Skocz do zawartości

Przejście z polsatu na "n" ...kilka pytań


Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś przeczytałem że bundesliga będzie jeszcze około 3 lat na sportklubie więc...postanowiłem przejsc na stronę n i mam kilka pytań

 

1..Jestem abonentem polsatu...w jaki sposób można rozwiąza umowę [dodam ze jest ona podpisana do czerwca tego roku..mogę poczekac do tego czasu na "n"

2 Mam dekoder polsatu [sagem] czy nadaje się on do odbierania n czy trzeba kupic nowy ?Jak już to w jakiej cenie są najtańsze dekodery

3 Ile wynosi koszt aktywacji itd...czy wystarczy zmiana dekodera i już będzie wszystko ok

4 CZy jest kanał sportitalia

 

Proszę o odpowiedzi bo to dla mnie ważne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad1. Chyba ci się nie opłaci zrywanie umowy. Naliczą ci cały abonament i jeszcze jakieś dodatkowe koszta. Poczekaj do czerwca, ponieważ w kwietniu n-ka ma pozynić jakieś ruchy.

 

ad2. Sagem nie nadaje się do n. Przy podpisywaniu umowy z n masz do wyboru dwa dekodery n.

 

ad3. Zwykły box - aktywacja 99 zł, n-recorder 449 zł. Obawiam się, że dla optymalnego odbioru n-ki potrzebujesz większej czaszy. Najlepsze rezultaty otrzymuje się na 90 cm.

 

ad4. Tak - kanał 325

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasza jest wystarczająca ,ma 90 cm ponad....dzięi wielkie za odpowiedzi

 

 

MAM JESZCZE JEDNO PYTANIE DO KIEDY N MA LIGE MISTRZÓW

I JESZCZE JEDNO...JAK SKOŃCZY MI SIĘ UMOWA Z POLSATEM TO MOGĘ POPROSTU SOBIE ODPUŚCI PŁACENIE IM I NIE ODZYWAC SIĘ ?

 

Edycja RafiX: Czemu tak krzyczysz? Przecież tutaj nikt na siebie nie krzyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM JESZCZE JEDNO PYTANIE DO KIEDY N MA LIGE MISTRZÓW

I JESZCZE JEDNO...JAK SKOŃCZY MI SIĘ UMOWA Z POLSATEM TO MOGĘ POPROSTU SOBIE ODPUŚCI PŁACENIE IM I NIE ODZYWAC SIĘ ?

 

Po pierwsze nie krzycz. Po drugie musisz poinformowac ich ze rezygnujesz z ich oferty. Jesli nie poinformujesz ich automatycznie przedluzaja ci umowe i zaczynaja naliczac oplaty a jesli nie zaplacisz to rowniez odsetki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak i prawa do Mś 2010,

tvp powinno posiadac prawa gdzie grają polacy jak dziś np. to oni powinni pokazywac adamka i polske w reczną

 

Chyba żartujesz, dlaczego tak miałoby być? Są wydarzenia sportowe, które muszą być w otwartych TV i wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam , obecnie mam PC ale za miesiąc kończy mi się umowa której nie zamierzam przedłużać . Słyszałem głosy że standardowy talerz N jest za mały , i słabo odbiera sygnał ( szczególnie u mnie jest to ważne ponieważ mieszkam na wsi ok. 25 km od Poznania , są u mnie często wahania pogody tzn. wiatry , burze ,itp.) mam pytanie czy zostawić talerz CP czy też kupić nówkę a może wystarczy ten od N . Jeśli chciałbym wziąć recordera to ten talerz z CP być chyba nie może ?? Bo tam jakoś muszą 2 kable iść , a CP ma jeden. Tak więc reasumując kupić nowy talerz ok. 90 cm do N czy wziąć standardowy od N.

 

P.S Jaką średnicę ma talerz CP

 

Liczę na Wasze opinie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...