Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@zbijar, mi od czasu do czasu też rano świeci niebieska dioda, ale dysk nie pracuje. Uznałem to, że jest to jakaś informacja dla użytkownika, tylko nikt nie wie jaka, podejrzewam, że chodzi o jakiś problem z VOD. Mrugająca czerwona dioda oznacza (o ile dobrze pamiętam), że pobiera materiały VOD.

@Hakkenbery, ja na routerze mam włączony DHCP i dekoder dostaje taki jak mu router przyzna. Nie wiem czy dekoder ma jakieś "domyślne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@time machine,skoro dają ci go za 0zł to bierz, po co te pytania ?...

Dekoder wykonany b.dobrze za to ze skopanym softem= dekoder żyjący własnym życiem.

Wystarczy poczytać kilka stron wcześniej... tzn.nie załącza nagrań i ma zapewne jeszcze więcej wad ale ja ci ich nie wymienię gdyż tego dekodera nie posiadam, ale jakby mi dawali za 0zł to brałbym, czemu nie ?. Można trafić na dobry egzemplarz... Niech ci napiszą jeszcze użytkownicy tego dekodera jakie mają z nim problemy, albo sam poczytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem w nocy jak wyłączę, to czerwona mruga co jakiś czas.
Jak czerwona miga to jest to zjawisko prawidłowe bo pobiera się wtedy VOD. Ale co znaczy cały czas święcąca na niebiesko bez nazwy programu. Słychać wtedy tylko kręcący się talerz ale nie słychać pracującej głowicy w dysku. :?:

 

Jak włączysz pilotem tuner, to zapala się niebieska dioda i na wyświetlaczu jest napisane jaki kanał odbierasz, a jak w nocy z czerwonej zmieni się na niebieską, to nie ma informacji na wyświetlaczu jaki kanał i słychać jak coś w środku pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak u was z planowanymi nagraniami, które się nakładają? wczoraj bowiem miała miejsce sytuacja, która kompletnie dyskwalifikuje ten złom jak sprzęt odpowiadający jakimkolwiek normom... zaplanowałem kilka dni temu nagrywanie HOOLIGANS na TVP2 HD. film rozpoczynał się o 23.10 ale z racji tego, że mam tolerancję 5 minut w jedną i drugą stronę w bibliotece zaplanowanych nagrań ukazał się 23.05. OK. wczoraj postanowiłem nagrać "Wyznania gejszy" na polsacie o 20.05 trwające do 23.05. zaplanowało bez problemu - mimo, że w harmonogramie 5 minut pomiędzy 23.05 a 23.10 nakładało się na siebie !!!! reakcji ze strony cuda techniki zero - ma się nagrać... czekałem i obserwowałem - efekt 2 porażki: nagrywanie na polsacie o 20.05 przerwało po 6 minutach !!! ale nic nagrywam dalej.... skończyło nagrywać o 23.10 i d.u.p.a. ..... HOOLIGANS juz nie zaczęło nagrywać.... czekałem czekałem i nic .... z harmonogramu zniknęło wszystko i nic... sam musiałem dopilnować i wcisnąć RECORD .... to jest sprzęt ? gów.no nie sprzęt.... do tej pory nie było żadnych problemów z nagrywaniem... soft najnowszy. i kupa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że sobie to pudło żyje swoim życiem to niech sobie żyje ale czy musi wq...ć co i rusz ludzi; ja już wymieniłem dwa razy ten złom wcześniej trzy razy cudo z dyskiem 250, od kilku dni praktycznie nie nagrywa, startuje do nagrywania i po 30 sek się wyłącza, chyba kolejna wymiana tylko znowu nagrań szkoda - czyszczenie flasha i wgranie ponowne softu nie pomaga i chyba nikt tu prochu nie wymyśli a czekać na nowy ulepszony :lol2::lol2::lol2: soft od tych cudaków, których cyfra zatrudnia to nie ma co bo każdy następny coś psuje co wcześniej działało - panowie z cyfry pogonić tych "fachowców" którzy co chwilę błaźnią sie swoim kolejnym wspaniałym softem, a zatrudnić na umowę o dzieło paru łebskich studentów bo przez tych cudaków których zatrudniacie ocena firmy przez wielu jest do :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

mam do Was pytanie, czy dekoder PHILIPS PVR HD sprawuje się lepiej niż Pace ? Czy są jakieś istotne różnice oprócz tego że ma mniejszy dysk ? Czy mogę zamienić Pace na Philips w punkcie obsługi ? Mam jeszcze jedno pytanie, jeżeli mam swój zewnętrzny dysk to czy nie lepiej byłoby wziąć SAGEMCOM DSI87 HD tylko przypuszczam, że oglądając jeden program nie będę mógł nagrywać drugiego ? Jakie rozwiązanie polecacie jak mam swój dysk zewnętrzny i nie potrzebne mi są serwisy internetowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o podpowiedź - jaki ma fabrycznie ustawiony adres IP ten router. W domu mam skonfigurowana sieć w taki sposób, ze wylaczone DHCP. Oczywiście pisze mi, że brak połączenia. W domu mam fizycznie od 192.168.2. xxxxxx

a może ktoś wie z jakiej grupy ma ten router domyślnie adresy ???

 

jest ktoś mi w stanie udzielić info na moje kłopoty - od razu uprzedzam odpowiedzi nie mogę sobie sobie włączyć DHCP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...