Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfrowy Polsat zdementował, że porozumiał się z Radiem na wizji. Zaprzeczono słowom Bartosza Burskiego z Polskiego Radia. Więcej wkrótce w newsie.

 

Edit.

W zeszłym tygodniu, za Bartoszem Burskim, odpowiedzialnym za dystrybucję Radia na wizji, informowaliśmy, że Cyfrowy Polsat potwierdził obecność stacji na swojej liście kanałów. Okazuje się, że przedstawiciel nadawcy za szybko ogłosił współpracę z platformą. Cyfrowy Polsat nie podjął jeszcze bowiem decyzji w sprawie Radia na wizji.

 

– Według mojej najlepszej wiedzy żadne decyzje w sprawie Radia na wizji nie zapadły. Otrzymaliśmy ofertę współpracy i na pewno ją rozważymy. Na chwilę obecną z naszej strony mogę potwierdzić jedynie fakt prowadzenia rozmów – wyjaśnia nam Olga Zomer, rzecznik prasowy platformy.

 

Od dziś kanał nadaje już za pośrednictwem satelity, choć nadal są to testy. Zgodnie z zapowiedziami, przekaz jest niekodowany. Parametry: transponder nr 157 satelity Hot Bird 6 (13E) o częstotliwości 11,642 GHz, pol. H, SR=27500, FEC=3/4, DVB-S/QPSK. Abonenci Cyfrowego Polsatu muszą wyszukać stację samodzielnie. Radio na wizji nadaje testowo od połowy 2010 roku, początkowo tylko w sieci kablowej Toya. To kanał publicystyczno-rozrywkowy, będący połączeniem najlepszych cech radia i telewizji.

 

Źródło: http://www.tvpolsat.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś dzwoniłem na infolinię wsprawie cinemax hd ,w starym premium .Powiedziała, że przugotują oferte na nowe premium w następnym tygodniu mam udać się do APS w celu podpisania .ZOBACZYMY

Dziś dzwoniłem na infolinię pani przeprosiła za niedogodności, powiedziała że oferta jest w trakcie przygotowań i do czasu przygotowania promocyjnie włączą mi Cinemax HD. I tak się stało. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po miłej rozmowie Pani konsultantka stwierdziła, że jestem zbyt "świeżym" abonentem "starego" Premium i w tej chwili nie ma możliwości dla mnie zmiany oferty ani grzecznościowego włączenia kanału CINEMAX HD, do czasu jej przygotowania. Mam dzwonić co najmniej za m-c. Umowę zawarłem w sierpniu 2010.Ale cz to nie dziwne, że posiadanie kanału zależy od konsultanta lub terminu podpisania poprzedniej umowy?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co da dzwonienie do skutku jak każdy konsultant na którego trafiam robi dokładnie to samo - sprawdza w systemie ofertę, mówi że jej nie ma, informuje o promocji która była do 3 stycznia i każe czekać zwracając uwagę na to że Cinemax HD jest dostępny tylko w nowej ofercie i że taka oferta się "kiedyś" pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz myslalem ze w CP poszli w koncu po rozum do glowy z tym Cinemaxem HD, ale to jednak okazuje sie ze tylko wybrancow dobrze potraktowali, a reszta ma czekac...

Ja osobiscie nie mam pakietu Premium, ale od niedawna powrocilem do CP i sie zaczynam obawiac jak widze podejscie CP do klientow. Chyba jest gorzej niz 3-4 lata temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawie Cinemax HD wczoraj dzwoniłam i nic nie pomogło ,wiec wieczorem napisałam emaila do CP oto odpowiedz i dzisiaj juz działa :brawo: !!!!!!!!! Uprzejmie informuję, że mając na uwadze dalszą współpracę

umożliwimy Pani bezpłatny odbiór ww. Pakietu Cinemax HD do czasu

pojawienia się oferty na ww. pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...