Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Czy serio trzeba wypowiadac umowę czy można coś ugrac dzwoniąc wiecej niż miesiąc przed końcem? Umowę mam do 31.01 

W zasadzie możesz do nich zadzwonić...W końcu  jesteś na "wylocie" - muszą Cię traktować poważnie.

Ja przedostatnią swoją ofertę zmieniłem (zapewne dlatego, że dałem się namówić na pakiet premium) coś koło 3 miesięcy przed wygaśnięciem poprzedniego zobowiązania.  Obecną odnowiłem, będąc już miesiąc bez zobowiązania, gdyż wcześniejsze rozmowy w punkcie nie były zachęcające.  Dopiero potem sami mnie znaleźli i zaproponowali to co mam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Witam. Jeśli chodzi o jakość, to jest nieźle. Przycięć raczej nie uświadczysz. Pikselozy i przycięcia pojawiają się przeważnie na treściach z HDD...

Bywają (naprawdę sporadyczne) problemy, ale i te są nocą, przeważnie związane z pracami na sieci, a co za tym idzie - operator informuje odpowiednio wcześniej (e-mailem) o ograniczeniach. Z UPC jestem prawie od zawsze :) (z krótką przerwą na polsat w emulatorze). Mam możliwość wyboru (vectra w bloku) ale oferta tv w UPC jest lepiej dopasowana do moich oczekiwań.

Nie wiem jak wygląda cenowo oferta tv, zwłaszcza z pakietami premium w wersji "solo". Nie zdziwiłbym się, gdyby wystąpiły problemy z powiązaniem Twoich wymogów z możliwościami dekodera bez internetu. Chyba dekodera Horizon Ci nie dadzą. Być może i mediaboxa z HD też! Jak masz TV z wejściem CI+ , rozważ opcję z modułem - możesz wtedy ułożyć listę kanałów po swojemu, a i jeden "pożeracz" prądu mniej :).

Jak wygląda sprawa z modułem?

Chodzi mi o kwestię nagrywania itd.Czy za moduł pobierana jest dodatkowa opłata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale nie pomogę :( ... modułu nie miałem, nie mam, i nie zapowiada się na razie taka opcja. Z (raczej nieoficjalnych) wypowiedzi innych wiem, że w pewnych warunkach to  wyjątkowo ciekawa alternatywa - odpowiedni (czytaj:konkretny model) dekoder +hdd + moduł, i masz nieograniczony dostęp do  treści nagranych.  W chwili zawierania umowy musisz  określić czego oczekujesz. Moduł dają zamiennie z mediaboxem. Na pewno nie będzie "schodów"  z modułem w opcji z multiroomem.
Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Jest jakaś szansa na filmboxy za 1 zł/ 5 zł jako nowy klient przy ofercie telewizji  praktycznie full bez "fikołków"+internet?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Niedługo kończy mi się umowa z UPC (obecnie mam sam Internet 60 Mbit/s w cenie 39 zł). Rozważam opcję Internet 60 Mbit/s + TV Horizon (wersja Select lub Max) bez nagrywarki z funkcją Replay TV oraz aplikacją UPC Horizon Go. Prośba o informację jaka jest cena do uzyskania po złożeniu wypowiedzenia? Kiedyś na forum dostępne było zestawienie aktualnych ofert utrzymaniowych UPC - link już nie jest aktualny. Czy macie może dostęp do takiego zestawienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś szansa na filmboxy za 1 zł/ 5 zł jako nowy klient przy ofercie telewizji  praktycznie full bez "fikołków"+internet?

 

Tak. Ofertę 2 miesiące po 1 zł, a od 3 miesiąca za 5 zł może uzyskać każdy w BOK.

https://www.upc.pl/pdf/upc_regulamin_promocji_rozrywkowy_pakiet_2017-1_od20171001.pdf

Witam,

Rozważam opcję Internet 60 Mbit/s + TV Horizon (wersja Select lub Max) bez nagrywarki z funkcją Replay TV oraz aplikacją UPC Horizon Go. Prośba o informację jaka jest cena do uzyskania po złożeniu wypowiedzenia?

 

Najciekawsze oferty utrzymaniowe:

Horizon Max + (do wyboru Eleven Sports/MyPrime) + 60 Mb/s za 70 zł

Horizon Select + (do wyboru Eleven Sports/MyPrime) + 60 Mb/s za 50 zł

Nagrywarka + 10 zł

Replay TV i Horizon GO w cenie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Filmboxy i Cinemaxy za 5 zł idzie jakoś otrzymać?

C+ Prestige w jakiej z możliwie atrakcyjnie cenowo promocji można pakiet otrzymać?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnia wyszła 49 zł. :-). Za rok się zobaczy a nuż pojawi się lepsza oferta.
Na + duża oferta programowa, bardziej przyjazna obsługa tv i netu.Przyznaję, że na pozytywna uwagę zasługuje usługa replay.Widzę więcej plusów niż minusów po przesiadce z Orange.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa podpisana. Przy założeniu, że pakiet C+ Prestige i Cinemax na 12 m-cy, HBO (+HBO OD/GO)> 24 m-ce, pakiet  Mega Sport (Eleven) >24 m-ce, pakiet HORIZON MAX z nagrywarką (+ Horizon Go)> 24 m-ce, Fiber Power 120 Mb/s  to  średnia na miesiąc wychodzi 171 zł.  :-)

Ogólnie pozytywne wrażenie.

