Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja proszę tylko o radę, nie wiem czy nc+ zgodzi się na przetestowanie tego pace, jeśli tak to nie byłoby tematu, a jak nie to taka porada by się przydała: czy menu w pace jest takie jak to nowe w sagemcomie? I czy szybkość działania jest lepsza -- tzn. czy pace szybciej reaguje na pilota itp. o tym zegarze to już widzę że jakoś średnio działa a jak jest z jasnościa LEDÓW na panelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam takie pytanie, jak to jest z tym dekoderem pace

mam możliwość zamiany mojego sagemcoma -DSI 83CPL na pace 500GB, w tej chwili są tylko wersje z 250GB. Wziąłbym nawet tą 250, ale tak: mam antenę z 1 głowicą,

więc nagrywać mogę tylko to co oglądam, sagemcom działa mi dobrze i teraz nie wiem czy warto się porywać na tego pace, a jeśli tak to czy brać 250 czekac na 500?

Generalnie w sagemcomie przeszkadza mi długi czas czekania na zmianę kanałów, nieco powolne działanie i brak możliwości ustawienia kanałów po swojemu - można wprawdzie dodawać do ulubionych ale nie o to chyba chodzi aby tworzyć od nowa całą listę. Podoba mi się także zegar wyświetlany w trybie czuwania. Aha model tego sagema ma także możliwość nagrywania w HD, z której do tej pory nie korzystałem, no raz dla zabawy to włączyłem i zauważyłem że niestety tak nagranych materiałów nie mogę skopiować np. na komputer.

W pejsie też nie zgrasz na komputer,nie ma i nie będzie takiej opcji.Jeśli tego chcesz to kup sobie tuner z wolnego rynku........ 250GB to tylko Philipy mają taki dysk. Również w Pejsie nie ułożysz sobie listy tak jak chcesz...... przykre,ale prawdziwe. Jeśli chodzi o przełączanie kanałów to po ostatniej aktualizacji wygląda to o niebo lepiej w Pejsatym........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, no z nagrywaniem to może być już jak jest, po prostu myślałem że to działa jak video. A napisz mi pls. jak jest z zegarem i ledami na panelu? - czy w jasny dzień cokolwiek widać? No i szybkość działania to nie wiem czy odnosisz się do pace sprzed zmiany softu, czy do sagemcoma? Co do dysku to dziwne - sprzedawca wyraźnie mi mówił że dostali pace ale z dyskami 250GB - chyba zadzwonie raz jeszcze do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można w jakiś sposób skrócić nagranie? Np. nagrało mi się 2,5 godziny jakiegoś programu i chciałbym ostatnie pół godziny wykasować i zostawić sobie na dysku tylko 2 godziny nagrania. Jest to możliwe?

W opcjach nie widzę nigdzie czegoś takiego, no ale wolę się upewnić :)

 

I drugie pytanie - ile czasu maksymalnie mogę przewinąć do tyłu program, korzystając z 'timeshifting'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w nc+ w każdym pakiecie od Comfort+.Jest dostępne free jak masz dostęp do Astry czy NTC

mam pakiet universal + mimo to nie mam ani kanału 71, a polsat na kanale 7 mam w wersji sd i to tylko to, co teraz zauważyłem, według umowy powinien miec polsad HD czyli ktos mnie tu okrada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w nc+ w każdym pakiecie od Comfort+.Jest dostępne free jak masz dostęp do Astry czy NTC

mam pakiet universal + mimo to nie mam ani kanału 71, a polsat na kanale 7 mam w wersji sd i to tylko to, co teraz zauważyłem, według umowy powinien miec polsad HD czyli ktos mnie tu okrada

kRIS75@ Nastąpiło żle zrozumienie z mojej strony o jaki kanał chodzi.Ja pisałem o TVP Historii który jest free ale w ofercie nc+ a Ty jak widzę mówisz o History z kanału 71 a to inna para kaloszy.Przepraszam za zaistniałą pomyłkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...