Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie

Abstra[beep]ąc od faktu, że (jak zwykle) coś im tam się z datami przełożyło - musi być coś na rzeczy z tym nowym softem.

 

Nie wierzę, że podrzędny dekoder sagem dostaje nowy soft podobny do ADB a Pace (jeden z najważniejszych dekoderów w byłej Cyfrze) - nie będzie miał takiego softu.

 

P.S. Poza tym, w wątku o sagemie piszą o dzisiejszej aktualizacji przez satelitę - więc dzisiaj nie będzie nic dla Pace'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że podrzędny dekoder sagem dostaje nowy soft podobny do ADB a Pace (jeden z najważniejszych dekoderów w byłej Cyfrze) - nie będzie miał takiego softu.

Dlaczego podrzędny? Sagemcom DSI 83/87 ma identyczny procesor jak ADB 2849/2850/2851S czyli tzw. BOX+. Ma tylko mniej pamięci z czym, jak widać, sobie poradzili. Pewnie zrobili jakiś port i okroili conieco.

 

Pace PVR ma ciut mocniejszy procesor (o 50 DMIPS), więc jakaś szansa jest, że dostaniecie to samo co posiadacze Sagemcomów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zatrzymaniu emisji (bez wyjątku czy na żywo czy z nagrania) dźwięk jakby się dostrajał do stanu z przed pauzy.

Z cichości do normalności. trwa to co prawda 1 -2 sekundy ale jest irytujące szczególnie w nocy gdy głos jest zazwyczaj przyciszony dla spokoju innych użytkowników.

Co może być przyczyną?

ps. słuch mam dobry, jestem właśnie po badaniach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy 17 lipca i gdzie jest ten soft który miał być dzisiaj dostępny?? Ten co rozsiał taką plotke od razu powinien dostać bana żeby więcej nie siać takich [beep] na forum.

 

Chłopie poczytaj sobie wcześniejsze komentarze to zrozumiesz jak sprawa wygląda z nowym softem. :read:

A nie jak filip z konopi '... gdzie jest nowy soft????"

 

Średni intelekt wystarczy do tego aby się zorientować, że "coś jest na rzeczy z nowym softem" a to, że dzisiaj go nie ma - to nie moja wina!!!!

Czy wszystko co obiecało ncplus lub Cyfra terminowo zostało dotrzymane???

 

Równie dobrze powinniśmy banować osoby które twierdzą, że są oferty na universe+6C+ za 50zł – podczas gdy każdy konsultant twierdzi , że takich ofert nie było i nie ma.

 

Jeszcze raz powtórzę: MAM PODSTAWY TWIERDZIĆ, ŻE KONSULTANT NIE KŁAMAŁ MNIE PONIEWAŻ DZIAŁAŁBY NA WŁASNĄ NIEKORZYŚĆ odradzając mi podpisania umowy o 40zł droższej z mediaboxem. Doradzał mi poczekać na zmianę softu. To tyle w tym temacie!!!

 

Nie będę teraz powtarzał każdego swojego komentarza w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku pisanie że coś jest na rzeczy to każdy wie i to nie od dzisiaj ani od wczoraj.Tylko denerwuje mnie takie pisanie że konsultant powiedział,że bedzie nowy soft tego i tego dnia i ty się tego trzymasz że niby powiedział tylko tobie i że niby działa na własną niekorzyść, a ty w to naiwnie wierzysz.Od początku fuzji wiadomo że konsultanci niechętnie podchodzą do dawnych cyfrowiczów w związku wymianą dekoderów na ADB.I nie wiem co ci nagadał że oferta z Pace albo Mediaboxem różni się cenowo aż o 40zł, bo jeszcze z taką różnicą cenową sie nie spotakałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku pisanie że coś jest na rzeczy to każdy wie i to nie od dzisiaj ani od wczoraj.

 

No właśnie, że od "wczoraj". Nikt z użytkowników Sagema nie spodziewał się takiego softu w tak krótkim czasie. Jeszcze miesiąc temu wyśmiano by kogoś kto by powiedział, że w Sagemie będzie nowy soft z ADB.

