Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś 2-2,5 godziny temu zaktualizowałem swój do softu 154i (nie wiem dlaczego wcześniej się nie wyświetlało) i różnica w działaniu jest naprawdę odczuwalna. Niestety informacja o audycji nadal nie działa tak jak powinna, ale jak nacisnę strzałkę w dół to programy lecą szybko, nie tak jak wcześniej. Różnicy w obrazie brak. W tym dekoderze obraz HD jest dość dobry, ale SD do idealnych nie należy, mój telewizor w połączeniu z zabytkiem już Philipsem 6010 SD odbiera, niestety, lepiej.

Co zauważyłem, że pilot reaguje dobrze (jak na razie) = jeśli nacisnę pauzę to zatrzyma, a nie się wyłączy czy zrobi coś innego jak wcześniej.

Sam nie wiem, czy próbować zamieniać na Philipsa, czy go zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak po wciśnięciu B na pilocie wyskakuje plansza i po sekundzie dekoder powraca do funkcji oglądania nie działa nagrywanie nie działa cofanie tak jakby stracił połączenie z dyskiem twardym

Kiedyś miałem podobne problemy. Wyłączania z sieci nie próbowałem, ale mi pomagało przytrzymanie przycisku power na dekoderze przez 5-10sek.

Miałem taki sam przypadek i pomogła .... tylko wymiana dekodera.

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaw zostaw , niebawem pewnie dekoder znow napcha swoja pamiec i bedzie dusil sie czkał i robil to co on chce ,fakt narazie dziala szybciej ale INFORMACJA o audycji wola o pomste do nieba bo jej nie ma haha, a mimo to lekarz napewno nam cos przepisze na uspokojenie :) jak bedziemy miec ten dekoder

przeciez to FLAGOWY MODEL DEKODERA w jedynej takiej telewizji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużam umowę i chcę wziąć jakiś lepszy dekoder (co prawda mam stary telewizor, bez żadnego HD) i mam kilka pytań.

 

1. Czy na moim starym telewizorze SD (kilka-jak nie kilkanaście lat) będzie on bez problemu działał, spokojnie będzie można nagrywać itd.

2. Jak wygląda "dizajn" (przełączanie kanałów, menu itd)

3. Jak długo się załącza (ze stanu czuwania)

4. Jak długo przełączają się kanały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. tak pójdzie ale raczej o HD to możesz zapomnieć wszystkie funkcje (jak np. nagrywanie) będą działać

2.Wszystko juz jest na ten "nowoczesny dizajn" no z wyjątkiem menu które jest nadal takie samo jak w wcześniejszych flagowcach od cyfry. (przezroczystość, zielono czarno szary design z tłem.

3. u mnie to trwa z zapełnionym w 20 % dyskiem ok 4 s

4. jest opóźnienie ale znikome do ok 1s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym połączyć Pace z Arivą 210 w szereg (nia ma możliwości podłączenia trzeciego kabla). Do którego wejścia LNB mam podłączyć kabel z przelotki aby:

1. przy oglądaniu na Arivie nagrały się zaprogramowane audycje na Pace

2. po przejściu Arive w standby Pace miał pełną funkcjonalność twin-tunera (nagrywanie i oglądanie różnych audycji).

Oczywiście w każdej opcji musi być zachowane sterowanie przełacznikami DiSEqC (czy np. przy Arivie w standby Pace będzie nim sterował z "pośrednictwem" ferdka?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udawanym? To znaczy?

 

Co do przełączania kanałów, może wynika to z tego w jakim stopniu masz zapełniony dysk? :> Na YT widziałem prezentację tego dekodera, kanały przełączały się dobrze, mam nadzieję, że gdy go będę miał też tak będzie. 3 sekundowe opóźnienie wytrzymam, ale to max :D

 

@EDIT

 

I jak myślicie dobrze będzie się sprawował na starym kilkuletnim/kilkunastoletnim(?) z niedużym ekranem telewizorze z "pupą" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...