Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No chyba im się we łbach [beep], mam przez pół domu ciągnąć kabelek do internetu, jakby w tunerze nie było złącza USB ?, mówisz @Patrick, że żadne adaptery Wi-Fi itp., nie działają ?.

Podpinasz pod wejscie RJ-45 np. coś takiego Netgear WNCE2001 i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki koledzy za pomoc.

Kolego @jacek_m_11, chodziło mi o zewnętrzny adapter Wi-Fi a nie wbudowany w tunerze :) coś takiego jak podał kolega @p.saw tylko na USB, przepraszam jeśli źle się określiłem w pytaniu.

Kolego @Habuzia, dekoder Pace PVR HD, posiada port USB 2.0, bynajmniej tak wynika z prezentacji tego dekodera na stronie cyfry+, jeśli się mylę poprawcie mnie.

Kolego @blackholesun, temat wałkowany kilka stron, ja osobiście w Sagemcomie nie aktualizowałem listy kanałow, ale sama się zaktualizowała przy włączaniu dekodera, kanały TVP 1 i 2 HD mają przekaz testowy i dlatego cyfra jako "jedyna taka telewizja" umieściła te kanały daleko na liście aby było wygodniej abonentom. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @blackholesun, temat wałkowany kilka stron, ja osobiście w Sagemcomie nie aktualizowałem listy kanałow, ale sama się zaktualizowała przy włączaniu dekodera, kanały TVP 1 i 2 HD mają przekaz testowy i dlatego cyfra jako "jedyna taka telewizja" umieściła te kanały daleko na liście aby było wygodniej abonentom. :)

 

No jasne, frontem do abonenta :)

 

Dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @Habuzia, dekoder Pace PVR HD, posiada port USB 2.0, bynajmniej tak wynika z prezentacji tego dekodera na stronie cyfry+, jeśli się mylę poprawcie mnie.

 

USB w tym "dekoderze" są jak Yeti - wszyscy wiedzą, że jest ale nikt ich nie widział czyt. nie skorzystał z nich 8) Są nieaktywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie są aktywne? Cały czas korzystam z USB. Zasilając adapter WiFi. :)

Witam,

czy ktoś może mi przypomnieć w jaki sposób zresetować ten znakomity dekoder? Od kilku dni mam problem z nagrywaniem-otóż raz działa, a raz nie, a właściwie działa tylko wtedy gdy wyłączę PACE z prądu i ponownie włączę. Po tym zabiegu przez parę godzin wszystko działa, a potem znowu to samo... jakieś porady?

Z góry dziękuję :)

Daj znać czy Tobie pomogło. Ja czyściłem flasha i nic nie pomogło. Goowniany badziew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że zaraz nie wyjdzie, że się już nic nie da zrobić i cieszmy się z tego co mamy.... Ten dekoder generuje problem za problemem.... My abonenci płacimy Cyfrze aby rozwiązywał dla nas problemy a nie je generowała.... coś czuję, że będzie kolejne 50 stron oczekiwania na nowy soft a później jego testowanie. Czemu n nie ma takich problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odp ad zamiany kanalow 1 i 2

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż ze względu na charakter testowy emisji programów TVP1 HD i TVP2 HD, zostały umieszczone na dalszych pozycjach listy kanałów.

 

Wyjaśniam również, iż że wszelkie spostrzeżenia i uwagi naszych Abonentów podlegają dokładnej analizie. Zawsze przykładamy dużą wagę do przekazywanych opinii. Wyjaśniam, iż Pana spostrzeżenia zostały przekazane do odpowiedniego działu.

 

jaki charakter testowy?

Jestesmy krolikami czy co ?

wysylac zazalenia, wysylac moze cos zmienia

lista jest dla wszystkich abo ?

tych z pejsem i bez pejsa?

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na przedłużenie umowy proponują ten właśnie dekoder za 0zł i mam pytanie - jak się ma jego jakość obrazu i ogólnie szybkość działania w stosunku do mojego aktualnego dekodera Ferguson Ariva HDCombo ? I głównie o jakośc obrazu i szybkość działania mi chodzi - bo z pozostałych różnic zdaję sobie sprawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w zeszłym tygodniu podpisałem umowę i również otrzymałem to cudo o którym piszecie. Ze wszystkich problemów mam tylko ten z niebieską diodą. Tuner jest produkcji Ukraińskiej. Czy w tym punkcie gdzie podpisywałem umowę mogę wymienić tuner na sprawny, czy mam takie prawo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dioda mi nie przeszkadza, tylko wychodzę z założenia, że jeżeli komuś za coś płacę, to chcę mieć sprzęt sprawny. Czytałem o tej diodzie na forum i mogę powiedzieć tyle, że kiedy świeci się na niebiesko, to nie ma na wyświetlaczu opisu programu, a dyski się kręcą. Czasem w nocy jak wyłączę, to czerwona mruga co jakiś czas. Szkoda, że Cyfra nie szanuje klientów. Kilka lat temu miałem Cyfrę ale zrezygnowałem bo nic ich klient nie obchodził. Teraz powróciłem znowu i widzę, że dalej jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o podpowiedź - jaki ma fabrycznie ustawiony adres IP ten router. W domu mam skonfigurowana sieć w taki sposób, ze wylaczone DHCP. Oczywiście pisze mi, że brak połączenia. W domu mam fizycznie od 192.168.2. xxxxxx

a może ktoś wie z jakiej grupy ma ten router domyślnie adresy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem w nocy jak wyłączę, to czerwona mruga co jakiś czas.
Jak czerwona miga to jest to zjawisko prawidłowe bo pobiera się wtedy VOD. Ale co znaczy cały czas święcąca na niebiesko bez nazwy programu. Słychać wtedy tylko kręcący się talerz ale nie słychać pracującej głowicy w dysku. :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...