Skocz do zawartości

TESAT


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Kanałów niby przybywa, ale prawie wszystkie płatne, ceny są nieco kosmiczne, a Ale Kino! dołączają do pakietu Romantic z Zone Romantica, Club itp. wiecie czym... za 17 zł bodajże...

A cyfrowo jest 13 kanałów bezpłatnych!!! Porównajcie to sobie z Ineą... Jestem związany z nimi do końca września, potem przesiadam się na C+ albo CP.

Swoją drogą... TVP1 i TVP2 wyglądają TRA-GICZ-NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Tylko pozazdrościć takiej kablówki.Mają rewelacyjną ofertę muzyczną:

402 Viva Polska

403 VH1 Polska

404 VH1 Classic

405 C Music

406 MTV Dance

407 MTV Hits

408 MTV Two

409 MTVNHD

411 Trace TV

412 MCM Pop

413 MCM Top

414 MTV Europe

415 VH1 Europe

416 4 Fun TV

421 Mezzo

 

MTV PL oczywiście też mają,ale to już nie jest kanał muzyczny.

I czego więcej do szczęścia potrzeba?? Czy Ja się kiedykolwiek doczekam takiej oferty w jakiejkolwiek platformie cyfrowej??

Tylko ciekawe ile trzeba zapłacić,żeby mieć te wszystkie kanały muzyczne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

TESAT obejmuje zasięgiem teren Wildy, Dębiec, Luboń, Kórnik, Mosinę, Wiry.

Czy ja wiem? Nadal jest ubogo z ofertą HD (nie chodzi o kanały, ale o dekodery i warunki promocji), ale mają się postarać na jesień :-). Poza tym opcja C+ za 39 zł/mies. to jakaś porażka.

 

Radosuaf, dekodery HD są masakrycznie drogie w zakupie, nawet jeśli kupujemy hurtowo. Na jesień planujemy wprowadzić 2 - 3 nowe kanały HD, na razie nie mogę powiedzieć jakie :) A co do C+ - ta stawka jest dyktowana przez Canal+, operatorzy nie mają tu nic do gadania niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że większość sieci kablowych w swojej ofercie ma już 6 programów C+, czyli C+,C+Film,C+Film HD,C+Sport, C+Sport 2, C+Sport HD w cenie maks. 45zł. Natomiast tak duża sieć jak INEA nie może (nie chce?) dołączyć do swojej oferty C+Sport 2???? Oczywiście koszt pakietu C+to 45 zł, czyli maks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radosuaf, dekodery HD są masakrycznie drogie w zakupie, nawet jeśli kupujemy hurtowo. Na jesień planujemy wprowadzić 2 - 3 nowe kanały HD, na razie nie mogę powiedzieć jakie :) A co do C+ - ta stawka jest dyktowana przez Canal+, operatorzy nie mają tu nic do gadania niestety...

 

Domyślam się, ale w Inei chyba wychodzi to jednak taniej, no i box ADB to nie Homecast ;-).

Przykra sprawa z tym C+, u "siebie" mają taniej, a z "kablówkowców" zdzierają... No to im nie dam zarobić :-).

 

Fajnie, że ktoś od Was tu zagląda - może się dowiemy ciekawych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Domyślam się, ale w Inei chyba wychodzi to jednak taniej, no i box ADB to nie Homecast ;-).

Przykra sprawa z tym C+, u "siebie" mają taniej, a z "kablówkowców" zdzierają... No to im nie dam zarobić :-).

 

Fajnie, że ktoś od Was tu zagląda - może się dowiemy ciekawych rzeczy.

 

Nie chcę się spierać który box jest lepszy - obydwa są równie dobre;) ADB ma także swoje mankamenty, popytaj abonentów sieci INEA :)

Homecast co jakiś czas podsyła nowy soft, jeśli przejdzie nasze testy - jest pakowany do OTA.

Co do C+ - takie mają już zasady sprzedaży swoich pakietów, my musimy się do nich dostosować, koniec i kropka.

 

Czasem wpadam:) Opinie naszych Abonentów są dla nas bardzo ważne, konstruktywna krytyka mile widziana, wszelkie sugestie również:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Może ktoś z forumowiczów posiada wykazy kanałów TESAT-u od roku 2000 (wcześniejsze też) mogą być zeskanowane.

 

Oraz jakie kanały były dodawane do oferty i od kiedy w były TESACIE. Gdybym mógł prosić o przesłanie drogą mailową byłbym wdzięczny.info na PRIVA

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...