Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie mam usługę UPC w promocji Hit Mikołaja i okres zobowiązania kończy mi się pod koniec listopada i mam pytanie czy wszystkie ceny zostaną te same oprócz tv która według umowy ma wzrosnąć o 10 zł a reszta pisze tylko że ceny od 1 miesiąca a okres zobowiązania minimum 24 miesiące rozumując teraz płace 115 zł to po przejściu na czas nieokreślony będę płacił 125 za info dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończyła mi się umowa i nic się nie dało wynegocjować. Do tej pory płaciłem 101 zł za net 500, tv pakiet max+, viaplay total, i jakaś karta sim start. Gdybym przeszedł na bezterminową to bym płacił 10 zł więcej. 3 tygodnie po wypowiedzeniu zero kontaktu z ich strony. W końcu sam zadzwoniłem bo już nie mogłem dłużej czekać. Na tej infolinii play to kompletnie nic nie mogą przedstawić jak się ma wypowiedzenie. Po przełączeniu do innego działu (pewnie DUK UPC) niestety też nie było żadnej ciekawej oferty. To samo co wyżej tylko szybszy internet 600 i umowa na 12 miesięcy za 111 zł to maks jaki mogli mi zaproponować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komuś się udało przedłużając umowę wymienić Apollo 4K na ten nowy okrągły dekoder od Play?

Do wyboru mam jeszcze  internet od  Orange/T-Mobile: usługi dosyć drogie. 

Żona nie chce słyszeć o Pomarańczowych..

Najlepiej chciałbym wynegocjować dobrą cenę za usługę internetową w Play.

Na telewizji poza pakietem sport(Eleven 4K), Mistrzowska Piłka i usługą HBO Max mi nie zależy. A nowa przystawka od Play na Android 11 się przyda.

Kończy mi się niedługo Hit Mikołaja ciekawe czy znajdzie się odpowiednia oferta.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie posiadam tzw ofertę Mikołajową:

 

Max Premium CI+ 4K

Pakiet Viaplay

Pakiet Polsat Sport Premium

Usługa UPC TV Go

Pakiet Premium HBO

HBO Max

Pakiet Eleven

INTERNET Internet światłowodowy do 750 Mb/s

 

Za wszystko płacę 99zł. Dziś złożyłem wypowiedzenie. Interesuje mnie router z WIFI6, czy komuś udało się go jeszcze dostać? Przedłużenie oferowali w cenie 141zł, dlatego złożyłem wypowiedzenie. Czy ktoś miał podobną sytuację i udało mu się dostać lepszą ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Potrzebuję waszej rady i sugestii dotyczących mojej obecnej umowy z UPC. Mam obecnie pakiet „Twój Happy Home XIV (2021-4)” zawierający Telewizję (Pakiet Horizon Select), Internet (Światłowodowy do 300 Mb/s), i Telefon. Płacę miesięcznie 71,45 zł w ramach promocji, która kończy się 28 października 2023 r.

Czy ktoś miał już doświadczenie z końcem takiej promocji i wie, jak bardzo wzrosną opłaty po jej zakończeniu? Chciałbym również rozważyć możliwość renegocjacji umowy lub przejścia na inny pakiet, aby uzyskać korzystniejsze warunki. Czy macie jakieś sugestie, jakie korzyści mogę jeszcze "ugrać" podczas rozmów z UPC/Play?

Dodatkowo zastanawiam się, jakie mogą być konsekwencje, gdybym zdecydował się na wypowiedzenie umowy. Czy są jakieś klauzule lub koszty, które powinienem wziąć pod uwagę?

Będę wdzięczny za wszelkie porady i doświadczenia, które możecie się ze mną podzielić!

Dziękuję z góry za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, takie znalazłem w warunkach:

PAKIET HORIZON
SELECT 24 mies. od 1 do 24 mies. 48,99 zł |
od 25 mies. 53,99 zł

od 1 do 24 mies. 49,01
zł | od 25 mies. 44,01 zł

INTERNET
ŚWIATŁOWODOWY
DO 150 MB/S

24 mies. od 1 mies. 21,02 zł

ale to mnie martwi, ze nie będą obowiązywały ulgi i wtedy robi się kwota(chodzi o tzw. Opłata
abonamentowa bez Promocji), choć znalazlem taki podpunkt:

 

3. Po upływie Okresu Zobowiązania ulgi wskazane w pkt. II Twoje opłaty abonamentowe będą nadal stosowane o ile
Abonent będzie korzystał z usług Organizatora Promocji co najmniej w takim zakresie, jak w trakcie Okresu

Zobowiązania. Dostawca Usług uprawniony jest jednakże do zmiany ich wysokości zgodnie z zasadami
przewidzianymi w Ogólnych Warunkach Umowy Abonenckiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2023 o 13:06, Anonimowy123 napisał(a):

Za wszystko płacę 99zł. Dziś złożyłem wypowiedzenie. Interesuje mnie router z WIFI6

Mam identyczny pakiet jak ty i już dzisiaj wiem, że zostaję na bezterminówce. Router zawsze możesz kupić swój i Compala od UPC ustawić w tryb mostka, a siecią zarządzać z poziomu swojego routera. O lepszą lub porównywalną ofertę w cenie 109 zł (99 obecnie +10 na bezterminówce) będzie trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...