Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak oceniacie realizację transmisji z Vancouver? Moim zdaniem muszą jeszcze trochę popracować :roll: Zdarzyło się kilka wpadek np. plansza z wynikami zamiast Bardala na belce, ale mają jeszcze rok. :wink:

Teraz moje ulubione konkursy. :D Szkoda, że obsada będzie mocniejsza niż zazwyczaj, ale mam nadzieję że wiatr i śnieg zrobią swoje, a i Japończycy namieszać powinni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że obsada będzie mocniejsza niż zazwyczaj,

 

 

to chyba nie szkoda :roll:

 

Zawody w Kanadzie przypadły mi do gustu - chyba najlepsze zawody PŚ od lat. Szkoda tylko, że po ZIO skocznie zapewne popadna w ruinę lub zostana rozebrane. Ale cóz - Północna Ameryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po za tym w Vancouver nie ma skoczni :mrgreen:

No może i nie w Vancouver, ale siła przyzwyczajenia robi swoje :] Poza tym trochę to :crazy: budować skocznię praktycznie tylko na ZIO, a potem ją wyburzać (oby nie) :| Jak nie będą mieć co robić z kasą po ZIO, to mogą dać ją mi, lepiej tyle tych $$$ wykorzystam 8):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w PK. Ale podobno to nie był doping a narkotyki. Szkoda go. Stacza się na sportowe dno. Co do skoczni - nie ma świetlanej przyszłości. W Kanadzie popularność skoków jest baaardzo mała. Wyniki na igrzyskach nikogo nie obchodzą - ważne, żeby Kanada wygrała w hokeja. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ten Bachleda ma 1/1000 rozumu przeciętnego człowieka? czy bycie pośmiewiskiem przez całą dekadę sprawia mu przyjemność? dziś było 40 startujących w tym 13 Japończyków i co? Bachleda ostatni, Żyła trzeci od końca, Stoch nędza, Hula siako tako ale też nie zachwycił; w Zakopanem skakało kilku młodych chłopaków i wskoczyli do pierwszej trzydziestki a tu znów święta trójca nieudaczników; rozumiem że może być słabszy sezon, ale u nich to całe sportowe życie jest poniżej wszelkiej krytyki - jak nie ostatni to prawie ostatni; czy w ktoś wreszcie przerwie wywalanie pieniędzy na takich "reprezentantów"? choćby w imię kryzysu - dość tego ośmieszania Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty p :censored: ?

Hula do 10tki się załapał i nie zachwycił według Ciebie? Co Ty byś chciał, żeby on NAGLE na podium stanął?

Wymagajmy rzeczy możliwych. Hula według mnie się spisał bardzo dobrze.

Owszem Stoch w pierwszej serii fatalnie, na szczęście w drugiej się znacznie poprawił i wyszło to w miarę dobrze. Gdyby w obu seriach skoczył tak samo byłoby bardzo dobrze.

 

Ale co do Bachledy to się zgodzę - temu panu już podziękujemy, nie wiem po co on w ogóle jeździ na zawody podczas gdy skaczący o wiele lepiej Śliż nie jest w ogóle przez Kruczka brany pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca Ciebie zrozumiałem. :? Bachleda i Żyła przekroczyli dzisiaj pewne normy, ale dlaczego czepiasz się Stocha? W pierwszej serii miał trudne warunki, w drugiej nieco lepsze, ale potrafi skakać równo na niezłym poziomie.

 

Zawsze czekam na te konkursy w Sapporo... Moim zdaniem są to najciekawsze zawody w całym sezonie. Dziś wiatr zrobił swoje, mam nadzieję że i śnieg zrobi swoje. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...