Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

UPC uruchomiła aplikację "UPC TV", która posiada takie funkcje jak:

- "Obejrzyj w TV" - umożliwia przełączanie dekodera na aktualnie nadawany program lub film z oferty UPC na żądanie - telefon działa, jak pilot;

- "Przewodnik TV" - pozwala przeglądać ramówkę telewizyjną i opisy programów do 7 dni naprzód;

- "Wyszukiwarka TV" - ułatwia szukanie interesujących nas programów;

- "Podziel się" - możliwość podzielenia się opinią o wybranym programie z ramówki telewizyjnej oraz oferty UPC na żądanie na Facebooku i Twitterze;

- Opisy filmów oraz programów znajdujących się w ofercie UPC na żądanie;

- "UPC Poleca" - propozycje ciekawych filmów i programów wartych obejrzenia w danym dniu.

 

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna dla posiadaczy telefonów z systemem Android [z wersją 2.3 i wyższą] i iOS (Apple) [z wersją minimum 4.0].

 

Źródło: media2.pl

 

1.png2p.jpg3.jpg

 

Źródło: upc.pl

 

SH4OIheyeUNCz31-By5RNHCGJ8WVcXMlHF0p-y9mfDU9gMd221qt0EwBRJEopnigG7uZ=h230TPqilxz75a1078z8h_NUnKMxUi44xAjSVYmWubxXZ-z5zMo3pvhfODXrd1N9ryUgP2g6=h230xmNOIuqbFD-B7dHa_JKalnjvhR_WVeXvVLRqRbCOXmygdGg7l5GqYw8B6AS9YvlxPA=h230

 

Źródło: Google play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym mieszkaniu mamy specjalną ofertę dla naszego bloku. Przedstawia się ona nastepująco: Pakiet 3 w 1 - Max Extra HD z nagrywarką, Internet Fiber 60 Mb/s i Telefon 240 minut. Całość za 105 zł. Jak uważacie czy to dobra oferta? Obecnie mam jeszcze Cyfrę+ do końca kwietnia ale będę brał już od 1 marca bo nie mam internetu. Korzystam z Pace PVR którego jakości działania lepiej nie komentować. Jak by ktoś miał porównanie do UPC'owskich Cisco i Philpsa to prosiłbym o opinie, chciałbym być w końcu zadowolony :)

Najbardziej mi się podoba Philips DCR 8111 ze zwględu na 3 głowice. Można go dostać czy wciskają już tylko Cisco (jak niektórzy piszą) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max Extra HD z nagrywarką + Internet Fiber 60 Mb/s + Telefon 240 min. = 105 zł to obecnie jedna z najlepszych ofert w UPC, którą obecni klienci otrzymują dopiero po złożeniu wypowiedzenia (chociaż często z internetem 30 Mb/s). Upewnij się jednak czy te 105 zł jest przez cały okres umowy. W normalnej promocji ze strony UPC podobna oferta kosztuje obecnie 155 zł.

 

Jeśli chcesz mieć usługi od 1 marca to, jeśli jesteś zainteresowany ofertą, zamówienie możesz złożyć wcześniej i umówić się na instalację 1 marca. By wszystko zgrało się w czasie - nie zawsze mają wolne terminy instalacji.

 

Co do dekoderów. Trudno mi się wypowiadać. Mam Cisco z nagrywarką od 2 lat i jeszcze go nie wymieniałem, cały czas działa jak należy. Więc jestem zadowolony. Ale opinie co do dekoderów są różne. Wszystko zależy od jego użytkowania itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, widzę, że Ty masz pełny full :) mnie jeszcze interesuje CANAL+ HD (35+6zł) i multiroom HD (25zł). Te ceny są moim zdaniem mocno przesadzone... Czy nie da się wywalczyć darmowego multi?

Co do ceny, to sąsiad (przedstawiciel mieszka w sąsiednim bloku :) ) zapewniał mnie, że cena jest na całą umowę, a nawet w przeciwieństwie do konkurecji przy przejściu umowy na czas nieokreślony.

Dzięki za odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jeszcze interesuje CANAL+ HD (35+6zł) i multiroom HD (25zł). Te ceny są moim zdaniem mocno przesadzone... Czy nie da się wywalczyć darmowego multi?

