Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwszej serii Adam tracił aż 14 punktów do Kamila Stocha, dopiero drugi wspaniały skok na odległość 106 m pozwolił Mu na odniesienie zwycięstwa, ale Kamil Stoch trochę za długo czekał na belce i to mogło Go zdekoncentrować, brązowy medal zdobył Stefan Hula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie serwisu Eurosport.pl widnieje taki tytuł: Kofler i Ammann zdyskwalifikowani. Małysz kontra Miętus.

Austriak Andreas Kofler, który przed dwoma dniami zwyciężył w Oberstdorfie, został zdecydowanym zwyciężcą kwalifikacji w Ga-Pa, jednak tuż zawodach został zdyskwalifikany za nieregulaminowy kombinezon. To samo spotkało Szwajcara Simona Ammanna. Dzięki temu na 3. miejsce przesunął się Adam Małysz.

 

Pierwotnie Kofler uplasował się na pierwszym miejscu

Więcej tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda Ammann i Kofler zostali zdyskwalifikowani i dzięki temu w konkursie wystartuje 4 Polaków, tylko nie wiem jakie numery startowe dostaną Kofler i Ammann, ale zapewne 49 i 50.

 

Dlatego, że zostali zdyskwalifikowani to 4 polaków wystartuje? A zastanowiłeś się chociaż sekundę nad tym co napisałeś? Bo straszne głupoty napisałeś :P

 

Małysz miał bardzo dobry skok i liczę jutro na podium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj akurat się pomyliłem, a Ty zamiast wytykać moje błędy to napisałbyś coś w temacie wątku, a nie tylko krytykujesz, nie wiem kto Ci dał rangę na forum, bo jak dla Mnie to powinieneś ją dawno stracić. Simon Ammann wystartuje jutro z numerem 49 i zmierzy się w parze z Wolfgangiem Loitzlem, Kofler będzie skakał w ostatniej parze z Thomasem Morgensternem. Mnie dziwi tylko słaba dyspozycja Gregora Schlierenzauera, jak na razie to Kofler po pierwszym konkursie ma dużą przewagę i raczej nadal będzie liderem turnieju po konkursie w Ga - Pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym konkursie w Ga - Pa zwyciężył Gregor Schlierenzauer, 2 miejsce według Mnie całkowicie niezasłużone zajął Wolfgang Loitzl, a trzeci był Simon Ammann który w drugim skoku pobił rekord skoczni. Adam Małysz po 2 średnich skokach zajął 11 miejsce, Kamil Stoch po 1 pierwszym skoku i 2 słabszym zajął ostatecznie 23 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...