Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Ale niektórzy są naiwni i kupują ten marketingowy bełkot z super jakością UPC. :lol2: Owszem bitrate kanałów jest niezły (zwłaszcza tych, które biorą światłowodem), ale co z tego skoro bywa, że na niektórych MUX-ach pojawiają się błędy, dopóki technicy nie dostaną wystarczającej ilości zgłoszeń od abonentów i nie poprawią konfiguracji enkoderów. Ktoś kto nagrywa programy na własnym sprzęcie, wie o czym piszę. :wink:

Dodam, że odbierając i nagrywając kanały z satelity (dawna Cyfra+, TNK) nigdy nie zdarzyło mi się trafić na błędy po stronie nadawcy. Tak więc skoro ktoś zachwala się jakością i oczekuje za to większej kasy powinien przynajmniej monitorować wychodzący do abonentów sygnał, aby był on bez błędów.

Edytowane przez Tim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta.. I do tego ta wspaniała grafika ekranowa w SD rodem z Philipsa Wizji TV z lat 90 w Mediaboxach i z drugiej strony nowoczesne Horizony, które działaja jak chcą - boxy ADB Vectry są dwie klasy wyżej jeśli chodzi o szybkość, stabilność i ogólną funkcjonalność (szanowny moderatorze Bartii). Nie wspomnę już nic o numeracji kanałów, kanałach reklamowych, reklamach zasłaniających obraz np. na TVN reklamujących marne serwisy VOD, gdzie można obejrzec takie nowości jak serial "39,5" :D.

Edytowane przez bgmnt
Wyedytowanie postu przez jego autora i ponowne wpisanie tego samego, obcojęzycznego określenia, mimo wcześniejszej zamiany go przez Moderatora na odpowiednik w języku polskim. Poza tym, publiczne komentowanie decyzji Moderatora na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pakiet select  + net 30mb/s płacę 79 zł  niedługo kończy mi się umowa chciałbym dostać taki pakiet: Max+net 30mb/s lub Max+net 60mb/s za ile mogę dostać takie pakiety? 

Patrzyłem w moje upc i oferta  Max+30mb/s jest za 95 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedzieć za ile mogę dostać:

- Telewizja: Max HD (Mediabox PVR)

- Multiroom (Mediabox PVR)

- Internet: FB 30 Mb/s

 

Właśnie skończyła się umowa i złożona została rezygnacja.

Najniżej masz za 55PLN, WRU XX 45PLN i MR za 10PLN.

Hmm... chcesz MR z PVR, to chyba za 15PLN jest, a nie 10PLN jak podałem. Nie pamiętam teraz, sam mam bez PVR i przez pół roku płacę 1PLN, a dalej 10PLN.

 

Obecnie mam pakiet select  + net 30mb/s płacę 79 zł  niedługo kończy mi się umowa chciałbym dostać taki pakiet: Max+net 30mb/s lub Max+net 60mb/s za ile mogę dostać takie pakiety? 

Patrzyłem w moje upc i oferta  Max+30mb/s jest za 95 zł 

Tak jak wyżej z WRU XX, pierwsza opcja za 55PLN, a druga z 60Mbps za 65PLN.

Chyba, że opcja bez nagrywarki (PVR) wtedy 45PLN, a z 60Mbps 55PLN.

 

Wypowiedzenie i czekanie na telefon z DUK. Kilka dni negocjacji i może się udać. In plus jest mieć konkurencję na dzielni, a z DUK rozmawiając posługiwać się kwotami nie nazwami promocji.

Dzwonią pytają czemu rezygnujesz, mówisz, że koszty,  słuchasz propozycji, a później mówisz, że konkurencja daje za 30, 50 czy 80PLN. Można, a nawet warto, o ile wyskoczą z czymś nie na temat, powiedzieć, że przemyślisz skontaktujesz się z firmą x czy y zapytać co oni oferują. Powinni chcieć się umówić na kolejny telefon za x dni.

Oczywiście nie ma 100% pewności na otrzymanie WRU XX., każda niższa czyli XIX, XVIII itd. jest droższa o 5PLN.

 

TU macie zbiór promocji z kwotami, można sobie policzyć

Edytowane przez atrix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest do odstąpienia od umowy, czyli tego 14 dniowego okresu po klepnięciu umowy.

Napisz swoje dane w jednym rogu, adres numer klienta itd. Poniżej dane do kogo czyli UPC, a niżej aby było jasne :) rezygnacja.

I dalej piszesz, że w związku z zakończeniem okresu zastrzeżonego z dniem xxx rezygnuję z usług świadczonych przez UPC. Usługi to: xxx xxxx

Na dole podpis, skan lub zdjęcie i wysyłasz przez stronę.

 

To nie musi być urzędowe pismo, ma być jednoznaczne, o co Ci chodzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę na Select Extra z Nagrywarką, internet 30mb i pakiet Canal + Select i płacę 110 zł. Za miesiąc kończy mi się umowa na pakiet C+. Opłaca się złożyć teraz wypowiedzenia na pakiet C+ i liczyć że zaproponują mi pakiet trochę taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...