 

Jeśli chodzi o Canal+ HD to przez planowaną fuzję Cyfry+ z "n" kablówki (nie tylko UPC) na razie wycofały oferty promocyjne. Przynajmniej na swoich stronach. Ale niewykluczone, że coś mają "pod stołem". Ostatnio dawali za 30 zł z HD. Być może w związku ze startem Ekstraklasy coś się pojawi. Więc trzeba popytać. Na stronie www faktycznie nie ma.

 

Darmowego multiroomu raczej nie wywalczysz w UPC. Ale w UPC są promocje obniżające cenę instalacji usługi (np. z 200 zł do 50 zł) oraz abonament (kilka złotych, np. ja za Multiroom HD płacę 20 zł).

 

Co do ceny, to sąsiad (przedstawiciel mieszka w sąsiednim bloku :) ) zapewniał mnie, że cena jest na całą umowę, a nawet w przeciwieństwie do konkurecji przy przejściu umowy na czas nieokreślony.

 

W takim razie wszystko się zgadza ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie najbardziej co mnie powstrzymuje przed podjęciem decyzji to ta nieszczęsna fuzja... Nie wiadomo czy wszystko będzie w tej paczce C+, czy też niektóre rzeczy będą tylko w nowej platformie.

Za 30 zł już by było znośnie. Narazie dostałem propozycję rabatu 105 zł na opcje dodatkowe, czyli C+ i multi przez ok 6 tygodni gratis. Tylko co mi po tym jak mam jeszcze 2 miechy abonentu Cyfry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc właśnie. [beep]cia wie jak to będzie z tym Canal+ ;-). W marcu powinno się wiele wyjaśnić.

 

Może zapytaj zaprzyjaźnionego przedstawiciela do kiedy trwa promocja w UPC. Być może potrwa kilka miesięcy. Wtedy, jeśli masz jeszcze dwa miesiące w Cyfrze+, to spokojnie możesz zaczekać do podpisania umowy z UPC, gdy wszystko się wyjaśni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział, że może zniknąć nawet jutro ;) dlatego zarezerwowałem i mam umówiony termin instalacji na 27 lutego. Kłopot w tym, że potrzebuję też neta... A jak kupię samego neta to muszę podpisać umowę. A najlepiej by było dokupić telewizję od maja tylko wtedy nie będzie w pakiecie 3w1 i ceny będą z kosmosu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku lutego do oferty telewizji analogowej UPC w Warszawie dodano nowe kanały min Ale Kino+, Disney Channel, Kino Polska, Comedy Central, Nickelodeon a usunięto z oferty Disney XD, 13th Street, DOMO+, Kuchnia+, Polsat Cafe, Extreme Sports, Polonia 1 i Polsat Sport Extra. Także zmieniły się częstotliwości TV analogowej i TV cyfrowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam cyfrową kablówkę ale sd. Czy to prawda że przy zmianie na hd trzeba wziąć też internet ? Nie można wziąć tylko telewizji ?

Nie prawda, jeśli chcesz HD po prostu bierzesz od UPC dekoder HD, podpisujesz nową umowę na samą telewizje i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa, dzisiaj przed 11 oglądałem Top Gear na BBC KNOWLEDGE, przy czym logo kanału było ze znaczkiem HD, ale obraz zdecydowanie był SD :?:

 

Może UPC tnie koszty, i woli na własną rękę zrobić kanał SD z HD, tak jak ma to miejsce z Sundance Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie już coś może nt. modułu CI+ w UPC? Bo konsultanci, na których trafiłem sami nie wiedzieli jeszcze i jest chaos.

 

Chodzi mi o takie kwestie jak:

1. Czy jest dostępny poza usługą Multiroom w zastępstwie dekodera na podstawowym telewizorze?

2. Ile ew. kosztuje?

3. Kto jest producentem tej karty i jaki to model?

4. Czy w przypadku, gdybym chciał samodzielnie kupić ten moduł i przełożyć do niego kartę a następnie włożyć do TV to czy będzie to działało? Czy karta jest parowana z modułem na stałe tak jak dekoder?

5. Czy jest tryb legacy?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...