Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Az chce sie powiedziec ze kazdy kto podpisze tak długi cyrograf moze byc oszukiwany. No bo co rózni podpisanie umowy na 15 miesiecy z 3 miesiacami gratis od 29 miesiecznej umowy z 6-ma miesiacami gratis. Ano to ze po tych 15 miesiacach mozna podpisac nastepna umowe na nowych warunkach. a tak mają Was zobowiazanych na długi okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP jestem już prawie 11lat ale ostatnie poczynania tej platformy mnie szokują. Czara goryczy przelała się gdy do N-ki trafił TVP1 HD oraz BBC Knowledge HD. Wstyd żeby największa platforma DHT w Polsce nie miała w swojej ofercie kanałów HD nadawcy publicznego.

Do tego multiroom, w N-ce za rok rozbuduję o drugi dekoder i zapłacę 10 zł miesięcznie więcej i będę miał dostęp do pełnej oferty na dwóch dekoderach. Nie interesuje mnie w jaki sposób dekodery mają się łączyć ze sobą kablem czy bezprzewodowo. Ważne że mam multiroom!! :brawo: a w CP nie widać nawet światełka w tunelu co do multiroomu. :>

Dla mnie ważne jaka platforma ma ofertę kanałów HD i widać że N-ka w tej dziedzinie jest bardziej rozwojowa od CP czy Cyfry+.

Jeżeli na rynku polskim pojawi się jakiś nowy kanał HD wiadomo na 99% że będzie on w tej platformie a CP z [beep]ości da sobie wykraść sztandarowe kanały BBC które były dostępne na wyłączność w tej platformie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przyszło ci na myśl ze to TVP nie chce żeby TVP 1 HD było w CP? Dla mnie skandalem jest to że TVP od jakiegoś czasu lansuje się w tylko jednej platformie olewając swoich abonentów płacących abonament RTV.Taka z TVP telewizja publiczna jak z koziej ....trąba.Przecież te kanały są produkowane za pieniadzę podatnika!A ilu z płacacych abonament RTV je ogląda?Muszą dodatkowo związać się umowa z prywatnym nadawcą żeby oglądać programy tej twojej telewizji "Publicznej".Taka paranoja jest możliwa tylko w Polsce!Uklady,układziki,korupcja.Polski standard.

Inną sprawą jest to że ten kanał to zwykła szmira mająca podnieść poziom reputacji TVP i pokazać ze oni tacy niby nowocześni są.Ale pewnie sa tacy których podnieca ogladanie Ojca Mateusza i innych mega produkcji TVP w haj defynyszyn... :lol2:

 

PS.Ja nie miałem najmniejszego problemu żeby przejść na Nowy Premium.Postraszcie ich trochę to się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zbigniew J : Kodeks handlowy umowę zawartą ustnie traktuje tak samo jak na piśmie. Dlatego zapewnienia telefoniczne przedstawiciela CP o odbiorze wszystkich kanałów w każdym czasie w pakiecie premium powinny być respektowane. Myślę że taka telefoniczna informacja jest częścią umowy zawartej na piśmie. Idąc takim tokiem myślenia podpowiadam CP: proszę wprowadzić premium bis i postanowić że wprowadzane następne kanały nie będą wchodzić w obecnie obowiązujący pakiet premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Ja także jestem w polsacie od samego początku i tym razem zapewniam z ręką na sercu że jak tylko skończy mi się nowa umowa w którą mnie wmanewrowano na 100% pożegnam się z nieopisaną radością z tą platformą.Zawsze miałam wykupiony najwyższy pakiet bo lubię mieć dostęp do wszystkich kanałów,jak podpisywałam nową umowę miałam także wykupiony najwyższy pakiet jednak w miarę rozszerzania oferty zostałam pozbawiona takiej możliwości.Nie ma możliwości podpisania aneksu do umowy i za dopłatą(w końcu chodzi tu chyba o zysk)dostępu do całości oferty.Czuję się najnormalniej w świecie nabita w butelkę i zupełnie nie rozumiem takiego postępowania.Bardzo chętnie podpisze się pod jakaś petycją,skargą bo uważam że to nie jest uczciwe traktowanie wiernego długoletniego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że Cyfrowy Polsat niesprawiedliwie traktuje stałych abonentów. Jestem rozgoryczony faktem, że nie mogę zawrzeć umowy na nowe pakiety HD mając własny dekoder HD. Te nowe pakiety są TYLKO dla nowych abonentów lub nowych umów na nowe ICH dekodery. Ja już się pożegnałem z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloo411-zupełnie nie wiem przez kogo były mówione te informacje o których piszesz. Może podałbyś więcej szczegółów. Poza tym CP mógłby podać wszelkie informacje poprzez dekoder w wiadomościach. Również te, że określony kanał zostaje wyłączony i jakie czynności należy dokonać aby z tego kanału korzystać. Czy to takie trudne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem w okresie darmowym, bo przeszedłem z niższego pakietu na premium podczas trwania umowy i nie dostałem promocji. Od pierwszego miesiąca płacę 99zł i nie mam bonusów. Otrzymałem informację że nie mogę przejść na nową ofertę - po pytaniu "dlaczego???" otrzymałem informację że w systemie nie ma dla mnie oferty :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wal02, poczytaj sobie wstecz na SatKurierze.pl, to zobaczysz. Widzę, że szukanie nie jest twoją najmocniejszą stroną :> . @Piotrek1982, pewnie musi upłynąć jakiś czas, zanim będziesz mógł przejść na nowe Premium. Zapewne dość niedawno przeszedłem na Premium (stare) i to dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podpisałem umowe na stare premium we wrześniu 2010 po trzech miesiącach wprowadzili to nowe premium więc zadzwoniłem na infolinie konsultant powiedział że moge przejść na to nowe premium ale na razie są jakieś kłopoty po dwóch dniach zadzwonłem jeszcze raz i tez nic z tego pózniej po trzech dniach zadzwoniłem jeszcze raz i dostałem umowe na nowe premium umowa na 29 miesięcy w tym 8 miesięcy płace tylko 37.90 umowa bez wymiany dekodera bo mam samsunga dsb h370g na własność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotrek1982, może spróbuj się przejść do APS-u. Ja jak chciałem przejść na Nowe Premium przez infolinię to nie mogłem. Konsultant mi powiedział, że system pokazuje, że mogę jedynie na Stare Premium, a w APS-ie okazało się po wpisaniu danych, że mogę przejść na Nowe Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...