Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Od 20 grudnia (od dzisiaj) do UPC dołączony zostanie kanał TVP Seriale, który będzie dostępny dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej. Kanał pojawi się na pozycji 492 i wejdzie w skład pakietu Select HD i Max HD. TVP Seriale dostępny będzie, również na okres świąteczny w Okienku UPC dla klientów telewizji analogowej.

 

Źródło: http://media2.pl/media/72680-tvp-serial ... olska.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam czy w UPC Cyfrowej jest możliwość odbioru telewizji cyfrowej na 3 telewizorach? Jeśli tak to ile wynosi koszt czegoś takiego?

 

Apropos, kiedy wreszcie moduly w UPC? Na zachodzie kablowki wszedzie wprowadzaja modul CI+ a u nas??? Ile tych skrzynek w kazdym pokoju? Wie ktos moze cos na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jak wygląda sytuacja z tzw. OKENKO UPC darmowy kanał w analogowej ofercie UPC.

 

Jak długo dany kanał jest oferowany ?

 

W GOP program w tak zwanym "okienku" zmieniają w nie każde poniedziałki, czasami program puszczą na tydzień lub na dwa tygodnie. Jak na razie najdłużej nadawali TVP SERIALE bo od 20 gudnia 2010 do 17 stycznia 2011. Poza tym od pewnego czasu stałymi pozycjami w okienku są UNIVERSAL CHANNEL (obecnie leci) oraz FILMBOX które są dostępne w każdym miesiącu. Okienko UPC w GOP nadawane jest od około 2004. początkowo były puszczane stacje z "Pakietu Pełnego" przez miesiąc od pierwszego poniedziałku. Wyjątkiem była paczka TVN, gdzie puścili TVN24, TVN TURBO, TVN STYLE i TVN METEO po tygodniowej emisji.

 

 

A tak z innej beczki właśnie wyłączyli Travel Channel na rzecz "cyfrówki" jak na razie żadnych informacji dla abonamentów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 MB

Prędkość pobierania danych: do 5 Mb/s (5192 kb/s)

Prędkość wysyłania danych: do 512 kb/s

Liczba komputerów możliwych do podłączenia: 2

Liczba publicznych adresów IP: 1

Limit pobierania danych: brak

Konto email: 3x50 MB, 5 aliasów

Konto na serwerze WWW: 1x50 MB

Miesięcznie: 56 zł

Opłata instalacyjna: 39 zł (wcześniej 100 zł)

Nie płaci się za 2 miesiące.

Pakiet Bezpieczeństwa UPC przez 2 miesiące za 0 zł.

 

10 MB

Prędkość pobierania danych: do 10 Mb/s (10240 kb/s)

Prędkość wysyłania danych: do 1 Mb/s (1024 kb/s)

Liczba komputerów możliwych do podłączenia: 3

Liczba publicznych adresów IP: 1

Limit pobierania danych: brak

Konto email: 3x50 MB, 5 aliasów

Konto na serwerze WWW: 1x50 MB

Miesięcznie: 66 zł

Opłata instalacyjna: 39 zł (wcześniej 100 zł)

Nie płaci się za 2 miesiące.

Pakiet Bezpieczeństwa UPC przez 2 miesiące za 0 zł.

 

 

Nie wiem tylko, czy o to ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jestem czy jest albo będzie jakaś "lepsza" promocja?

Swgo czasu w Aster można było zamówić net za 5-10 Mb za 40 pln.

Ale promocja była.....

Szkoda że się skończyła tym bardziej że WiFi było za 1 pln m-c.

Ponieważ UPC i Aster mają od niedawna tego samego właściciela to ceny się zrównały :(

A podobno ta konsolidacja sieki kablowych to dla dobra klientów :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzą tylko tak jest :(

A dlaczego tak uważam: Zadzwoniłam na ilfolinię Aster i konsultant od tak sobie przedstawił mi na początek ofertę dokładnie taką jaka jest na stronie UPC ..... :(

Dopiero jak stwierdziłam że w Aster przecież nie ma stałej prędkości n-eta i miałam wcześniej ciekawą ofertę z której chciałabym skorzystać to zaproponowali mi coś innego. Ale niestety na razie mnie to nie satysfakcjonuję.

To że tak jest wcale mnie nie dziwi bo przecież ta konsolidacja właśnie po to była.

Będą mówili że to dwie niezależne firmu a ceny będą identyczne = monopol i dyktowanie cen na obszarach gdzie jest tylko UPC, tylko Aster albo Aster+UPC.

A wszystko ku dobra klientów :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami wystarczy zadzwonić do przedstawiciela handlowego na danym rejonie i on rzuci promocje lepszą niż na stronie UPC. Sam podłączałem się pod "promocję" w 2008. Gość mi zaoferował Pakiet Analogowy + Internet 2MB (w marcu 2010 zmienili na 8MB) za 59zł !!! . Po okresie promocji chciałem zachować dalej tą ofertę to konsultant UPC stwierdził że się nie da, stwierdziłem że mi się to nie opłaca to rzucili promocję CYFRÓWKA + SUPER HD + INTERNET 10MB za 100 zł. Jak się dobrze postawi sytuację to zawsze coś znajdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale blondynką nie jestem. Dzwoniłam również do przedstawicieli handlowych. Najprawdopodobniej jak się zorientują w jakim rejonie chcę zamówić usługę to wiedzą czy mam możliwość skorzystania z innej sieci kablowej niż UPB/Aster i walą promocjami z internetu. Handlowcy też....

Sieci kablowe łączcie się......

Dla dobra abonentów :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...