Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o dysk to ja w swoich Pejsach nawet z pół metra nic nie słyszę. Wentylatora też,trzeba dobrze nasłuchiwać ;) @Mateusz,tu nie chodzi,że na nich nie ma odbioru tych kanałów. Tu chodzi o cały sprzęt Cyfry jak i prywatny.

Aha, czyli na tym dekoderze nie ma szans kiedykolwiek odbierać te kanały? No cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano znowu pojawiła się godzina na wyświetlaczu, ale tylko do czasu włączenia dekodera. Po ponownym wyłączeniu, zegara już nie ma.

 

I jak go wyłączę to kilka razy mignie dioda na fioletowo (nic nie nagrywam), później przez ok. 2 minuty jest czerwona i po tym czasie dekoder jakby sam się włączył na kilka sekund - świeci się dioda na niebiesko, przez kilka sekund, po czym zapala się znowu na czerwono i dopiero wtedy można powiedzieć, że dekoder się na dobre wyłączył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli na tym dekoderze nie ma szans kiedykolwiek odbierać te kanały? No cóż...

Problem nie dotyczy dekodera a karty (system kodowania).

A czy to wieszanie tvp historia ( o którym posałem we wcześniejszych postach ) to raczej coś z dek. czy jakieś chwilowe problemy np. nie wiem z sygnałem ?

Nie zauważyłem u siebie tego problemu ani na pejsie ani na fergusonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby został stary wygląd to bym się nie obraził, z początku było trudno się przyzwyczaić, ale teraz najgorzej nie jest. Szkoda, że chcąc dostać się do biblioteki nagrań trzeba to robić przez menu. Pasek stanu jest słabo widoczny, a przy funkcji pilot trzeba więcej poklikać, ale przynajmniej od razu widać dalszą audycję i następne, bo wcześniej widoczna była jedynie najbliższa.

 

ac5f63c3e900160a.jpg

 

Czcionka się pozmieniała, zauważyłem, że teraz tytuły nagrań nie składają się już tylko z dużych liter, no i lista przechowywanych programów mieści ich mniej niż poprzednio, różnice widać poniżej:

 

b8328b2271ff501e.jpg

 

Z plusów należałoby wymienić szybsze przełączanie kanałów, odniosłem też wrażenie, że cofanie powiedzmy o te 15 sekund czy to na żywo, czy z nagrania, przechodzi płynniej, wcześniej zdarzały się lekkie ścięcia.

 

Przeskok na nowe oprogramowanie jak dla mnie całkiem duży, pozostaje tylko czekać aż dekodery z Cyfry+ otrzymają Polsat HD i resztę kanałów.

 

Okej, w takim razie zastąp sobie te słowa na "do pełni szczęścia brakuje tylko Polsatu HD i reszty kanałów na dekoderach z Cyfry+".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...