Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

potwierdzam @matik nie marudzi i nie narzeka gdyż jest pracownikiem UPC więc mu nie wypada.

Ja już wysłałem wypowiedzenie, i na szczęście nikt z tej żałosnej tv-upc do mnie nie dzwonił i nie namawiał na nowe "super" promocje.

Żegnaj UPC witaj Cyfro+ (ok 130 kanałów PL w tym 30HD, lepsza jakość widoczna gołym okiem, C+ wszystkie HD, HBO wszystkie HD, TVN-y również do tego ok. 600 kanałów zagranicznych wśród których również kilkanaście HD, ok 200 kanałów radiowych i wszystko za o wiele mniejszą cenę. Niestety słabszy tuner ale może jak całkowicie już przejmą N (do końca roku) to może dadzą lepsze tunery.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam @matik nie marudzi i nie narzeka gdyż jest pracownikiem UPC więc mu nie wypada.
Nie jestem pracownikiem UPC, a nie narzekam, bo nie mam na co. Takie to dziwne, że niektórym odpowiada ta oferta? Dla mnie, jako byłego abonenta ASTER, bo abonentem w UPC jestem już 1,5 roku oferta jest wręcz wspaniała. W Aster nie dość, że było drożej niż obecnie w UPC, to na dodatek była uboższa oferta telewizyjna bardzo kiepskiej jakości. Niektórych kanałów wręcz nie dało się oglądać, dlatego dziwi mnie, że dobrowolnie zgodziliście się na takie warunki w UPC i jeszcze narzekacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie samo zdanie, jak @matik. Też byłem abonentem Aster i też jestem zadowolony z obecnej oferty UPC. Oczywiście brakuje kilku kanałów, ale to można powiedzieć o każdym operatorze kablowym, czy satelitarnym.

Mam wrażenie, że niektórzy podpisując umowę z jakimś operatorem, już się zastanawiają kiedy będą mogli ją zerwać bez ponoszenia kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop

Jak przechodziłem na cyfrówkę z UPC to też byłem zadowolony, na 21" telewizorze było wszystko super, teraz mam LED 40" Sharpa i na przykładzie programów nadawanych cyfrowo w UPC, mediabox podpięty HDMI, ustawienia AUTO, obraz jest bardzo zły w porównaniu z tymi samymi programami w DVB-T. Jeszcze wspomnę że UPC u mnie gra z zanikiem sygnału od grudnia 2011, dwa razy w miesiącu zdarzy im się jakaś "mała" awaria. Gdyby nie było tak jak jest teraz to nie zdecydował się na rozwiązanie umowy, a też nie zamierzam póki co się z nimi męczyć minimum do września 2013, bo taką mam umowę. Po 3 miesiącach, jak coś się poprawi, jestem gotów wrócić do UPC, chyba że Sat-Mont-Service przebije cenowo i technicznie ofertę internetową UPC, bo w samej kablówce, która jest małą konkurencją dla UPC w Zagłębiu, dostępnych jest aż 37 kanałów w jakości HD, a od paru miesięcy są dostępni u mnie w bloku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop

Jak przechodziłem na cyfrówkę z UPC to też byłem zadowolony, na 21" telewizorze było wszystko super, teraz mam LED 40" Sharpa i na przykładzie programów nadawanych cyfrowo w UPC, mediabox podpięty HDMI, ustawienia AUTO, obraz jest bardzo zły w porównaniu z tymi samymi programami w DVB-T.

 

Trzeba było kupić plazme, obraz dużo lepszy, pobór podobny i cena dużo niższa. Ja osobiście mam Samsunga plazme 51'' i UPC wygląda u mnie rewelacyjnie. Obraz żyleta. Oczywiście na HD jeszcze lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie z infolinią UPC. Konsultant zapewnił mnie, że od 1 lipca do UPC dojdzie cytuję: "parę", kanałów. Niestety nie chciał sprecyzować jakie to mają być :wink:

 

Od 1 lipca czy od 1 czerwca? :shock:

Lepiej im mówić, że od 1 lipca, gdy do końca czerwca można wypowiadać umowę.

 

Z dotychczasowych potwierdzonych (!!!) zapowiedzi nowości wiadomo, że UPC włączy Orange sport i AXN Spin. Z czego Orange sport na pewno od czerwca.

 

Na Facebooku UPC zapewnia, że to początek zmian i zapowiada, że jest zainteresowana włączeniem TVP1 HD i TVP2 HD, ale poinformują o tym oficjalnie jak będą gotowi.

 

Abonenci Aster na swoim forum piszą coś o testach od kilku dni HBO2 HD i HBO Comedy (ostatnio - po dwóch latach przerwy - wprowadzili promocje na HBO, wiec może mają nowa umowę z HBO wreszcie).

 

Niewykluczone, że włączą też Polsat Sport Extra HD, który rusza 1 czerwca za Polsat Futbol. Tym bardziej, że dołączenie w maju nowego kanału Polsatu może świadczyć o odświeżeniu umowy z Polsatem.

