Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie czy w tym dekoderze jest na wyswietlaczu godzina podczas wylaczonego tunera?

Nie. Można jedynie ustawić, aby wyświetlała się na włączonym tunerze, zamiast numeru kanału. Ale podczas wyłączonego tunera, wyświetlacz jest wyłączony, bo UE każe "eko" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zegarek i tak marnie by wyglądał z większej odległości - wyswietlacz nieczytelny.

To jest zasługa niebieskiego koloru wyświetlacza, który jakkolwiek ładnie wygląda, to z odległości kilku kroków staje się kompletnie nieczytelny. W tym zakresie dużo lepiej sprawują się kolory z drugiego końca widma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odtwarzaniem nagranych filmów HD. Co jakiś czas są przycięcia / przeskoki. Podczas oglądania "na żywo" takich rzeczy nie ma, więc obstawiam, że to nie wina anteny. Dysk jest użyty w koło 60 %.

Też tak mam.Sygnał anteny pokazuje mi między 4 a 5,dysk zajęty 10%.Może ktoś umiałby rozwiązać ten problem.ANtena 80cm,monoblock single pro inverto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odtwarzaniem nagranych filmów HD. Co jakiś czas są przycięcia / przeskoki. Podczas oglądania "na żywo" takich rzeczy nie ma, więc obstawiam, że to nie wina anteny. Dysk jest użyty w koło 60 %.

Witam. Po ostatniej aktualizacii mam u siebie dokładnie to samo. Podczas odtwarzania filmów HD nagranych po 17 lipca (zmiany softu) co jakieś pół minuty nagranie przeskakuje o kilka sekund. Na szczescie problem nie występuje na nagraniach SD, ale nie tędy droga. Dodam ze filmy HD nagrane przed przeprogramowaniem dekodera na obecny soft działaja bez problemu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podpisuję się pod powyższym postem bo także mam taki sam problem choć nie występuje on na każdym kanale HD z którego nagrywam, ale te przeskoki w czasie oglądania filmów są wkurzające, czy ktoś wie w czym leży problem? Potwierdzam także, że na kanałach SD nagrania są ok. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przeskoki zawsze są w tych samych momentach nagrania? sprawdzić sygnał na drugim kablu + efki, diseqc'i a może i sam kabel. sprawdzić poziom sygnału na wszystkich częstotliwościach z HD (nie tylko 10.892 H gdzie zawsze jest prawie 5 na zielono). wyczyścić FLASH i EEPROM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że sie ne da :(

Generalnie w porównaniu do Sagemcoma nie żałuje tych 5złmc!

DEkoder szybciej się włacza ok. 30sek szybciej od Sagema (po za pierwszych uruchomieniem po wyjęciu kabla)

Szybko zmienia kanałay po za TVP1 i TVP2 w HD.

Nie ma problemów z PVR a więc przewijanie działa płynnie. Nie ma mowy o celowanie w odpowiednim momencie aby nie przeleciec po reklamach kilku minut filmu. Ale irytuje mnie to że jak przewijam do przodu n: x64 to nie moge zmniejszyć na x16 a jak wezme przycisk do przewijania do tyły to nie zwalniam a faktycznie przewijam do tyłu. Trochę to męczące.

 

A jeszcze sie zapytam, nie znalazłęm tego w instrukcji obsługi co to jest tryb EKO?? Do czego on jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,posiadam dekoder od dwóch tygodni ,po podłączeniu zaktualizował oprogramowanie do wersji 154 ,z tego co wiem jest nowe oprogramowanie z serwisami internetowymi w wersji 154i.Kiedy jednak chcę zaktualizować do wersji 154i wyświetla komunikat,że nowe oprogramowanie jest zainstalowane.Jednak wersja oprogramowania wyświetlana w menu to 154,a nie 154i ,i w związku z tym serwisy internetowe nie działają.Może ktoś wie dlaczego tak jest!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...