Skocz do zawartości

Przejście z polsatu na "n" ...kilka pytań


Rekomendowane odpowiedzi

A wysłałeś wypowiedzenie umowy do CP :?: bo jeśli nie, no to raczej twoja umowa z CP nadal trwa :wink: zresztą sam napisałeś, że jest teraz na czas nieokreślony, a to nie oznacza, że przestała obowiązywać... ona trwa dalej tylko, że teraz możesz ją rozwiązać w dowolnym momencie po wysłaniu wypowiedzenia do CP i po okresie trwania wypowiedzenia (miesiąc lub trzy miesiące - zależy od tego jaki okres wypowiedzenia masz podany w umowie) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz telefonicznie rozwiązywać umowę :?:woot: próbuj, może się uda - choć nawet wątpię czy CP oferuje taką możliwość - nie pamiętam dokładnie treści umowy, ale chyba piszą tam o tym, że wypowiedzenie musi być pisemne :roll: i tak powinno być, bo takie sprawy jednak zawsze powinny być rozst[beep]ne na piśmie, żeby później nie było kłopotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie rozwiązywałem i w najbliższej przyszłości nie zamierzam rozwiązywać umowy z CP, więc trochę trudno mi napisać co dokładnie trzeba im tam napisać... gdzieś na forum - chyba w dziale CP - było o tym, więc jak chcesz to poszukaj :wink:

A co by było jakbyś przestał im płacić... najpierw zablokowaliby ci dostęp do całej oferty - łącznie z kanałami FTA - a później to kto wie, możliwe, że przysyłaliby listy lub dzwonili, że masz nie uregulowane opłaty :roll: pewnie walczyliby o swoje - wszak mają podpisaną z tobą ważną umowę - i nawet w UOKiK by z tobą wygrali :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co trzeba dokładniej napisać w tym wypowiedzeniu?

A co by było jak bym nie chcial napisac tego wypowiedzenia,tylko przestał bym płacić?

Jeżeli masz koniec umowy to poprostu napisz że rezygnujesz i wpisz nr.umowy,nr.karty,pesel

idt...

nie radze zaprzestać opłat abonamentowych-Komornik Czuwa :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie konwektor tylko konwerter, jak bys powiedział w sklepie konwektor to by cię koleś wyśmiał...

Ja musiałem kupić konwerter Quad z 4 wyjściami bo mam w sumie 5 tunerów w domu i 2 anteny na jednej konwerter Twin a na drugiej zez z singla i główny quad i całość jakoś sie spisuje i dobrze trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...