 

Ja do UPC mam cztery najważniejsze prośby:

1) Dołączenie kanałów "n" (nSport, MGM HD, Wojna i Pokój, nPremium)

2) Włączenie wszystkich kanałów z oferty DVB-T (wciąż brak: TTV, TV6, Polsat Sport News czy ATM Rozrywka, a od czerwca: TVP1 HD, TVP2 HD)

3) Uzupełnienie HD paczek premium: HBO2 HD, HBO Comedy HD, Cinemax HD, CInemax 2 HD, C+ Gol HD, C+ Weekend HD

4) Uzupełnienie kanałów HD Grupy TVN: TVN7 HD, TVN Style HD, TVN Turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie przeczytałeś dokładnie:

"UOKiK zdecydował, że UPC Polska może przejąć kontrolę nad Aster, jeśli w okresie 18 miesięcy od decyzji, w Krakowie i Warszawie odsprzeda część sieci należącą do Aster w budynkach, w których usługi dotychczas świadczyły obie spółki. Sprzedaż musi nastąpić na rzecz przedsiębiorstw spoza grupy kapitałowej przejmującego, po zatwierdzeniu transakcji przez UOKiK."

 

A więc tam gdzie było Aster+UPC a teraz jest tylko UPC, to UPC będzie musiało tę część Astera sprzedać. I bardzo dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączenie kanałów n nie wchodzi w rachubę gdyż tv "n" przejęła cyfra+, a wiadomo zmiana czy likwidacja kanału = możliwość rozwiązania umowy

 

Ale z tego co mi wiadomo po fuzji nie jest planowane wyłączenie kanałów "n", szczególnie tych dostepnych "dla wszystkich". Bo nie wiem co z nPremium :D

Więc przed nowym sezonem Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej powinni wreszcie włączyć nSport. Tym bardziej, że UPC będzie miało udziały w nowej platformie, wiec powinno im zależeć na wzmocnieniu kanałów własnych platformy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączenie kanałów n nie wchodzi w rachubę gdyż tv "n" przejęła cyfra+, a wiadomo zmiana czy likwidacja kanału = możliwość rozwiązania umowy

 

Ale z tego co mi wiadomo po fuzji nie jest planowane wyłączenie kanałów "n", szczególnie tych dostepnych "dla wszystkich". Bo nie wiem co z nPremium :D

Więc przed nowym sezonem Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej powinni wreszcie włączyć nSport. Tym bardziej, że UPC będzie miało udziały w nowej platformie, wiec powinno im zależeć na wzmocnieniu kanałów własnych platformy :evil:

 

 

Udziały ma po połączeniu Wizja TV z CYFRA+ i jakoś do tej pory brak Canal+ Gol HD i Canal+ Weekend HD, wiec UPC na niczym zależeć nie musi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - proszę mi pomóc w odpowiedzi na pytanie zanim zadzwonie na infolinie UPC jak się ma włączenie Pakietu Super HD do MAX Hd w moim przypadku. Jestem na zobowiązaniu promocyjnym jeszcze przez rok pod nazwą promocji "Cyfrowa Rozrywka 2011-1" - tylko i wyłącznie mam pakiet MAX HD - taka podpisana umowa. Jak to będzie od czerwca - czy obejmuję mnie podwyżka abonamentu o 6 zł i włączą SHD , czy płacę kwotę taką samą jak do tej pory a pakietu Super HD mi nie włączą ew. mogę go sobie domówić i czy na zobowiązaniu promcyjnym mogę złożyć wypowiedzenie ze względu na wycofanie Polsat Futbol. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rossii30: Jeśli otrzymałeś informację od UPC, że w czerwcu powiększą ci pakiet, a od lipca podniosą cenę o 6 zł to oznacza, że ci dołączą. A sam przekonasz się od 1 czerwca. Jesli nic nie otrzymałeś od UPC do zmiana (SUper HD i podwyżka) może Cię nie dotyczyć, ale w każdej chwili możesz dokupić. Najlepiej, by upewnić się zadzwoń do Biura Obsługi Klienta i sprawdza w systemie.

 

Z powody wycofania Polsat Futbol z Max HD możesz złożyć wypowiedzenie umowy bez ponoszenia kary, tylko powołają się, że z powodu zmian w ofercie. I odłączyc usługi bądź walczyć o lepsze promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie z infolinią UPC. Konsultant zapewnił mnie, że od 1 lipca do UPC dojdzie cytuję: "parę", kanałów. Niestety nie chciał sprecyzować jakie to mają być :wink:

 

Od 1 lipca czy od 1 czerwca?

 

Mnie powiedział, że od 1 lipca, ale zapewne się przejęzyczył. Patrząc na zapowiedzi, zapewne w czerwcu UPC wysypie się z nowościami telewizyjnymi: TVP 1 HD, TVP 2 HD, AXN SPIN HD, orange sport, zapewne HBO 2 HD i HBO COMEDY HD. I kto wie może ostatecznie uruchomią FOX'a w obydwu wersjach. Słyszałem od znajomegoz tej branży, że docelowo ma dojść około 10 kanałów (przynajmniej tak planują) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...