Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek
3 godziny temu, Ralal89 napisał(a):

Kolego gdzie jest ten regulamin bo nie mogę znaleźć?

Wlasnie mam umowę w UPC na bezterminowce. Zastanawiam się też nad przeniesieniem numeru do Playa.

Wiec za 26 zł można uzyskać netflix 4k na 12 miesięcy? 

Jak to zrobić? 

Zalogowałem się do Moje UPC i w promocjach jest Netfllix .

Jaki Plan Netflix mogę wybrać w promocyjnej ofercie?

W pakiecie Internetu  i Telewizji od UPC z Netflix, możesz wybrać dowolny plan Netflix. W promocyjnej cenie pakietu masz już plan Podstawowy, za plan Standard lub Premium musisz dopłacić różnicę. Plan Netflix możesz też dowolnie zmieniać w czasie trwania umowy – nie wpłynie to na jej długość, zmienią się jedynie opłaty miesięczne na pakiet zgodnie z regulaminem wybranej przez Ciebie promocji.

Dopłata za zmianę z Netflix Podstawowy do Netflix Standard – 14 zł.
Dopłata za zmianę z Netflix Standard do Netflix Premium – 17 zł.
Dopłata z zmianę z Netflix Podstawowy do Netflix Premium – 31 zł.

Jak zmienić Plan Netflix na wyższy w trakcie trwania kontraktu?

Możesz to zrobić na jeden ze sposobów:

- na swoim koncie w serwisie Netflix;

- w Salonie Play;

- telefonicznie przez Obsługę Klienta Play;

- w Play24.

Zmiana Planu Netflix wejdzie w życie w ciągu 24 godzin od złożenia zlecenia.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem, w Moje UPC dla obecnych klientów może być oferta, gdy zmiany nastąpiły wobec umowy z nazwą " Bundle" czy coś takiego..

Jal będę miał więcej czasu to się to bardziej wgłębię.. 😉

Albo się po prostu najlepiej zapytam w punkcie obsługi UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Jeszcze przez pół roku mam umowę na internet 1 Gbps za 80 zł. Gdybym chciał u nich Netflix to kosztowałoby mnie to 166 zł lub 171 zł (140 zł za 1 Gbps + TV 191 kanałow + Viaplay + Netflix Podstawowy oraz dopłata 26 zł lub 31 zł za Netflix Premium). Kompletnie nieopłacalne, bo mnie nie interesuje TV. Powinni zrobić pakiety internetu z samymi usługami streamingowymi.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, cidik napisał(a):

do niedawna dla nowych taki pakiet był za 85 zł. Tyle że z netem 600 i bez Viaplay
 

i dodatkowo z C+ Prestige w tej cenie (85 zł) właśnie ta ofertę u nich wziąłem z Netflixem i netem 600 na rok.. ogólnie super oferta to była.

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Ktosiu napisał(a):

Raczej nie, zmieniasz tylko usługę. Sprzęt pozostaje. 

Niestety ja zmieniałem 1gb/s na 600mb/s a chciałem 750mb/s. Konsultantka zapewniała mnie że gigabestia zostaje ze mną a co jak do czego to przyszedł i mi wymienił na connectboxa.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2023 o 11:41, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Wklejam jeszcze raz nr DUK: 32 494 95 48. Pod tym numerem załatwicie wszystko. Nie dzwońcie pod nr 813 813 813, bo tam jest dużo ściemniaczy.

 

Panowie takie pytanie, aktualnie mam pakiet tv horizon select i internet 300 mb na umowie bezterminowej za 65zl, da radę coś lepszego z internetem ponegocjować z DUKiem, bo telewizja mnie w ogóle nie interesuje 

Edytowane przez mariozab7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
W dniu 13.01.2023 o 13:00, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Jest jeszcze prędkość zwykle dostępna 658 Mbps i prędkość minimalna 376 Mbps w ich usłudze do 1 Gbps.

https://www.upc.pl/pdf/upc_parametry_techniczne_uslug_internetowych.pdf

Na urządzeniu z WiFi 6 jest max 800 Mbps, a z WiFi 5 jest max 660 Mbps. Tyle pokazuje aplikacja speedtest.net.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa na internet 300 Mb/s, obecnie 45 zł. Jest sens bawić się w wypowiedzenie, żeby dostać podobną lub lepszą ofertę, czy lepiej dopłacać 3 zł i przejść na czas nieokreślony? Można dostać obecnie jakieś atrakcyjne warunki promocyjne, czy te czasy się skończyły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...