 

Użytkowników sagema jest bez porównania kilkakrotnie mniej od użytkowników Pace’a. Nie ma przepaści technologicznej między Sagemem a Pacem. Nie wierzę, że trudzili się dostosowaniem softu dla niewielkiej grupy użytkowników a o abonentach z Pace zapomnieli. Dzisiejszy niespodziewany soft dla Sagema pokazuje, że jest to tylko kwestia krótkiego czasu aby coś takiego trafiło do Pace’a - i w związku z tym konsultant nie kłamał.

 

Tylko denerwuje mnie takie pisanie że konsultant powiedział,że bedzie nowy soft tego i tego dnia i ty się tego trzymasz że niby powiedział tylko tobie i że niby działa na własną niekorzyść, a ty w to naiwnie wierzysz.

 

To, że napisałem tę datę to nie znaczy, że ślepo w nią wierzę. Sam mam duże doświadczenie z dotrzymywaniem terminów przez Cyfrę (np. pamiętam jak to było np. Philipsem PVR - rok zajęło im poprawianie synchronizacji napisów!!!).

 

I nie wiem co ci nagadał że oferta z Pace albo Mediaboxem różni się cenowo aż o 40zł, bo jeszcze z taką różnicą cenową sie nie spotakałem.

 

Aby dostać mediaboxa z kompletem 6C+ musisz zapłacić 99zł. Jak zostajesz na Pace to samo możesz mieć za 59zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam jeszcze post z 11 lipca. Okazuje się, że nie tylko ja otrzymałem taką wiadomość.

 

 

Ja słyszałem z infolinii z działu technicznego że w lipcu ma być nowe oprogramowanie dla Pace. Nie mówili, że od 1 lipca ale że w ogóle w lipcu więc może jeszcze będzie. Nie będzie raczej zmian funkcjonalnych tylko wizualne, tak żeby ujednolicić wygląd menu do tego z dekoderów nc+.

 

 

A to treść listu który otrzymał abonent - posiadacz Sagema

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że w dniach od 17 do 21 maja 2013 roku wybrana grupa Abonentów przeprowadzi testy nowego oprogramowania dekoderów Sagemcom i PACE HD PVR.

 

W przypadku udostępnienia nowego softu dla wszystkich Abonentów, zostaną Państwo o tym fakcie niezwłocznie poinformowani.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z wyrazami szacunku

 

M.

Konsultant ds. Obsługi Korespondencji Elektronicznej

 

Oprogramowanie było w tym samym czasie testowane dla dwóch dekoderów. W jednym z nich już jest (Sagem). Czy to oznacza, że w drugim (Pace) pojawi się dopiero za np. pół roku czy raczej mniej więcej w tym samym czasie. Moim zdaniem wiele faktów wskazuje na to, że ten soft powinien lada dzień pojawić na Pace PVR 500.

 

W rozmowie ze mną konsultant mówił o gotowych softach dla Sagema i Pace które mają być przesyłane w dn17-24.07.

 

Jeśli kłamał to jak na razie tylko w połowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie jest haslo w pace zeby dysk sformatować?

Jak pamiec przeczyscic?

 

Wchodzisz w tryb serwisowy i z listy wybierz FAKTORY SETTING i Ok.

Teraz wyskoczy okno gdzie musisz wpisać kod 555 wyskoczy w postaci gwiazdki * * * i Ok. W następnym oknie wybierz ERASE ALL i Ok.

Po wszystkim wciśnij dwa lub trzy razy MENU i czekać aż się zresetuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że co niektóry posypią na mnie gromy ale skoro „powiedziało się A to i trzeba powiedzieć B”.

 

Dzwonił do mnie konsultant z którym umówiłem się (na dziś) na przedłużenie umowy w związku ze zmianą softu na Pace. Warunki migracji (wcześniej tydzień temu) ustaliłem uzależniając wszystko od zmiany softu.

 

Dzisiaj konsultant ponownie potwierdził, że oprogramowanie na 100% pojawi się na Pace najpóźniej do 24.07.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...