Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie bardzo udana aktualizacja. Dekoder zauważalnie odżył. Przełączanie kanałów jeśli nie szybkie to co najmniej bardzo sprawne. Teraz można kliknąć śmiało kilka programów do przodu i dekoder reaguje tak jak trzeba. Żadnego mulenia.

Dużo sprawniej porusza się teraz po funkcji program, czy po serwisach dyskowych typu canal+na życzenie, czy moje nagrania. A już zupełnie rewelacyjnie działają usługi internetowe. Do tych usług nie można mieć kompletnie żadnych zastrzeżeń. Działają super szybko.

 

Co nadal nie naprawiono:

- niebieska dioda z rana

- nadal zdarza się, że na pilocie klikam np."1" i "2", a on włącza np kanał 11. Ja mu klikam pauze, a on zaczyna przewijać itp, itd. Na szczęście nie dzieje się to tak często, żeby mi ciśnienie skakało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, (jest to moj pierwszy wpis wiec prosze o wyrozumialosc)

ja rowniez posiadam ten dekoder i z przykroscia musze stwierdzic, ze po ostatniej aktualizacji nie wlacza sie. Nie pomaga odlaczenie kabla zasilajacego. Zapala sie niebieska dioda, slychac uruchamiajacy sie dysk ale poza tym nic sie nie dzieje, pusty wyswietlacz i brak obrazu. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leonzpoczty

A spróbuj ponownie wymusić pobranie nowego softu. (power i dwa przycisk V+ i V- ...)

 

Nowa wersja oprogramowania poprawiła jakość działania dekodera niewyobrażalnie i tu wielkie podziękowanie do tych co pisali ten soft. Mam wrażenie że dekoder znacznie szybciej chodzi niż nawet na sofcie 147 (o 150 nie wspomnę). Myślę że mogę użyć takie słowa że dekoder szybko działa ;). Mi dekoder na sofcie 150 na tyle źle działał że musiałem go odłączyć na jakiś czas i korzystałem z zastępczego dekodera w oczekiwaniu na nowy soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle "operacji" z tymi aktualizacjami by mieć to całe 151i czy jak mu tam jest... Te "usługi" internetowe są wręcz beznadziejne!

Sądziłem że nastąpi w końcu jakiś ruch w dekoderach,że coś sie zmieni a tu co? Jeszcze podnoszą ludziom abonament bo dodano usługi internetowe hahaha śmiech na sali! Przecież aby odbierać trzeba mieć internet oraz router a każdy abonent mając te dwie rzeczy w domu ma też komputer lub tego typu urządzenie do internetu, przecież to logiczne i proste jak konstrukcja cepa!

A wszystkie aż 3 dostępne "funkcje" dostępne przez pejsa lepiej i przyjemniej pracują właśnie na komputerze.

Liczyłem że w końcu dodadzą coś co faktycznie może sie nam abonentom przydać! Np.: HBO On Demand, TVN player, You Tube czy Ipla!

Już nie wspomne o USB - niech im będzie puki co ale co z tymi usługami internetowymi? Przecież obecje jest tam jeden wielki szajs! Takie coś to powinni dać do Cyfrowego Polsatu a nie tu do Cyfry... Ludzie ogarnijcie sie wreście jak to czytacie wy pseudo fachowcy co robicie te tandetne badziewne oprogramowanie do pejsa!

A niektórym to sie dziwie że w ogóle piszą o diodzie niebieskiej jakby to był jakiś problem w tym całym zakichanym oprogramowaniu! Bedle mnie może świecić sobie nawet na czarno bo i tak nie pobiera więcej prądu i tak! Ważne ze ja o tym wiem! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leonzpoczty

A spróbuj ponownie wymusić pobranie nowego softu. (power i dwa przycisk V+ i V- ...)

 

Nowa wersja oprogramowania poprawiła jakość działania dekodera niewyobrażalnie i tu wielkie podziękowanie do tych co pisali ten soft. Mam wrażenie że dekoder znacznie szybciej chodzi niż nawet na sofcie 147 (o 150 nie wspomnę). Myślę że mogę użyć takie słowa że dekoder szybko działa ;). Mi dekoder na sofcie 150 na tyle źle działał że musiałem go odłączyć na jakiś czas i korzystałem z zastępczego dekodera w oczekiwaniu na nowy soft.

Nie V+ i V- tylko P+ i P-. Trzymasz te przyciski na panelu przednim dekodera gdy jest on odlaczony od pradu. Podlaczasz do pradu nadal majac je wcisniete - jak mignie dioda to je puszczasz. Wtedy zacznie sie aktualizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leonzpoczty

A spróbuj ponownie wymusić pobranie nowego softu. (power i dwa przycisk V+ i V- ...)

 

Nowa wersja oprogramowania poprawiła jakość działania dekodera niewyobrażalnie i tu wielkie podziękowanie do tych co pisali ten soft. Mam wrażenie że dekoder znacznie szybciej chodzi niż nawet na sofcie 147 (o 150 nie wspomnę). Myślę że mogę użyć takie słowa że dekoder szybko działa ;). Mi dekoder na sofcie 150 na tyle źle działał że musiałem go odłączyć na jakiś czas i korzystałem z zastępczego dekodera w oczekiwaniu na nowy soft.

Nio chyba Cie ponioslo troszke ''Podziękowania'' ZA CO? zanim nie zrobia wszystko jak nalezy wogole jak zrobia w pace mini jeszcze dlu.........., jest jeszcze duzo do poprawienia i uruchomienie miedzy innymi USB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba koniecznie odłączać z prądu. Wystarczy wcisnąć P+ P- i power i trzymać do momentu aż zacznie mrugać niebieska dioda.

 

Z innej beczki @keers niezły avatar ale pewnie niektórych, młodszych lub posiadających potomstwo użytkowników forum może trochę przerażać;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leonzpoczty

A spróbuj ponownie wymusić pobranie nowego softu. (power i dwa przycisk V+ i V- ...)

 

Nowa wersja oprogramowania poprawiła jakość działania dekodera niewyobrażalnie i tu wielkie podziękowanie do tych co pisali ten soft. Mam wrażenie że dekoder znacznie szybciej chodzi niż nawet na sofcie 147 (o 150 nie wspomnę). Myślę że mogę użyć takie słowa że dekoder szybko działa ;). Mi dekoder na sofcie 150 na tyle źle działał że musiałem go odłączyć na jakiś czas i korzystałem z zastępczego dekodera w oczekiwaniu na nowy soft.

Nie V+ i V- tylko P+ i P-. Trzymasz te przyciski na panelu przednim dekodera gdy jest on odlaczony od pradu. Podlaczasz do pradu nadal majac je wcisniete - jak mignie dioda to je puszczasz. Wtedy zacznie sie aktualizacja.

 

@kroczek12

 

pomoglo :) wielkie dzieki, juz myslalem, ze konieczna bedzie wymiana, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie czekam na mój dekoder po podpisaniu nowej umowy i trochę mnie starach ogarnia jak czytam to forum.

 

Bardzo mnie dziwi, że taka duża firma jak Cyfra nie potrafi napisać odpowiedniego sofu dla dekodera. PACE ma procesor STi7015 czyli taki sam jak np. STB do IPTV Motorola VIP 1003. Znam ten STB bardzo dobrze, uruchamiałem go razem z middleware Beesmart i działa bez zająknięcia, nie wiesza się - generalnie pracuje tak jak ma pracować. Jedynie na korzyść PACE przemawia dysk ale czy jego obsługa aż tak komplikuje pracę systemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...