Skocz do zawartości

Przejście z polsatu na "n" ...kilka pytań


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli zrezygnujesz z Cyfry albo CP i będziesz posiadał zwykłego nBoxa to nie będziesz musiał nic zmieniać, jeśli zaś chcesz mieć wszystkie trzy platformy no to już musisz kupić kolejny konwerter i zamontować go na jednej antenie, bo po co Ci druga. Kupisz konwerter Quad i w razie gdybyś chciał mieć np. z Cyfry Philipsa HD PVR, albo z n nBoxa recordera to podłączysz spokojnie do niego dwa kable i nie będziesz musiał kupować kolejnego konwertera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wczoraj przyszedł mi nbox recorder umowa przez infolinie tylko na rok ,na pewno jest dużym plusem. Również oferta cenowa jest dobra . Jeśli chodzi o sprzęt to jest przesiadka z Malucha na Merca. Lepszy obraz i możliwość nagrywania, pauza, cofanie programów daje nam wygodę. Na TV mam mało czasu wiec chciałbym oglądać to co lubię wtedy kiedy mam na to czas a nie w tedy co muszę i ten nbox mi to daje. Z oferty Polsatu jedynie będzie mi brakowało BBC Knowledge, BBC Lifestyle i F1 . to jedyne wartościowe programy Polsatu których brakuje w N.Sport aż tak bardzo mnie nie interesuje wiec może tu jakieś braki występują ,lecz nie jest tez na N tak źle wczoraj i dziś liga mistrzów. Sportkluby też coś wnoszą do tego pakietu.

, jest za to kilka innych których do tej pory nie znałem, lecz po jednym dniu na pewno nic o nich nie mogę powiedzieć. N oczywiście nie jest pozbawiona wad Jeśli chodzi o sprzęt na pewno brak możliwości układania kanałów. Oferta: na pewno coś lepiej powinno być w pakiecie KNŚ powinien tu też trafić TVN Turbo i Discovery Travel&Living . Reszta wad i zalet wyjdzie pewnie w trakcie korzystania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przechodziłem z Polsatu do N, więc wszystko było ok, umowa w sklepie na 24 miesiące, potrzebne są 2 dokumenty tożsamości,dowody wpłaty za Polsat ostatnie 3 miesiące w tył, umowa z CP -potrzebują numer umowy.Aktywacja 38 zł za Nboxa, albo 99 zł za czarnego z recorderem. Masz 3 miesiące za darmo wszystkie pakiety, plus 2 miesiące Hbo,Filmbox oraz Cinemax za darmo, w 4,5,6 miesiącu masz wszystkie pakiety za 38zł(bez opcji Hbo itp,można dokupić) a dalej po pół roku do wyboru pakiety ile kto chce,za normalną opłatą.Chyba że masz Recordera to obowiązek płacenia extra za Vod 40 zł przez pół roku z możliwością rezygnacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi mówiono, że aktywacja za rekordera 38 zł i w m-cach 1-3: wszystko płatne pakiety za darmo + VOD, w m-cach 4-6 tylko 38 za (bez dodatków i bez VOD) oraz następne 18 m-cy obowiazkowo 3 płatne pakiety (3 x 16 zł czyli 48 zł) ! a VOD o ile się spodoba to można dokupić !

 

więc interesuje mnie właśnie dokładnie kwestia tego VOD, czy przy rekorderze można sobie darować od 4 m-ca do końca umowy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszesz aktywacja 38 zł 1-3 m-e wszystkie pakiety + 2 kolekcje VOD (gratis 3 m-e) za 0zł 4-6 m-e 38zł za wszystkie pakiety (bez VOD bo możesz zrezygnować)

7 – 12 minimum 3 pakiety normalne stawki. Przy podpisaniu umowy dostajesz jeszcze HBO+ Cinemax + Filmbox do 2 m-y gratis . Umowa przez telefon , Internet na 12 m-y

w sklepie 24m-e warunki promocji te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja 38 zł za Nboxa, albo 99 zł za czarnego z recorderem... Chyba że masz Recordera to obowiązek płacenia extra za Vod 40 zł przez pół roku z możliwością rezygnacji.

 

Nie dezinformuj. To, że Ty się wpakowałeś w zwykłego nboxa to już Twój problem i Twoja niewiedza/naiwność. Rozjaśniam:

1. 38 zł kosztuje aktywacja i nboxa i nbox recordera!

2. Do zawarcia umowy wystarcza rachunek. Np. ja nie mam umowy z C+ żadnej bo nigdy jej z C+ nie zawierałem, a zawierałem z WizjąTV. Potem tylko pisma powitające i regulaminy od C+ przychodziły.

3. Nie ma obowiązku posiadania jakiegokolwiek VOD poza tym darmowym w okresie promocji. Ostatniego dnia okresu bez opłat (najpóźniej - czyli kupując dzisiaj do 31 grudnia) rezygnujesz i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem/napiszę wam jak to wyglądało w moim wypadku. Przyjechał kurier z OPEK, dał nboxa recordera nie sprawdzając kim jestem, powiedział, że 38 zł musi dostać, kazał mi złożyć czytelny podpis na umowie i papierach o dostawie, a na koniec i stwierdził, że potrzebuje jeszcze ksero jakiś dokumentów, w które nawet nie zajrzał. Równie dobrze zamiast rachunku z C+ mogłem mu dać rachunek z energetyki i też by przyjął. Czyli luuuzik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za wprowadzanie w błąd, ja brałem promocje w 1 dzień jej obowiązywania czyli 19 sierpnia, i żaden sprzedawca ale i ja sam nie wiedziałem do końca jak wygląda sprawa z vod, a rachunek z CP chciał ode mnie za 3 miesiące,numery umowy też, może jego niewiedza. Bywa :) tymczasem nie żałuje że mam białego, czarny może ale i nie musi być :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już dajcie mu spokój, jego sprawa i jak będzie chciał to sobie na telefonie będzie oglądał nawet i Wam nic do tego. Może ma w domu na biało i czarny dekoder mu nie pasował? Nie Wasza sprawa i tyle i skończcie już to, bo mu wypominacie i wypominacie, jakby on to dla Was brał ten dekoder. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tez mam białego i nie/załuje bo faktycznie ten vod to jest niepotrzebny tylko trzeba bulic 40 pln co miesiac praktycznie za/nic a jkością odbioru niczym sie nieróżni no i trzeba wiekszą antenke zamontować by czarnego odbierac jak sie należy.Druga sprawa to taka że każdy kupuje se to co mu pasuje nawet pod kolor tapety hahaha.Ja mam białe sciany w czarna krate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VOD to szczegół w możliwościach czarnego - tym bardziej, że w promocji korzystna zmiana posiadanie VOD nie jest wymagane. Tak wogóle to ja mam czarne ściany w białą kratę :lol2: . Dodatki w stylu większej anteny czy też dubeltowego konwertera wcale nie są niezbędne. Ja mam g*wnianą antenę+dubeltowy konwerter i jestem pod wrażeniem możliwości nbox rekordera w porównaniu z np.fergusonami FP/HF/DF/itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...