Skocz do zawartości

Okienka na kodowanych kanałach


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

RTR Planeta (KabelKiosk) aktualnie nie koduje sygnału.

Atlantic Bird 2, 8' West, 10974 V, SR= 27500 3/4, PID Video - 2551, PID Audio - 2552.

 

Przy okazji:

Do wszystkich kanałów paczki KabelKiosk dołączył całkiem niedawno simulcrypt NDS VideoGuard do obecnego systemu Conax.

 

EDIT:

Fox Crime Russia aktualnie nie koduje sygnału.

Eutelsat W4 - Sesat, 36' East, 11633 V, SR= 5787 3/4, PID Video - 7111, PID Audio - 7112 (Russia), 7113 (English).

 

FlySat oraz KoS podają błędną informację odnośnie przerwanego kodowania Fox Life Russia.

Wszystko się zgadza - Fox Life Russia nie koduje sygnału, ale od dłuższego okresu, natomiast Fox Crime Russia zaprzestało bodajże wczoraj kodowania - stąd ta pomyłka, dokładnie przy nazwie - zamiast "Crime", podają w swoich serwisach "Life". ;)

 

EDIT - 02:00 CET

MTV Espana, MTV France, MTV Hits UK, MTV Dance, VH1 Europe, VH1 Classic Europe, MTV Two, Nickelodeon Espana, MTV Base France, Game One, Nickelodeon France (MTV Networks) aktualnie nie kodują sygnału.

11739 V, SR= 27500 3/4, Astra 1G, 19' East.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THOR 5...

 

Na częstotliwości 12,341 V lub H (już nie pamietam xD) 28000 3/4 został odkodowany kanał National Geographic Channel, niby po polsku, ale języka polskiego nie ma!!! sprawdzałem :/ Pisze też, że jest po węgiersku, ale niestety nadaje tylko po angielsku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal leci program o ptakach. Udaje mi się czasem złapać polską fonię, ale tylko na chwilę. Jeżeli dłużej przytrzyma się na polskiej ścieżce dźwiękowej i przełączy na angielski to przez 2-5 sek. jest po polsku i czasem są polskie przebicia. Tak samo jest z węgierską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Udaje mi się czasem złapać polską fonię, ale tylko na chwilę. Jeżeli dłużej przytrzyma się na polskiej ścieżce dźwiękowej i przełączy na angielski to przez 2-5 sek. jest po polsku i czasem są polskie przebicia.

 

Po prostu ten facet mówi po polsku i dlatego się przebija polski tekst, ale na to jest nałożone angielskie tłumaczenie.

 

Program o ptakach leci co najmniej od piątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby paczka MTV z Astry 19.2E była FTA jak najdłużej :jupi: . Bardzo podobają mi się te kanały. Swoją drogą nie mogę zrozumieć dlaczego żadna z polskich platform cyfrowych nie ma jej w swojej ofercie :?: . Zapewne jakby Cyfra+ nie wchłonęła Wizji TV to pewnie cieszylibyśmy się paczką MTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AXN Italia, identyfikacja: Customer Networks (Transponder Arqiva) aktualnie nie koduje sygnału.

Sirius 4, 4.8' East, 12111 H, SR= 27500 5/6, PID Video - 1056, PID Audio - 1057.

 

@james_b - przerwa w kodowaniu kanałów MTV Networks spowodowana jest wymianą sprzętu na nowy, ponieważ ten, który był stosowany dotychczas, jest już zużyty i stąd często kanały szły w FTA z powodu awarii - kilka miesięcy temu dostałem informację drogą elektroniczną, że do końca wakacji ma być sprzęt wymieniony.

 

Przy okazji:

Dosłownie przed chwilą kanał Da Vinci Learning z Siriusa w wersji z fonią Polską, zmienił system kodowania z BISS na Conax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest FTA, ale od czasu dopisania do nazwy "Piu" kodują niektóre transmisje w Seca 1 (wow, ale zabezpieczenie - RAI jest chyba ostatnim nadawcą stosującym najstarszą wersję Seca MediaGuard). Ogólnie raport powinien raczej brzmieć: RAI Sport Piu koduje niektóre transmisje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...