Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Odebrałem dekoder i mam jeden problem: nie działają audycje VOD (cały czas status "wkrótce dostępne...

 

Nie żartuj :mrgreen: Ja miałem podpięte oba wejścia i u mnie około 2 tygodni (od wzięcia po raz pierwszy PVR-a) trwało, zanim w ogóle zaczął pobierać VOD. Podobno mieli taki okres na "aktywację usługi". :roll:

A jak już zaczął, to też pobierał po 1-2 filmy na dobę i wcale nie codziennie. Czasem i przez 2 dni nic nie przybywało. Niektórych pozycji nie pobrał bo wcześniej przestały być dostępne. Poza tym i obecnie zawsze jakieś 1/4 filmów ma status "Dostępny wkrótce" bo dość często wchodzą nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co Wy macie z tymi dekoderami, ale mi działa świetnie ostatnio, nagrywa dobrze, time shifting działa, kanały dosyć szybko się przełączają, nie zacina się, a wszystkie VOD i C+ Na życzenie można było używać na następny dzień, od podłączenia. Może nieumiejętnie się nimi posługujecie? Narobicie syfu na dekoderze, a później jaki to felerny :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie VOD i C+ Na życzenie można było używać na następny dzień, od podłączenia

Chyba dostałeś dekoder, który ktoś przed momentem zdał do punktu. Pobranie wszystkich VOD i C+ na życzenie zajmuje ponad dwa tygodnie. Wystarczy sprawdzić ile czasu zajmują nagrania żeby stwierdzić że w dobę wszystko zlecieć z nieba nie może. A jeśli jeszcze uwzględnić, to że są okoliczności wydłużające ten okres, to ten termin robi się taki jak już wcześniej napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej mozliwości żeby dostac dekoder zdany wczesniej przez klienta do punktu :shock:

Jak to nie ma? To może są wyrzucane? :)

 

Trafiają do serwisu, tam w 90% przypadków stwierdzają, że jest sprawny i klient-[beep] miał źle ustawiony typ konwertera. Format, soft z obrazu i w nowym pudełku wraca jako refabrished. Stąd kupa niezadowolonych posiadaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś u siebie zauważył przycięcia wizji na Eurosport HD ?

Fonia leci normalnie, a obraz robi się taki stroboskopowy. Nadmieniam, że objaw nie jest permanentny, i pojawia się nieregularnie i tylko na tym kanale i przy okazji transmisji z US Open. Zastanawiam się, czy to wina nadawcy, czy coś u mnie z dekodowaniem obrazu się dzieje.

Uprawnienia idą za pomocą bezprzewodowego RFLinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak często i akurat na kanale DOMO + HD - wydaje mi się że dekoder przy kanałach HD się nie wyrabia po prostu

wcześniej miałem sagemcom'a i wydawało mi się że to z powodu pofragmentowania dysku ale teraz wiem że to nie ten powód. Pace jest nówka - ma dwa tygodnie i też się to robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej mozliwości żeby dostac dekoder zdany wczesniej przez klienta do punktu :shock:

sam dostalem 4 razy takie dekodery ktore były niby jako "nowe" a w gruncie rzeczy po wyjeciu z pudełka okazały się uzywane (choc pani w punkcie mimo pokazania jej ze nie ma racji nadal twierdziła ze to nie mozliwe bo "dostają je jako nowe" i koniec), zakurzone ( widac to w tylnych gniazdach antenowych oraz LAN-ie) , porysowane (widoczne pod swiatło na przedniej i bocznych sciankach) i po innych przejsciach. Z kazdym zreszta z nich miałem jakis inny problem . Co ciekawe pani w innym punkcie C+ z kolei twierdziła ze nie ma wogole nowych dekoderów a wszystkie ktore dostają to są sprzety po serwisowe. I teraz najlepsze, wlasnie w tym punkcie (jako jedynym z posrod wszystkich innych punktów C+ w okolicy ) udalo mi sie dostac dekoder zupełnie nowy . Dla tych ktorzy chcą wiedziec czy dostają nowy czy uzywany prosta wskazówka przynajmniej jesli chodzi konkretnie o ten model Pace . Wszystkie uzywane (po serwisowe) mają zaklejone pudełko szeroką czerwoną tasmą z napisem "Cyfra+" . W kazdym nowym pudełko jest zaplombowane wyłącznie małą przezroczystą okragłą naklejką a sam dekoder po wyjeciu z pudełka po bokach i na przednim panelu jest oklejony folią . Dopiero po ostatniej wymianie na ten naprawde nowy skonczyly sie moje problemy i dekoder chodzi cichutko (hdd jest niesłyszalny) i w miare stabilnie . Nie dziwie sie ze jest tyle problemów na forum skoro pewnie wiekszosc dekoderów zdanych przez klienta do punktu (z roznych powodów) trafia na serwis gdzie sprawdzaja je pewnie w 60 sek i jesli działa trafiają z powrotem do pudełka i wracają do punktu gdzie je "spychają" klientom jako "nowe" i kołko sie zamyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odkąd pamiętam mam problem z dźwiękiem na TVN Turbo HD - szczególnie na raporcie (18:00) jak skończy się materiał filmowy i gość zaczyna gadać to 1-2 sek. go nie słychać. Pisałem do cyfry to mi kazali ustawienia fabryczne zapodać - oczywiście nic to dawało. Na TVN Turbo w SD nie widać tego problemu. Teraz już i na canal + HD i innych w HD też się to zdarza ale powiedzmy raz na 2 godz. :) na TVN Turbo HD co chwilę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od godziny jestem posiadaczem tego sprzętu powiedzcie mi czy jest możliwość oglądania telegazety (txt) bo nie mogę tego znaleźć?? Jeszcze chodzi mi o funkcję PILOT czy na pasku EPG wyświetla się tylko aktualny program i to co po nim a dalej już nie (na sagemie mogłem sprawdzić cały dzień)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...