tematu: PSN nie jest oficjalnie w Cyfrowym Polsacie! Rozumiem! Ale nie rozumiem dlaczego w Sport HD jest a w Premium nie ma... No niestety, za duzo na moja glowe... Wiesz, urodzilem sie co prawda jeszcze za komuny w PL ale wychowalem juz w innym kapitalistycznym panstwie i wyobraz sobie, ze w mozgu mi tam zdrowo namieszali chyba... Bo poprostu nie kumam, no..? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dziabolek7! Sorry, ale dla mnie to jest nielogiczne. Jak mozna placic 99pln za pakiet Premium i nie miec tego kanalu, co inni abonenci maja za 59zl? A po za tym ja tez mam Sport HD, ktory jest czescia Premium! To powinnienem ten kanal tez miec a nie mam! To jest poprostu glupie! Mi nie chodzi o jeden kanalek wiecej, tylko naprawde o sens. Nowy Premium przeciez sklada sie z tych pakietow Familijny HD, pozniej dobierasz sobie Extra HD, Sport HD itd. No ale fakt, ja mam chyba ten troche starszy Premium ale place tyle samo, co za nowy - 99 zeta! To co, mam teraz isc i przedluzyc o nastepny rok u Polsatu? Tak jak mi kaza z tym internetem gratis 5GB? Mam umowe do 2013 i co mam teraz przedluzyc do 2014? Okey z tym internetem, to dla mnie jasne i akcpetuje to. Ale to pierwsze, to zwykly cyrk! Albo wlaczaja kanal albo nie i tyle! Bo smiac mi sie chce poprostu z tego Polsatu... :lol2:

 

Nie wiem, czy jestem dobrym prorokiem ale pozwole sobie tutaj cos powrozyc. Zaczynajac od tego, ze z tym Nick Jr., to tez nie potrafili tego profesionalnie zalatwic! AMATORZY!!! Byl 1. czerwca, zrobili dziecia promocje na kanalki - okey! Ale to mialo byc tak, dzieciaczki rano wstajecie a tu bach nowy programek z bajkami 1. czerwca jest - tata przeprogramuj dekoder!!! A oni, co??? Nie potrfili nawet takiego czegos profesionalnie zalatwic! Zenada!!! Ale chodzilo chyba o to, zeby dzieciatka bardziej skoncentrowaly sie na tych kanalkach z promocji, ktore za 5 dni wylacza i zacznie sie u tatusia placz, zeby tatus umowe podwyzszyl! He, he! Dobre, na dzieciach zawsze sie najlepiej zarabia! Jasne!!! :jupi: Zobaczycie, ze na koncu bedzie tak, ze moze dolacza jeszcze Nickelodeon HD, wylacza Orange Sport Info a w zastepstwo wlacza Polsat Sport Info aby nie bylo to odczuwalne i jak najmniej abonentow chcialo zerwac umowe. Jezeli sie myle, to wybaczcie ale tak cos czuje... :wink:

 

Mi w sumie nie zalezy juz na tym specjalnie, zeby zerwac umowe, bo lubie ten VOD katalog na CP. Duzo filmow juz widzialem ale zawsze cus sie nagra na HDD. Swietny serwis a nie jak w C+ z tym nagrywaniem w nocy i nigdy nic nie nagrane. :crazy: CP marnuje miejsce na TP ale ma to swoj urok - leca filmy, puszczasz i gra! Sky Germany tez tak robi. Staram sie byc objektywny i tyle. Nie jestem ani przeciwnikiem Polsatu ani fanem. Jedyne, co mi sie podoba, ze jest to choc Polska firma a nie jakis szajs niemiecki moloch (ex-ERA), ktory dorobil sie na 80mln mieszkancach a przede wszystkim na Turkach, bo Ci po 5 komorek musza miec a teraz cala Europe germanizuje...

 

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kanał TVP Historia nie jest kanałem HD, więc moim zdaniem powinien być dostępny dla wszystkich abonentów Cyfrowego Polsatu, a nie tylko dla posiadaczy dekoderów HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Orange Sport Info, Religia.tv, TVN CNBC i TVP Historia nie są gwarantowane przez Cyfrowy Polsat w umowach abonenckich. Są one obecnie na promocyjnych warunkach umowy, więc w przypadku wyłączenia ich z oferty, abonentowi nie przysługuje prawo do zerwania umowy z CP. Zmiana ta dotyczy jedynie osób, które podpisały nową umowę po modyfikacji oferty przez Cyfrowy Polsat.

 

Źródło: tvpolsat.info

 

Więcej: http://tvpolsat.info/news.php?readmore=3166

 

Znamy, więc przyczyny nie umieszczenia wyżej podanych kanałów w ofercie na stronie internetowej CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...