Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj (tj. 1 października 2010 r.) kultowa komedia akcji – „Taxi 4” – dostępna bezpłatnie w VOD – Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu.

Film emitowany jest na kanale VOD 65. Usługę można zamówić przez SMS, telefonicznie lub za pośrednictwem http://www.cyfrowypolsat.pl/vod.

 

Bezpłatne udostępnienie Taxi 4 odbywa się w ramach akcji: „Zobacz jak prosto jest korzystać z usługi VOD - Domowa Wypożyczalnia Filmowa.” Innymi elementami akcji są Liga Europejska w VOD za jedyne 1 zł brutto za pakiet wszystkich spotkań w danym dniu oraz "Hotel 52" bezpłatnie w VOD – wszystkie, także przedpremierowe odcinki 2 serii "Hotelu 52" bezpłatnie w VOD.

 

„Taxi 4”, to ciąg dalszy niecodziennych przygód duetu uwielbiającego niebezpieczną jazdę – taksówkarza Daniela oraz jego przyjaciela - niezdarnego policjanta Emiliena. Obaj panowie są już szczęśliwymi ojcami usiłującymi pogodzić pracę zawodową z wychowaniem synów. Ich spokojne życie burzy jednak pojawienie się w Marsylii belgijskiej mafii, z którą będą musieli się zmierzyć. Obraz, tak samo jak poprzednie części serii wyreżyserował Gerarda Krawczyka na podstawie scenariusza mistrza francuskiego kina akcji Luca Bessona.

 

Z bieżącą ofertą filmową VOD Domowej Wypożyczalni Cyfrowego Polsatu można zapoznać się na trzy sposoby: w elektronicznym przewodniku po programach na kanałach VOD 51 – VOD 65 (po naciśnięciu na pilocie "i" lub EPG/Guide/G), w Centrum Obsługi Klienta – 0801 08 08 08, 222 127 222, 699 00 22 22 oraz na stronie http://www.cyfrowypolsat.pl/vod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie trochę dziwna polityka firmy. Promocja sama w sobie jest dobrym pomysłem. Jeżeli nie dodajemy nowych kanałów, to promujemy to co mamy.

Tylko nie do końca... uczciwa. Nie rozumiem dlaczego w tej sytuacji zostali pokrzywdzeni klienci, którzy płacą za wyższe pakiety? Zostawiają najwięcej w kasie Polsatu i co dostają w zamian?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo w koncu daliscie jakies promocje. Nie sa to jakies super kanały ale zawsze cos. Ja mam pakiet mini max i wszystko sie zgadza z tym odkodowaniem. Jednak mam zakodowane 2 kanały z listy która podał iko a mianowicie: Cartoon Network i TCM. Mozecie wyjasnic czemu mam je zakodowane skoro według kolei powyzej powinnny byc odkodowane??.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co mają relax mix mogliby odkodować cinemaxa albo hbo :D lub te co sa na chyba 130 czy wyzej ( chyba wiadomo o co chodzi )

 

A te filmy to nie całkiem za darmo, bo jak się kupuje sms-em to jest te 61 gr.

Dla tych co mają Relax Mix, dostępny jest MTVN HD. Oczywiście na odbiornikach SD, tylko z głosem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow rzeczywiście fonia na MTVNHD jest odkodowana:) zamiast tego wolał bym żeby mi odkodowali hbo:) :) :) a co do zamówień taxi4 przez sms to oczywiście są problemy. CP przysyła wiadomość że z przyczyn technicznych zamówienie nie może być zrealizowane i zapraszają ponownie:/:/:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz sobie ile osób ma pakiety uboższe a ile te bogatsze i już masz odpowiedz ze to swietnie posuniecie CP.

I dlatego, że większość wykupuje tańsze pakiety, to mniejszość kupująca droższe pakiety ma fundować większości darmowe oglądanie, tylko po to, by zachęcić ich do kupowania wyższych pakietów, dzięki którym Solorz miałby jeszcze większy zysk :roll: Typowa polska logika - a raczej jej brak - niech Solorz sam im funduje bonusy za własne pieniądze, a nie pieniądze tych co wykupują wyższe pakiety dla tych kanałów :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...