Skocz do zawartości

Pre-paid w Cyfrze Plus


piotr-em
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Już nie możesz :?

 

Od 1 grudnia mamy fajne pakieciki w prepaidzie, karta na 5 miesięcy + dekoder Sagem za 96 zł, też w sumie niezła oferta na święta :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w tych informacjach na stronie cyfry jest przekłamanie Orange Sport Info nie jest dostępny w Premierowym zamiast Tego jest VH1 Polska. Szkoda że nie ma Animal Planet i Nat Geo Wild ogólnie oferta na kartę atrakcyjna ponad 70 stacji w Arivie karta bez problemu chodzi w co wątpiłem aż do dzisiaj jak mi się umowa skończy z CP to kupuje Kartę C+ :)

 

Pakiet Uniwersalny = Startowy

Pakiet Premierowy = Kompakt z Canal + i VH1 Polska bez Orange Sport Info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Allegro najwięcej jest Kart na pakiet Uniwersalny i to już od 39 zł ważna do 30.04.2011 potem 49 zł ważna do 31.05.2011 sam już taką kupiłem są te kanały których nie ma w CP wystarczy. Natomiast zdecydowanie mniej ofert jest na pakiet premierowy najtańsza od 399 zł. Allegro dobra alternatywa dla normalnych sklepów gdzie trzeba by było zapłacić normalną cenę.

 

Do premierowego za pewne dołączy BBC Enterteiment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz kolego. Nic nie dokładają a wprost przeciwnie zarabiają. Była promocja na prepaid z dekoderami , a niektórzy dystrybutorzy to rozbili i sprzedawali na allegro osobno kartę i osobno dekoder. Ja też kupiłem kartę prepaid z uniwersalnym ważna do 31 maja za 53zł (łącznie z kosztami przesyłki) i wszystko działa jak należy. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...