Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, bgmnt napisał:

Sky News C48 (490.0Mhz), Ukraina 24 C55 (546.0Mhz)

Za: https://www.digitalbitrate.com/dtv.php?live=205&mux=C060&liste=2&lang=en

Nie przewidziałeś tego, że w różnych częściach Polski są różne częstotliwości. Np. na Śląsku Ukraina24 jest na częstotliwości 354Mhz.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sky News International nadawany jest wyłącznie w SD przez nadawcę. Szkoda bo jakość obrazu przy TV 65 cali wygląda tragicznie.

 

PS: kanał Ginx eSports został przełączony do jakości HD z opcjonalna polską wersję językową na której jest język angielski.

Edytowane przez wizjaplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się oferta na pakiet HBO + HBO Max za 18,99. Teoretycznie jako umowa bezterminowa, tylko nie do końca wiem jak to rozumieć. Czy to oznacza, że to będzie traktowane jako coś zupełnie osobnego i przy przedłużaniu umowy podstawowej na tv + internet nie będzie "renegocjowane" ? I ciekawe co z ceną wtedy, czy jak się weźmie teraz za te 18,99 to przy przedłużaniu umowy za np 2 lata dalej zostanie to w tej samej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu bym się zdecydował.

Chyba na tym nic nie tracisz.

Jak będziesz negocjował nowe warunki wtedy podejmiesz decyzję czy zaryzykować z HBO czy zostawić w tej samej cenie i nie wypowiadać pakietu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatawiałem dzisiaj Viaplay dla starszej osoby z rodziny, oferta w moje UPC 29,99 zł, ale przez telefon po 30 minutach słuchania muzyczki dychę taniej. Bez umowy. Zapomniałem już ile to trzeba czasu poświęcić na załatwienie najzwyklejszych spraw w tej sieci i przypomniałem sobie dlaczego lubię te wszystkie usługi internetowe ;).

 

Próbowałem też uzyskać jakieś warunki na przedłużenie całej umowy (bo teraz na bezterminowej ta osoba płaci 200 zł+ za Canal+, Eleven, PSP + internet, teraz jeszcze 20 zł dodatkowo za Viaplay) ale nic sensownego nie byli w stanie zaproponować. Bo po co internet 750 zamiast 500 w tej samej cenie, jak i tak na infrastukturze która jest w tym bloku wieczorami maks. idzie 100 wyciagnać.

 

Pewnie trzeba będzie zrobić wypowiedzenie, żeby dali jakąś sensowną ofertę, ale jak już ono pójdzie to wtedy pewnie wjedzie C+ Online albo inne PBG bez umowy i czysty internet z pakietem tv start ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu taki manewr zadziałał, więc może się komuś przydać.

Odstąpiłem od umowy na C+ ( a to już była jakaś promocja na pakiet) , a po kilku dniach telefon z ofertą o kilkanaście zł tańszą z DUK.

Nawet na mailu była propozycja.

Już wtedy miałem jednak podpisany aneks z Canal+.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...