Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślcie ile lat temu była ostatnia podwyżka i ile nowych kanałów doszło.

Ze dwa lata temu. I od tego moment doszły kanały produkcji Polsatu i nic więcej, a i doszedł TVP Sport(ale do pakietu, który i tak był bardzo drogi w stosunku do jego zawartości). Doszły jeszcze HBO i kanały HD, ale te są dodatkowo płatne. Więc nie wiadomo za co jest ta podwyżka, no chyba, że naprawdę chcą dosyć mocno wzmocnić ofertę kanałów SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie patrze co jaki pakiet otrzymał tylko ogólnie co dodano.

Jak nie wiadomo o co chodzi to znaczy że chodzi o pieniądze. Po drugi abonament także utrzymuje kanały sportowe Polsatu a na dzień dzisiejszy prawa sportowe raczej nie tanieją. Dolicz ile Polsat będzie musiał wybulić na ligi siatkarskie. To samo co z C +. Przepłacili za polską lige i niedawno była podwyżka. Ich też czeka walka o przedłużenie praw sportowych.

Być może CP zbiera kase aby wygrać prawa do ligi włoskiej a może za chwile wrzucą jakieś kanały i wielu może się wtedy zrobić głupio.

To tylko niektóre możliwości , oczywiście jest i ta najgorsza że nic nie zrobią a podwyżka i tak będzie.

Ale to juz nie mój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale stękacie. Ale piszczecie. Czy wy naprawde uważacie ludzi w CP za idiotów. Na pewno policzyli co na tym stracą a co zyskają.

Jakoś Cyfra nie straciła jak w lipcu podniosła ceny a potem kilka kanałów dodała. Tam też idioci nie pracują.

Wielki raban o 2 zł na m-ce. Ile można jeszcze dodawać kanałów aby wyrobić się w cenie pakietu? Pewnie doszli już do maksimum możliwości i żeby zadowolić abonentów nową ofertą trzeba podnieść cene. Pomyślcie ile lat temu była ostatnia podwyżka i ile nowych kanałów doszło.

Żal czytać posty typu : no to ja od nich odchodze , albo że strzelają sobie w łeb.

Podejżewam że jakby wam CP dał dekoder hd pvr i cały pakiet za darmo też byście narzekali i psiczyli że żadnych nowych kanałów nie dodają.

Jak wam emocje opadną to sobie poczytajcie te posty i zobaczcie jaką wiochą tu wieje.

Mi jak C+ podniósł cene nie narzekałem. Od lipca 2009 płace więcej.

A przecież wiadomo C+ i CP podnieśli cene, to teraz kolej na N.

 

Straszne głupoty gadasz, zapewniam Cię że nie są na granicy możliwości i nie balansują na linii rentowności. Nie dodali kanałów tzw. zewnętrznych nadawców, za które musieliby ponosić duże opłaty, od czasu BBC x 4 (za które podwyżka już była), dodali właściwie tylko nowe kanały Polsatu, które w końcu zarabiają na siebie potężną dawką reklam, więc ta podwyżka nie jest uzasadniona, a już na pewno podwyżka ceny Relax Mix, w którym od dawna nie było żadnych nowości, dodali Polsat Futbol ale za to PS Extra przerzucili do Familijnego, więc jeśli już to tylko Familijny powinien był wzrosnąć.

Poza tym mówisz, 2 zł na m-c to nie dużo, to tylko świadczy że nie myślisz ekonomicznie. 2 zł jest na jednym pakiecie, przy Familijnym+RM to już ponad 4 zł, a ponieważ jest to usługa za którą nie płaci się raz tylko w każdym miesiącu to przemnóż to przez 12 i wyjdzie że w ciągu roku płacisz miesiąc abonamentu więcej !!!! Więc pomyśl zanim coś powiesz.

 

P.S. zwróćcie uwagę na zaje..... atrakcyjny pakiet HD. Na czas nieokreślony kosztuje 25 zł, osoba ,która posiada np Familijny + RM, dostanie więc taki pakiet bez kanału HBO HD, a to znaczy że gdyby zapłaciła za każdy z 4 kanałów osobno wyszło by 24 zł. SUPER PROMOCJA !!! Kanały o wartości 24 zł teraz dostępne za jedyne 25 zł !!!

 

Należało by jeszcze jakąś ankietkę zrobić, żeby zobaczyć ilu abonentów ma obecnie umowę na czas nieokreślony , bo sądzę że dość wielu.