Przy Orange IPTV obraz w ciemnym tle tracił szczegóły , pikselowal, wymiana  dekoderów, wizyta techników, którzy stwierdzili ,że telewizor jest zbyt "dobry" na jakość sygnału była niepokojąca. Dopiero kalibracja troszkę usunęła problem...Teraz jest OK-problem zniknął. Szkoda tylko Eleven 4K, jednak ilość kanałów w HD i różnorodność programowa rekompensuje stratę.Mimo wszystko, mimo braku wyswietlacza-godziny, dekoder jest ładniejszy od dedykowanego przez Orange ICU 100.Modem Connect ma w sumie również  bardziej elegancki wygląd od poprzednika.Wygodniejsza możliwość korzystania z usługi tv, odpadł dodatkowy pilot, w  końcu WIFI działa w całym mieszkaniu i nie przerywa połączenia. :-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wkrótce przechodzę do UPC i pozyskam pakiet z dekoderem Horizona z nagrywarką + multiroom. Mam 2 pytania do posiadaczy Horizona:

1. Czy dekoder posiada wejście USB, gdzie można podłączyć pendrive i oglądać własne filmy?

2. Czy w dekoderze są jakieś darmowe aplikacje? W dekoderze Netii miałem kiedyś np. Iplę i Youtube.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Edytowane przez barcabarcelona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ofertę 2 miesiące po 1 zł, a od 3 miesiąca za 5 zł może uzyskać każdy w BOK.

https://www.upc.pl/pdf/upc_regulamin_promocji_rozrywkowy_pakiet_2017-1_od20171001.pdf

 

 

 

 

Niestety,ale pani na infolinii BOK stwierdziła, że to błąd w regulaminie.

5 zł to nie majątek w tym 2 m-ce za 1 zł,ale 11 zł plus aktywacja nie wchodzi w rachubę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wkrótce przechodzę do UPC i pozyskam pakiet z dekoderem Horizona z nagrywarką + multiroom. Mam 2 pytania do posiadaczy Horizona:

1. Czy dekoder posiada wejście USB, gdzie można podłączyć pendrive i oglądać własne filmy?

2. Czy w dekoderze są jakieś darmowe aplikacje? W dekoderze Netii miałem kiedyś np. Iplę i Youtube.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź. 

 

Ad. 1. Dekoder posiada wejście USB, ale jest nieaktywne. Możesz jedynie podładować komórkę.

Ad. 2. Jest około 40 aplikacji internetowych typu: Youtube, Google Maps, Demotywatory, a także gry.

Typowych aplikacji VOD dekoder nie posiada, ale ma własną bibliotekę filmów i seriali - My Prime lub osobną Wypożyczalnię filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, że dość często dekoder się zawiesza, a dysk pracuje jeszcze około 15 minut po wyłączeniu dekodera, co może wkurzać lubiących ciszę. Ostatnio pasek z opisem programu pojawił się sam z siebie i mimo przełączania kanału zostawał na ekranie - pomógł reset prądowy dekodera.
Przewijanie nagranych programów ma jeden problem - ciężko trafić w konkretny fragment, bo reaguje z opóźnieniem. To samo z przełączaniem kanałów - jeśli zrobimy to za szybko dekoder skacze sobie kilka kanałów wyżej. Reklamowane ReplayTV zależy oczywiście od serwerów UPC które dość często nie wyrabiają, dzięki czemu dostępu do usługi nie ma.
Tego dekodera da się używać jedynie z softem w wersji beta i wersji inżynierskiej, bo się nie zawiesza. Mam taką na stanie, produkcji Pace. Niestety nie wyłapałem dokładnych różnic ze sprzętem dostarczanym użytkownikom. Jedne co widzę „gołym okiem” to aktualizacje co około tydzień, a na Horizonie w domu miałem może jedną aktualizację przez prawie 2 lata używania dekodera.
Nie chce nic sugerować, ale nie brałbym tego dekodera. Mediabox Pace z nagrywarką może ma mniej opcji ale przynajmniej jest stabilny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop Lukaszuk mówi szczerą prawdę !!! Mam to samo ten dekoder to porażka. Poczytaj inne forum, jak użytkownicy narzekają na te dekodery. Nie wielu się decyduje na zmianę z mediabox na horizona - a to mówi samo za siebie !!! UPC już dawno powinno wypuścić nowy dekoder, a nie co chwilę poprawiać Horizona, oczywiście bezskutecznie... Ludzie płacą i to nie małe pieniądze - nie tego oczekiwali !!! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1. Dekoder posiada wejście USB, ale jest nieaktywne. Możesz jedynie podładować komórkę.

Ad. 2. Jest około 40 aplikacji internetowych typu: Youtube, Google Maps, Demotywatory, a także gry.

Typowych aplikacji VOD dekoder nie posiada, ale ma własną bibliotekę filmów i seriali - My Prime lub osobną Wypożyczalnię filmów.

Czy Horizon ma aplikację HBO GO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...