Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Pawop napisał:

Ludzie ogarnijcie się.
Pełny pakiet TV, HBO, Viaplay, Eleven, PSP, internet za 99 PLN. Nie ma i do tej pory nie było lepszej oferty.
Polaczkowi nigdy się nie dogodzi.

Pakiet niezły, tylko nie wszyscy oglądają sport. Ja nawet gdybym dostał Hit Mikołaja to u mnie jest tylko 500Mb/s i wymiana cisco na Connect box

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jan77 napisał:

Pakiet niezły, tylko nie wszyscy oglądają sport. Ja nawet gdybym dostał Hit Mikołaja to u mnie jest tylko 500Mb/s i wymiana cisco na Connect box

Musicie zrozumieć, że nie jest to oferta dla wszystkich, a dla osób które chcą mieć najwyższy możliwy pakiet w najniższej cenie. Osobom co nawet nie potrzebują wszystkiego, np. potrzebują tylko HBO i Canal+, to i tak opłaca się wziąć tą ofertę.

Nie rozumiem tego, dają bardzo dobrą ofertę, żaden inny operator takiej nie ma, a i tak znajdą się osoby, które narzekają, bo nie potrzebują takiego i ternetu czy tyle dodatkowych pakietów. To nie bierzcie tej oferty i tyle. Wszystkim nie da się dogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaq13 - dzwoń do nich, jeśli jesteś na wypowiedzeniu dostaniesz tego Hita, dodatkowym argumentem dla Ciebie jest opłata dwa razy wyższa niż obecnie, trafiłeś na nieogarniętego konsultanta,

z mojego doświadczenia lepiej się załatwia takie sprawy z konsultantkami.

Edytowane przez Jack777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakiman przy Hicie Mikołaja zdecydowałam się na moduł Ci, bo jakość i niezawodność będzie lepsza niż Boxa 4K. Na nowoczesnym TV Box nic nie daje, na starszym, gdzie będzie problem z instalacją apek też nie ma sensu, bo na Boxa nie da się nic zainstalować, a brak podstawowych rzeczy (Netflix itp.).

Sama apka dla UPC TV Go jest naprawdę dobra i nie ma problemów na Androidzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zdecydowałem na moduł i mini " dekoderek".

Od czasu do czasu przyda się jako nagrywarka czy dostęp do VOD.

Od piątku korzystałem tylko z modułu.

Swoją drogą ładnie wszystko śmiga..a HZN 4K dopiero od dzisiaj zacznę testować. 😉

Oferta mikołajowa zaakceptowana z małą korektą, gdyż odstąpiłem od pakietu C+ na rzecz satelitarnego operatora.

Dostęp do apki i C+ 4K i cena zadecydowały.

.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC faktycznie nie rezygnuje 😉 Kilka dni temu odebrałem telefon potwierdzający  odstapienie od pakietu C+ i zaproponowano  pakiet Prestige za 29,90 zł.

Mail z propozycją jest  ważny do końca roku.

Propozycję aneksu: Entry+ C+ 4K za 29 zł  (Canal+) już zaakceptowałem.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

 

został mi niecały miesiąc do końca umowy. Złożyłem wypowiedzenie i dzwonił konsultant. Zaproponowano mi Hit Mikołaja - 750 Mb/s, 184 kanaly, Viaplay, Eleven, PSP, HBO za 99 zł + C+ rozszerzony (prestige?) za 30 zł. To jest dobra oferta, warto brać? Można cos z tego ceny jeszcze zejść? Konsultant upierał się, że już nic niżej się nie da :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkuje od tygodnia dekoder 4k. Z plusów to na pewno bardzo szybkie działanie i płynnie działający YouTube. Niestety wad też nie brakuje. Na większości kanałów brak możliwości przewijania a co gorsze na niektórych stacjach jak np. TVN, TVN Fabuła czy AXN w ogóle nie można nagrywać filmów bo wyskakuje komunikat o powodach licencyjnych. Takich problemów z Horizonem nie było. Ciekawe czy faktycznie trwają jakieś prace nad aplikacją Viaplay czy może jest to tylko bajerowanie klientów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zapragnie podnieść sobie prędkość internetu do 1 giga, to wtedy traci się przyznane ulgi przy hicie Mikołaja.

Info z działu utrzymania klienta.

2 godziny temu, aandin napisał:

Mikołaja brać ,a tego C+ nie brać. Być może jest jeszcze możliwość wyrwania C+ online za 20 zł miesięcznie przez rok. Ja  jakieś dwa tygodnie temu brałem .

Najlepiej wychodzi wersja sat: C+ 4K, aplikacja internetowa i dostęp do tradycyjnej wersji pakietu, min 29 zł i VOD dot. podstawy pakietu/C+.

Godzinę temu, barcabarcelona napisał:

Użytkuje od tygodnia dekoder 4k. Z plusów to na pewno bardzo szybkie działanie i płynnie działający YouTube. Niestety wad też nie brakuje. Na większości kanałów brak możliwości przewijania a co gorsze na niektórych stacjach jak np. TVN, TVN Fabuła czy AXN w ogóle nie można nagrywać filmów bo wyskakuje komunikat o powodach licencyjnych. Takich problemów z Horizonem nie było. Ciekawe czy faktycznie trwają jakieś prace nad aplikacją Viaplay czy może jest to tylko bajerowanie klientów?

Jeśli apka będzie tak samo dobrze funkcjonować jak Prime Video (lepiej niż na Android 9) to Viaplay jest jak najbardziej oczekiwane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć nie mam kablówki i neta w mieszkaniu.

 

Chcę założyć , zastanawiam się nad UPC lub Vectra.

 

Jak wygląda temat dekodera w UPC i drugiego TV z kartą wkładaną? Nie mam miejsca w sypialni przy TV na postawienie dekodera.

 

Reasumując w salonie oczekuje jakości 4k z dekodera w sypialni 4k bez dekodera.

 

Netflix jest w UPC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, east napisał:

Cześć nie mam kablówki i neta w mieszkaniu.

 

Chcę założyć , zastanawiam się nad UPC lub Vectra.

 

Jak wygląda temat dekodera w UPC i drugiego TV z kartą wkładaną? Nie mam miejsca w sypialni przy TV na postawienie dekodera.

 

Reasumując w salonie oczekuje jakości 4k z dekodera w sypialni 4k bez dekodera.

 

Netflix jest w UPC?

Dekoder 4k ma 8cm. Jak nie masz miejsca to możesz go podkleić za telewizorem, działa na podczerwień więc problemu nie będzie. Netflixa nie ma. Obecnie jest tylko YouTube i Prime Video

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...