Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brawa dla Kamila za za cały dzisiejszy dzień( najpierw wygranie kwalifikacji,następnie konkursu) :D:brawo: Widać,że forma u niego pnie się w górę.Oby tak dalej!Szkoda słabych skoków w 2 serii pozostałych naszych zawodników :( Miejmy nadzieję na widoczną poprawę.W klasyfikacji generalnej PŚ spory awans Kamila,szkoda spadku Piotrka o 2.pozycje-pozostali Polacy poza 30.Warto dodać,że poprzez występy w tym weekendzie Polacy awansowali o 2. pozycję w Pucharze Narodów i obecnie zajmują 7.pozycję.Następne konkursy w japońskim Sapporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nie wiem! Po co Kamil jedzie do Sapporo! Zmęczyć się i umordować się podróżą. Punkty do kryształowej kuli nie są już jemu potrzebne. Ten czas mógłby wykorzystać inaczej i lepiej, np. w przygotowaniu się powoli do MŚ.

Nie wiem jakie są reguły podczas MŚ, ale jeżeli takie, o jakich myślę, to Kamil chcę być najbliżej czołówki PŚ, żeby startować w podobnych warunkach.

 

Pierwszy raz oglądałem zawody na TVP. Tragedia. Jak oni pompują balon. Potem dziwota, że ludzie hejtują zawodników i wyśmiewają. W 2 serii chyba 4 razy przypominali czołówkę po 1 serii, a jak niektórzy skakali po 130m+ to gadali, że bliżej x metrów niż Kamil w 1 serii. Arghhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra decyzja z wyjazdem Kamila do Sapporo.Jak ma budować formę to najlepiej rywalizując z innymi

Zwracam uwagę, że zwykle tak jest, że tych najlepszych zawsze brakuje w Sapporo. Za to bardzo dożo jest Japończyków.

Zresztą, jak w każdym innym kraju. A jak będzie tym razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nie wiem! Po co Kamil jedzie do Sapporo! Zmęczyć się i umordować się podróżą. Punkty do kryształowej kuli nie są już jemu potrzebne. Ten czas mógłby wykorzystać inaczej i lepiej, np. w przygotowaniu się powoli do MŚ.

Nie wiem jakie są reguły podczas MŚ, ale jeżeli takie, o jakich myślę, to Kamil chcę być najbliżej czołówki PŚ, żeby startować w podobnych warunkach.

Dokładnie tak jest.

 

Stoch startuje raptem od 3 tygodni, podczas, gdy inni skoczkowie mają już w nogach 2 miesiące startów. Forma zwyżkuje, więc nie widzę sensu odpuszczania teraz zawodów PŚ.

 

Btw. za 2 miesiące loty w Planicy, a tam wciąż budowa.

http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 88&page=50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małysz to już z dwa razy powiedział w TVP że formę na zimę buduje się latem. Teraz można ją tylko szlifować. Jeśli latem popełniono błędy to teraz już nic nie można zrobić. Dlatego Kot tyle opuścił bo chciał cały cykl zacząć na nowo. Reszta już w tym sezonie nic nie zdziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadra na konkursy w Sapporo : Kamil Stoch, Piotr Żyła, Aleksander Zniszczoł, Dawid Kubacki, Jan Ziobro oraz Maciej Kot.

Zapowiada się, że w Japonii będą skakać wszyscy najlepsi zawodnicy, więc konkursy w tym roku mogą być wyjątkowo ciekawe, zobaczymy jak zaprezentuje się Kamil Stoch który już dawno w Japonii nie startował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to telewizja Feed TV :) A tak już na poważnie, to chyba właśnie tylko na przekazach, tzw. feedach można podejrzeć serie treningowe i próbne (o ile się trafi na niekodowany przekaz). Wątpię, aby którakolwiek telewizja była zainteresowana takimi transmisjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - nawet na przekazach ciężko o transmisję z serii próbnej, czy treningów. Może raz na jakiś czas oficjalną serię próbną można by zobaczyć, ale jak np. dla ARD jest przekaz FTA to i tak głównie kamera na ich studio pod skocznią i tylko czasem na skoczni pokażą co się dzieje. Wiem, że kiedyś norweska NRK transmitowała treningi ze swoich skoczni, ale nie wiem jak teraz.

 

Do Sapporro miał jechać Klimek zamiast Maćka(który sam mówił, że nie chce), ale na sczęście ktoś się obudził i wysyłają Klimka na Puchar Kontynentalny do Planicy, bo jest szansa na +1 miejsce w kolejnym periodzie PŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...