Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lakiman napisał:

- odstąpić od umowy, jeśli była zawarta poza stacjonarnym punktem

- dokupić multiroom w postaci karty CI+, ale to się będzie wiązało pewnie z dodatkowym kosztem instalacji i wyższym abonamentem.

Umowa była zawarta przez infolinię. Zobaczę do jutra. Konsultant powiedział, że UPC ma obraz bardzo dobry, lepszy od innych operatorów. I muszę poczekać do jutra aby wszystkie aplikacje zadziałały jak trzeba. Zobaczę jutro. Najbardziej mi nie pasuje na kanałach sportowych. Siatkówka na Polsat Sport na Polsacie była super. I na wykupionym canale+ tenis był super. A teraz tak nie jest. Nie rozumiem dlaczego, bo canal+ u mnie nie odbierał przez satelitę tylko przez net, a obraz był super.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym najlepszym obrazem konsultant trochę popłynął.

😉

 

Nie wiem czy już testowałaś PVR ?

Nie nagrasz każdej audycji- na wybranych kanałach funkcja jest zablokowana.

Nie ma możliwości czasami nawet ominięcia reklam podczas oglądania nagranego materiału.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, lakiman napisał:

Nie wiem czy już testowałaś PVR ?

Nie nagrasz każdej audycji- na wybranych kanałach funkcja jest zablokowana.

Nie ma możliwości czasami nawet ominięcia reklam podczas oglądania nagranego materiału.

Już testowałam nagrywanie i stwierdzam, że to porażka. Nie można nic przewinąć do przodu, nie tylko reklam.

A próbowałam na kilkunastu kanałach i to takich podstawowych jak TVN24, Polsat News, HGT TV, czy Canal+ i innych (nie filmowych).

Że się wszystkiego nie da nagrać czy przewinąć to wiedziałam. Ale nie wiedziałam, że się nic nie da przewinąć do przodu. Można tylko przewijać do tyłu.

Na dekoderach Polsatu mogłam wszystko nagrywać i przewijać jak chciałam.

Na razie jeszcze rozgryzam ten dekoder.

Nie umiem np. jak jestem w programie telewizyjnym przejść pojedynczo dolną strzałką do kanału pod spodem, tylko przerzuca co kilka kanałów. Np. 8 na 21, omijając 9,10,11 itd.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w lokalnej firmie normalnie możesz przewijać nagrania, do tego robi się coś takiego, jak "nagrania zlecone", że z wybranych przeze mnie kanałów (i są względy licencyjne, ale np. TVP 1, TVP2, TVP Sport, Polsat Sport, CANAL+ Kuchnia jest) nagrywa się wszystko 7 dni wstecz.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jaka była wrzawa na forum jak wprowadzano ten cud techniki :) W sumie wtedy można było zakładać, że jakoś pozytywnie z czasem to cudeńko rozwinie się, a okazało się, że jednak więcej ma wad niż zalet.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś @bgmnt wspominał o podobnym urządzeniu, gdzie zostały  zaimplementowane popularne aplikacje - nie tylko Prime Video i YouTube 

 

Pewnie UPC dla takich klientów oferuje boxy z Androidem.

Poco rozwijać boxa 4K jak można wcisnąć dodatkowe urządzenie..

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wytrzymałem prawie 2 lata z boxem 4K, ale w końcu zdecydowałem się na zamówienie modułu CI+, teraz tv ogląda się z przyjemnością, trzeba więcej zapłacić ale warto. Na dekoderku 4k czasami obraz był bardzo dobry, ale przeważnie był taki nieostry, mdły. Wygląda przyzwoicie na tv 40 cali, ale na większym nie ma podejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem tego boxa bo oferta mikołajowa była świetna.

15 zł za moduł dopłacam-warto.

Trochę się przeliczyłem bo sądziłem, że coś dołączą do przystawki poza Prime Video.

A tak to się kurzy..

Korzystam obecnie z modułu, ultraboxa bo normalnie można nagrywać podstawowe kanały i C+(do tego jest C+4K i apka) i z Apple TV 4K.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, sebczak napisał:

Ja wytrzymałem prawie 2 lata z boxem 4K, ale w końcu zdecydowałem się na zamówienie modułu CI+, teraz tv ogląda się z przyjemnością, trzeba więcej zapłacić ale warto. Na dekoderku 4k czasami obraz był bardzo dobry, ale przeważnie był taki nieostry, mdły. Wygląda przyzwoicie na tv 40 cali, ale na większym nie ma podejścia.

No właśnie ten obraz jest taki nieostry, mdły. Nie ma porównania z obrazem z satelity.

A jak masz moduł CI+ to możesz nagrywać i odtwarzać z przewijaniem w przód? Mam tv 55 cali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ten obraz jest taki nieostry, mdły. Nie ma porównania z obrazem z satelity.
A jak masz moduł CI+ to możesz nagrywać i odtwarzać z przewijaniem w przód? Mam tv 55 cali.
Tak, nagrywam na pendrive podłączony do tv. Minus jest taki, że można nagrywać tylko 1 program jednocześnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Tomo21 napisał:

A w dodatku chyba tylko ten, który aktualnie oglądasz. Ten minus jest większy niż wszystkie plusy razem wzięte.

To nie ma żadnego znaczenia, jeśli jesteś poza domem/w pracy i chcesz nagrać transmisję sportową lub film. Jednym z plusów jest też możliwość przewijania reklam na wszystkich kanałach. Jednak nie neguję Waszych argumentów. Kto co lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2022 o 12:07, Wodnik Szuwarek napisał:

1 Gbps z tym najnowszym routerem jest za 80 zł, a dla klientów Play za 70 zł. Taniej raczej nie ma.

Podobno zniżka 10 zł dla klientów Play jest dla nowej lokalizacji i nowej umowy, a nie dla przedłużenia dotychczasowej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wodnik Szuwarekwłaśnie dzwoniłem i powiedziano mi, że te 10 zł zniżki dla abonentów sieci Play nie jest dla mnie dostępne. Mam jeszcze ponad miesiąc do końca umowy, więc może jeszcze poczekam i później podziałam. Obecnie mam umowę na internet światłowodowy o prędkości 750 Mb/s z miesięcznym zobowiązaniem 59,99 zł. Pani po sprawdzeniu ma dla mnie ofertę internetu światłowodowego 1 Gb/s za 99,99 zł, co jest dla mnie nie do przyjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, sebczak napisał:

Tak, nagrywam na pendrive podłączony do tv. Minus jest taki, że można nagrywać tylko 1 program jednocześnie.

To zależy od telewizora.

Niektóre Samsungi mają podwójny tuner i na nich można nagrywać  jednocześnie dwa kanały - jeden kodowany a drugi niekodowany.

Jednocześnie można oglądać trzeci kanał ale tylko niekodowany który jest nadawany na tej samej częstotliwości co kanał nagrywany.

Nagrywając dwa kanały niekodowane z tej samej częstotliwości ( na przykład TVP 1 i TVP 2 ) możesz oglądać dowolny kanał kodowany lub nie kodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...