Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takich błędów w kodowaniu jak ja mam, to przypuszczam, że mało kto miał i będzie miał :D Od dwóch lat płacę za Familijny, a (poza krótką przerwą) odbieram Relax Mix. To się nazywa promocja! :D I jeszcze uważam, że ten Relax Mix nie jest wart nawet tych 37,90 co płacę :P Niewdzięcznik ze mnie straszny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu u niektórych abonentów występują błędy w kodowaniu, jak np. u mnie, mam odbiór Cafe, a nie ma go w MINI.

No i oto chodzi, że Polsat Cafe akurat jest dostępny w pakiecie Mini, sprawdź ofertę poszczególnych pakietów na stronie CP (jak już oczywiście zaktualizują stronę) :wink:

 

PS. Zanim coś napiszesz, to sprawdź to najpierw, czy nie jest inaczej niż myślisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą samą wiadomość napisałem też w dziale "zapowiedzi".

 

Otóż oznajmiam wszem i wobec co następuje:

 

Na 10-lecie (5.12.2009r.) NIE ZOBACZYMY ŻADNYCH cudnych promocji. Obowiązuje to co jest w chwili obecnej. Raczej przed 24 grudnia należy się spodziewać nowej promocji (wypadałoby zaoferować umowy 12/24 mc) ale nawet to nie jest pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz polsat jak co roku powie "święta, święta i po świętach"

 

znowu publicznie obiecali nowe kanały, w tym kanały HD i znowu nic nie dodadzą, ani widu ani słychu.... totalne zero z polsatu sie zrobiło w ostatnich 2 latach, aż żal patrzeć na ich analfabetyzm informacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym tj. 07.12.2009 Cyfrowy Polsat uruchomi atrakcyjne oferty na zmianę pakietu.

 

Oferty dla Klientów zostały przygotowane z umowami na czas nieokreślony, jak również z zobowiązaniem na 12, 15 i 18 miesięcy.

 

Klient może otrzymać w prezencie do czterech miesięcy wybranego pakietu.

 

Nowe promocje umożliwiają zmianę pakietu na wyższy dla Każdego Klienta, nawet Klienta FTA, przykładowo z Pakietu Familijnego na Pakiet Familijny i Relax Mix.

 

Wraz z podpisaniem umowy na pakiet wyższy Klienci Pakietu Familijnego i wyższych mają możliwość poszerzenia swojej oferty o ulubione pakiety tematyczne:

 

- Pakiet Bajeczka

- Pakiet Muzyka

- Pakiet Sport

- Pakiet Film

- Pakiet Cinemax

- Pakiet Rozrywka

- Pakiet Blue Hustler

- Program XXX Xtreme

 

 

Czyli wygląda na to, że jednak można w końcu dorzucić klientowi Pakiet Bajeczka zamiast całego Relax Mix :) Teraz jeszcze tylko to potwierdzę :) I ciekawe jak się ma sprawa z pakietem HD.

 

 

 

//EDIT 17:45

 

Po sprawdzeniu co się okazuje.

Udostępniono klientom (obecnym) możliwość zamówienia katalogu VOD (20zł)

Jest możliwość deklaracji czy chcemy wybrać pakiet Bajeczka, Rozrywka, etc. oczywiście przy założeniu, że posiadamy już pakiet Familijny lub wyższy.

 

Kwestia Pakietu HD nadal pozostaje niewyjaśniona (zarówno fakt czy obecny klient może zakupić Pakiet HD, oraz ilość kanałów w pakiecie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...