Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nieoficjalne info:

 

1. "W 10 rocznicę" działalności Cyfrowego Polsatu dołączą najprawdopodobniej kanały TVP Sport i TVP Info.

 

Info od znajomego z Polsatu. Nie chcecie to mi nie wierzcie, ja mam dobre źródło ( świeży news ) :D

 

I co każdy wyśmiewał mnie i mojego informatora ... A dodali szybciej niż myślałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by rzec jednym słowem - NARESZCIE! Po wielu, wielu, wielu latach w końcu CP uzyskał porozumienie z TVP ws. ich kanałów tematycznych. Chociaż TVP Info mogliby sobie podarować, przez ponad rok istnienia ten kanał obejrzałem 3 razy, ale co tam! W końcu CP będzie jedyną polską platformą z wszystkimi kanałami naziemnymi! To teraz trzeba tylko czekać na datę pojawienia się nowych kanałów TVP w tej platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP nareszcie dogadał się z TVP :brawo: . TVP Sport będą mieli prędzej niż C+. Czyli jednak potrafią się dogadać! :jupi: Jeszcze tylko brak TVP HD, ale z pewnością kiedyś się pojawi. W końcu po coś musieli wynająć ten nowy tp. jeszcze raz brawo CP.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVP zrobiło się ciepełko pod nogami, że nie będzie abonamentu, nie będą mieli tyle kasy to pewnie od razu zgodzili się podpisać umowę.

 

"- Telewizja Polska podejmując decyzję o zawarciu tej umowy brała pod uwagę przede wszystkim fakt, iż Cyfrowy Polsat jest największym operatorem satelitarnym w Polsce – podkreśla p.o. prezes zarządu TVP S.A. Piotr Farfał."

 

Bardzo szybko się zorientowali :crazy: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając inne fora , widziałem tylko biadolenie na słabą zawartość kanałów TVP , tysiące opini jest fegatywnych ( TVP do likwidacji , niech zamykają wszystkie TVP ) na temat w/w programów , a tu na forum widzę zachwyt i zadowolenie z

dodania orginalnego przekazu kanałów TVP .

Ciekawi mnie jak długo będzie panowała taka euforia , ale znając życie to sądzę , że nie długo , wystarczy mała wpadka i odezwą się głosy gromowładne .

A z drugiej strony patrząc , to dodają w zasadzie tylko TVP Sport , resztę kanałów odbieraliśmy z Astry bez łaski operatora CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak długo będzie panowała taka euforia , ale znając życie to sądzę , że nie długo , wystarczy mała wpadka i odezwą się głosy gromowładne .

 

Uwierz mi...po tygodniu od pojawienia sie tych programow na CP,zacznie sie narzekanie na ich jakosc,zawartosc itp.Tacy juz sa ludzie.Ciekawi mnie czy teraz nastapi poprawa jakosci TVP 1 i 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 23 Marca ma być już TVP Sport i TVP Info dla abonamentów CP :P nie znamy natomiast numerów na liście

 

NIE WYKLUCZONO że także TVP HD trafi do CP <- NADZIEJA JEST :P

 

Prawdopodobne jest to że TVP Sport będzie udostępniony za darmo na miesiąc dla abonamentów CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

A ja może jeszcze fotkę dam - z historycznego wydarzenia - tak na podgrzanie entuzjazmu ;)

23rlus9.jpg

Od lewej: Tomasz Rudomino, Piotr Farfał, Dominik Libicki/foto: TVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie!

Bardzo się cieszę, że CP udało się dogadać z TVP w sprawie TVP Sport i TVP info. Teraz czekam tylko na to, kiedy dodadzą te kanały (najlepiej, żeby dodali jutro, bo już II kolejka I ligi się zbliża).

 

@Barti90

Skąd wiesz, że od 23 marca br.?

 

@mirko1801

No, ale nie każdy miał Astrę. Ja żeby oglądać TVP info, to musiałem u siebie w pokoju na naziemnej odbierać.

 

@adrian74

Pewnie jakość TVP 1 i TVP 2 się poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Laki 13 - cytat z artykułu na media2.pl:

Telewizja Polska oraz Cyfrowy Polsat podpisały umowę, która reguluje obecność kanałów TVP na platformie. Dodatkowo w ofercie Cyfrowego Polsatu pojawią się oczekiwane przez abonentów kanały TVP Sport i TVP Info, które powinny być dostępne dla abonentów już w przyszłym tygodniu.

oraz:

Jak zapewnia nas Olga Zomer, rzecznik Cyfrowego Polsatu, kanały TVP Sport i TVP Info powinny być dostępne dla abonentów platformy od poniedziałku - zostaną uruchomione niezwłocznie po dopełnieniu wszystkich kwestii technicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj ofertę programową TVP HD w ,, TO & OWO ,, a przestaniesz nalegać na dodanie tego kanału do oferty CP.

 

Niestety wiem jaka jest ramówka, ale myślę, że będą nad nią pracować, gdyż kanał jest wart swej uwagi ze względu na to, że czasami są mecze itp. A i także jakiś serialik się pojawi. Póki co nie narzekam, że nie ma go w CP, ale w przyszłości mógłby być.

ale to już taki mały offtop

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Prawdopodobne jest to że TVP Sport będzie udostępniony za darmo na miesiąc dla abonamentów CP

Oby! Nie mam wykupionego pakietu sport na ten okres rozliczeniowy. Na następny już oczywiście będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że zdecydowana wiekszość abonentów ma pakiet Mini albo Familijny.Ruch na przyciągnięcie klientów na droższy pakiet.Raczej nikt kto ma familijny nie wywali 20 PLN (Relax Mix) tylko dla TVP Sport skoro w TNK może go mieć za 10 PLN wraz z NSPORT.Pożądanym rozwiązaniem jest TVP Sport w pakiecie MINI skoro telewizja z defincji publiczna realizuje to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie.wchodze na satkurier a tu taki news.mówcie co chcecie o tvp sport ,ale wg mnie jest to dobry kanał ,gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.jest żużel,koszykówka,copa libertadores,bedzie puchar konfederacji w czerwcu,RPA2010,I liga piłki nożnej.Każdy znajdzie coś dla siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
tyle że zdecydowana wiekszość abonentów ma pakiet Mini albo Familijny.Ruch na przyciągnięcie klientów na droższy pakiet.Raczej nikt kto ma familijny nie wywali 20 PLN (Relax Mix) tylko dla TVP Sport skoro w TNK może go mieć za 10 PLN wraz z NSPORT.Pożądanym rozwiązaniem jest TVP Sport w pakiecie MINI skoro telewizja z defincji publiczna realizuje to

A pakiet sport? Kupujesz na wybrane miesiące za 13,90 i masz TVP Sport i resztę. Nie chcesz - nie płacisz. :D 0 umów, 0 zobowiązań. O wiele taniej niż w C+ za wszystkie kanały sportowe. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...