Cyfra+ po podwyżce dodała przynajmniej sporo nowych kanałów, miejmy więc nadzieję że na 10 urodziny będą mieli poważne argumenty, które usprawiedliwią tą podwyżkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szykują się nowe usługi CP w najbliższym czasie (sprzedawcy wiedzą o co chodzi :wink: )

 

Nie sprzedawcy też wiedzą o co chodzi :>

Masz na myśli internet na UMTS 900Mhz? Tylko to oficjalnie na początku przyszłego roku.

 

Mam takie pytanko, jak mam Relax MIX HBO z Samsungiem HD na wynajem to rozumiem, że po okresie podstawowym będę płacił:

:arrow: Familijny + Relax Mix + HBO: 81,90 zł

:arrow: Dekoder HD: 15,00

:arrow: SUMA: 96.90zł/mies

 

Teraz średnio płacę w promocji przejściowej 3x0+10x78,80+100dekoder ~68zł/mies

 

Jak teraz będzie wyglądał pakiet Familijny w przypadku pre-paidu?

Aktualnie jest 42,90zł, po podwyżce będzie 44,90zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. zwróćcie uwagę na zaje..... atrakcyjny pakiet HD. Na czas nieokreślony kosztuje 25 zł, osoba ,która posiada np Familijny + RM, dostanie więc taki pakiet bez kanału HBO HD, a to znaczy że gdyby zapłaciła za każdy z 4 kanałów osobno wyszło by 24 zł. SUPER PROMOCJA !!! Kanały o wartości 24 zł teraz dostępne za jedyne 25 zł !!!

 

ok,ok, ale spokojnie :P teraz jeśli ktoś podpisze umowę na 'pakiet HD' zapłaci 4x5 = 20zł / msc , ale po wprowadzeniu nowych kanałów będzie miał 5 albo i więcej...a pewnie na nowych umowach już podniosą ceny, a ci którzy podpiszą teraz, mają gwarancję ceny :P

więc to wcale nie jest takie złe...ale jak kto uważa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy u was też ale u mnie na dekoderze z przekazu został wyłączone pierwsze 2 testy - Test1 i Test2. Na tych kanałach pokazuje się komunikat "Brak sygnału audio/video".

U mnie też jest taki sam komunuikat "brak sygnału audio/video".

Dekoder Samsung HD DSB-H370G.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda od 1.11 '09 już nie jestem związany z CP, ale dziś mam jeszcze dzień wolny i postanowiłem naskrobać co nieco ;)

 

Informacje (potwierdzone, sprawdzone)

 

1) nowych promocji NIE MA - są dokładnie te same, które były w październiku (0 - 6mc za friko :P )

2) już w systemie nie ma dekoderów Echostar 717, 616, Samsung S305G - wpisując dane do umowy system nie pozwala podpisać umowy z tym sprzętem (czyli samsungi i echostary znikają z półek) - JEDYNE modele z gamy SD to produkcje CP - dekoderki Mini D1 i Familijny D2. Wersje HD - Echostar 7100, 7200, 7400 i o dziwo nadal jest Samsung H370G :)

3) jako gratis można dostać teraz pakiecik XXX Xtreme za 0zł na jeden miesiąc (do nowej umowy) - wcześniej był to Blue Hustler

4) NIE MA WYŻSZYCH CEN ZA PAKIETY (Familijny kosztuje 37,90zł) czy DOPŁAT DO DEKODERÓW (no poza Echostar 7400 HD - tu nadal jest +15zł/mc)

5) opłata za kanały HD - na czas określony - 5zł, na czas nieokreślony - 6zł

6) Pakiet HD fizycznie w systemie nie istnieje (na dzień dzisiejszy gdy wszystkie oferty są już zaktualizowane w 100%). Czyli na dzień dzisiejszy nie ma pakietu HD za 20zł. Nawet wybierając wszystkie opcje HD na czas określony dalej mamy x * 5zł.

7) Informacja najważniejsza na koniec - umowy zawierane od dnia 1 listpada 2009r. ulegają automatycznemu przedłużeniu na okres 12 miesięcy, jeżeli klient nie zgłosi chęci wypowiedzenia umowy. Według nowego regulaminu ma na to 1 miesiąc (dotychczas były to trzy).

 

 

Wyższe ceny podane w cennikach obowiązują abonentów, którym kończy się umowa - dla przykładu:

Pakiet Familijny, 17 października 2011 - koniec umowy, BRAK wypowiedzenia = płatność 39,90 przez każdy kolejny miesiąc, do momentu wypowiedzenia.

