Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, marian_w napisał:

Tomo21 - jeśli nagrywasz niekodowany to możesz oglądać dowolny kanał.

nagrywasz kodowany oglądasz dowolny niekodowany.

 

I to jest dla mnie dyskwalifikacja samego modułu. Jak multiroom takie rozwiązanie mogło by być, ale jednak ograniczenie oglądania kanałów w trakcie nagrywania u mnie nie przejdzie. Podobnie jak brak funkcji "nagraj całą serię", która się bardzo przydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panasonic z wyzszej polki mają dwa tunery i dwa wejścia na moduły, wtedy drugi moduł z multiroomu rozwiązuje problem oglądania i nagrywania róznych programów w tym samym czsie, można też dokupić dekoder za ok. 350zł. i  jego uzywać w czasie nagrywania przez telewizor (wiem dodatkowe koszty, ale ja tak właśnie mam)

Edytowane przez Jack777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2022 o 08:25, tyrla napisał:

UPC przedłuża darmowy dostęp do Viaplay do 9 lutego.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/viaplay-darmowy-dostep-upc-polska

To przedłużenie okresu promocyjnego nie obejmuje wszystkich klientów, tylko wybranych (na jakiej zasadzie to nie mam pojęcia). U mnie już dostęp wygasł, zajrzałem na profil UPC na FB i tam właśnie tak odpowiadają na pytania  - przedłużenie promocji dotyczy wybranych klientów...

Edytowane przez karel1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jack777 napisał:

można też dokupić dekoder za ok. 350zł. i  jego uzywać w czasie nagrywania przez telewizor (wiem dodatkowe koszty, ale ja tak właśnie mam)

 

No dobra, a jeśli by się miało własny dekoder DVB-C to można by było na nim nagrywać na takich samych zasadach jak w Horizonie? Czyli nagrywam jedno, oglądam bez ograniczeń drugie? I czy da się nagrywać z automatu całe serie na takim sprzęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wolek napisał:

Czesc,

dzis z dzialu utrzymania klienta dostalem oferte Petarda 99zl wraz z c+ za 39,99 (dekoder 4k).

 

da sie cos wiecej z tego wycisnac? Bo w sumie to zadna super oferta - to samo co dostaja nowi klienci.

Da się wycisnąć C+ Premium za 29,90.

Taki myk, że odstępujesz do 14 dni od  umowy od  C+ 

Im szybciej tym lepiej aby nie płacić za dni z droższym pakietem.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lakiman napisał:

Da się wycisnąć C+ Premium za 29,90.

Taki myk, że odstępujesz do 14 dni od  umowy od  C+ 

Im szybciej tym lepiej aby nie płacić za dni z droższym pakietem.

Gosc mi powiedzial, ze jeszcze 2tyg temu jak byl hit mikolaja C+ dawali za 30zl. 

 

Druga opcja jest Nc+, pod wzgledem jakosci sprzetu (obrazu, dzwieku) zostac z UPC czy lepsza opcja z dekoderem 4k od nc? Dosc sporo negatywnych opinii jest o tym nowym boxie od UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolejności,

1. Moduł/ moduł+ HZN 4K  (UPC, dopłacasz 15 zł ) lub Ultrabox w Canal+

2. HZN 4K w UPC 

Każda z opcji ma plusy i minusy.

 

W UPC najbardziej konkurencyjny pakiet na rynku  : internet i telewizja, oraz Viaplay w dobrej cenie.

Canal+ ma C+ 4K, lepszą jakość paczki premium i swoją apkę, niezły dekoder. Można nagrywać TVP, TVN i Polsaty..Obecnie tylko z tej opcji korzystam w Canal+.

 

Jak chcesz C+ w UPC, po odstąpieniu odezwie się DUK I będzie propozycja niższej ceny.

 

 

Tak w skrócie ;-)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest lepiej ani gorzej w porównaniu do np. pomarańczowej konkurencji.

Co ciekawe tam na zapytanie w AMA skąd taka sytuacja, podobno nawet  trochę wyższy bitrate przy HD nie jest aż tak zauważalny dla widza...

@wolek jeśli masz telewizor 4K, jest parę kanałów 4K i apka Prime Video, która w mojej ocenie stabilniej działa niż na Android tv.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...