Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie: mam pytanko.

Mam obecnie fajną promocję - pakiet Select plus internet 50Mb za 89 zł (bez zobowiązań). Była jakaś promocja. I oferta naprawde fajna bo dużo kanałów, niemniej nie oglądam wszystkich. Niemniej czy istnieje możliwość ugrania czegoś tańszego? Mam na myśli ten sam internet tylko jakiś niższy pakiet - bo nie ma potrzeby na tyle kanałów. 

Interesuje mnie opcja bez zobowiązań z uwagi na wynajem który jest krótszy niż 24 msc i nie mam możliwości tak długiej. Czyli net 50Mb + niski pakiet tv. Ma ktoś coś takiego? Z góry dzięki koledzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze jakiegos znajomego na dziale wypowiedzen jesli chodzi o internet?
Pamietam kiedys byla tutaj taka tabela w excelu z ofertami, ona nadal jest aktualna? Posiada ktos taka(nie moge jej odszukac).

Albo moze ktos ostatnio przedluzal sam internet, ew. internet i dobieral telewizje ? 

 

Generalnie nie chcialbym zeby to wyszlo wiecej niz 40-60zl. 

Obecnie za internet 60mb place 50zl, co uwazam ze jest sporo w swietle ich obecnych umow dla nowych klientow. 

Edytowane przez kyczniker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz ! 
Pytanie jeszcze mam. Widze ze wymienione promocje beda obowiazywac do 30 kwietnia (przynamniej taki termin podany).

Ma ktos moze informacje, czy cos lepszego, jesli chodzi o internet, ma zamiar sie pojawic? 

Zastanawiam sie po prostu, czy warto czekac na oferte po 30 kwietnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory miałem sam Internet 120 Mb/s i dostałem propozycje oferty i oto co wynegocjowałem .

 

Internet - Zostaje ten co jest 120 Mb/s

TV :  Horizon Select + moduł CI do drugiego TV  w opcji multiroom 

         Canal + Select 

         Paczka HBO 

      

Nie zależało mi na full opcjach , tylko głównie na canal + i HBO , reszta kanałów które oglądam są już w tym pakiecie Select, więc nic więcej mi nie potrzeba.

 

Do oferty dorzucono instalacje i aktywację wszystkich opcji za 0 zł + usługa technika też za 0 zł.

 

Łącznie całość przez pierwsze 3 miesiące 148,99 od 4 m-ca 153,99 z gwarancją ceny do końca umowy. 

 

 

Co myślicie o tej ofercie?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przy zmianie dekodera z Mediabox na Horizon nikt nie informował, że tego kanału nie ma na dekoderze. Czy jest podstawa do wypowiedzenia umowy?

 

Nie, a problem z odbiorem był odkąd wprowadzili Horizon. Jak widać, przez półtora roku nie udało się tego ogarnąć technikom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory miałem sam Internet 120 Mb/s i dostałem propozycje oferty i oto co wynegocjowałem .

 

Internet - Zostaje ten co jest 120 Mb/s

TV :  Horizon Select + moduł CI do drugiego TV  w opcji multiroom 

         Canal + Select 

         Paczka HBO 

      

Nie zależało mi na full opcjach , tylko głównie na canal + i HBO , reszta kanałów które oglądam są już w tym pakiecie Select, więc nic więcej mi nie potrzeba.

 

Do oferty dorzucono instalacje i aktywację wszystkich opcji za 0 zł + usługa technika też za 0 zł.

 

Łącznie całość przez pierwsze 3 miesiące 148,99 od 4 m-ca 153,99 z gwarancją ceny do końca umowy. 

 

 

Co myślicie o tej ofercie?  

 

Opcja w twoim podpisie - "Superpremium" zdecydowanie najlepsza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie :D tylko że długo mnie tu nie było i opis już nieaktualny :D teraz miałem Comfort + z Canal + i dopłata za HBO +20 zł , ogólnie zdecydowałem się na tą ofertę UPC jak bym nie liczył całościowo wychodzi o wiele taniej niż bym miał kombinować opcję UPC + NC+ i jest wszystko co mi potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka - 13 Ulica i Universal Channel, które w marcu 2016 zostały usunięte z oferty UPC, ale nadal wyszukiwały się (przynajmniej w Krakowie) i nie było uprawnień - przełączono dziś do HD. Raczej nie robiliby tego bez powodu - może będzie powrót do oferty, tylko już w HD? Zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś, kto przedłużał zgodnie z promocjami "Rewia Usług Mix" wyjaśni czy zniżka za zgody marketingowe i rachunek elektroniczny (-10,02 zł) odliczana jest od kwoty jaka mi wyjdzie miesięcznie po odliczeniu ulg czy te ulgi już zakładają zgody. 2 konsultantów twierdzi, że ceny po rabatach już zawierają zniżkę z marketing ale jak czytam regulamin to wcale tak nie jest.

 

Interesuje mnie:

https://www.upc.pl/pdf/upc_regulamin_promocji_rewia_uslug_mix_ix_2016-1_od20170401.pdf

 

Zgodnie z treścią regulaminu (ceny z ulgami):
 
1. Punkt 1 -> 1.1 -> b :  mogę zamówić pakiet "Horizon Max" z opłatą 38zł za pierwszy miesiąc
2. Punkt 1 -> 1.1 -> b -> i :  mogę od razu zmienić na pakiet "Horizon Select" z opłatą 38zł miesiącznie
2. Punkt 1 -> 1.2 :  internet 60Mb/s kosztuje 11,02zł 
4. Punkt 1 -> 1.2.1 : dodatkowe ulgi za zgody marketingowe i za rachunek elektroniczny - 10,02zł
5. Punkt 2 : opłata za instalację - 49,90zł
 
Razem wychodzi mi 38+11,02-10,02=39zł/miesiąc za pakiet Horizon Select + 60Mb/s
 
 
Sprzedawcy po pierwsze twierdzą, że te 10,02 jest już wliczone. Oferują Mediaboxa za 49 albo Horizona za 59 a w/w promocji nie chcą dać mimo, iż się kwalifikuję. Chyba składam wypowiedzenie bo normalnie się nie da gadać z nimi;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...