Co z klientami, którzy mają dzierżawiony dekoder - będą dopłacali za udostępnienie sprzętu ? W cenniku jest mowa o kwotach 10-25zł do opłaty abonamentowej (już po umowie). Czyli posiadacz dajmy na to nawet pakietu Mini (9,90) i dekodera Mini D1(udostępnionego) po umowie musiałby płacić 11,90zł za pakiet Mini oraz opłatę za udostępnienie wynoszącą 10zł czyli 21,90zł/mc. Czarno na białym widać, że CP chce pozyskiwać klientów zrażając ich cenami, bowiem nowa umowa to gwarancja poprzedniej ceny (np. 9,90zł) i do tego brak opłat za sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5) opłata za kanały HD - na czas określony - 5zł, na czas nieokreślony - 6zł

6) Pakiet HD fizycznie w systemie nie istnieje (na dzień dzisiejszy gdy wszystkie oferty są już zaktualizowane w 100%). Czyli na dzień dzisiejszy nie ma pakietu HD za 20zł. Nawet wybierając wszystkie opcje HD na czas określony dalej mamy x * 5zł.

Jedno pytanie. Czy 5zł za kanał HD i Pakiet HD za 20zł będzie dostępny dla osób, które umowę mają podpisaną przed 1.11, a podpiszą porozumienie na kanał/pakiet HD? Rozumiem, że cały cennik obowiązuje tylko nowych klientów i nie wchodzi „z automatu” w trakcie umowy na czas określony, ale czy obowiązuje po podpisaniu porozumienia? Jeżeli tak, to czy po podpisaniu takiego porozumienia zaczyna obowiązywać nowy regulamin - ten z automatycznym przedłużaniem na 12 miesięcy i miesięcznym okresem wypowiedzenia?

Straszny mętlik jest w tym Cyfrowym Polsacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi Cennikami to wiele szumu o nic tak jak pisałem wcześniej. Ktoś coś napisze nie potwierdzi a wszyscy sie podniecjają i złoszczą.

A jeżeli chodzi o Test 1 i Test 2 u mnie chodza bez problemu cały czas jest EPG i PIDy sprawdzałem przeinstalowując klika razy programy. Mam Echostara 7100. Napis ten sam Tego kanały nie ma w twoim abonamencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

7) Informacja najważniejsza na koniec - umowy zawierane od dnia 1 listpada 2009r. ulegają automatycznemu przedłużeniu na okres 12 miesięcy, jeżeli klient nie zgłosi chęci wypowiedzenia umowy. Według nowego regulaminu ma na to 1 miesiąc (dotychczas były to trzy).

...

 

Ale coś się nie zgadza... Jeśli te dodatkowe opłaty tyczą się "czasu nieokreślonego..." a takowego nie będzie bo umowa automatycznie przedłuża się po skończonej umowie na czas 12 miesięcy jeśli nie wypowiemy... to kiedy mają wejść w życie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że umowa (nowy dekoder) zawarta dajmy na to dziś po 29mc o ile nie zostanie wypowiedziana zostaje z miejsca przedłużona o 12mc. To czy przez te 12mc będą opłaty wyższe, czy też po tych 12mc - nie wiem. Z mojego punktu widzenia 29+12, czyli od 42 miesiąca dodatkowe opłaty, ale czy tak będzie - nie wiadomo.

 

Co do ostatniego pytania - od 1 listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy wypożyczeniu podpisywałem umowę na 29 miesięcy .Z CP korzystam już gdzieś około 6 miesięcy i mam pytanie czy ja muszę teraz płacić za wypożyczenie dekodera?

 

Rozumiem, że brałeś w promocji 6mies/za darmo, dekoder na udostępnienie za 100zł?

Jeśli tak, to nic nie płacisz na wypożyczenie dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że umowa (nowy dekoder) zawarta dajmy na to dziś po 29mc o ile nie zostanie wypowiedziana zostaje z miejsca przedłużona o 12mc. To czy przez te 12mc będą opłaty wyższe, czy też po tych 12mc - nie wiem. Z mojego punktu widzenia 29+12, czyli od 42 miesiąca dodatkowe opłaty, ale czy tak będzie - nie wiadomo.

Małe sprostowanie... nadal obowiązuje 3 miesięczny okres całkowitego wypowiedzenia umowy z Cyfrowym Polsatem. Jeden miesiąc przed końcem Okresu Podstawowego mamy na rezygnacje tzw. Okresu Dodatkowego (12 miesięcy) aby nie wszedł w życie i przejść na czas nieokreślony czyli te 2 zł więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...