Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Straszna nagonka zrobiła się na Pace PVR. A jak wchodził na rynek to każdy chciał go mieć i widział tylko same plusy (500 GB i super design). Pamietam jak forumowicze wymieniali się informacjami w jakim punkcie jest dostępny i trzeba się pospieszyć. Nie jest to sprzęt idealny ale znowu nie "badziew".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek wchodzi nowy soft / dekoder będzie się włączał w 5 sekund / epg będzie się wyswietlało od razu / szybciej bedzie przełączał kanały / bedzie się sam aktualizował i pobierał nową liste kanałów / będzie wyświetlał info o złym podłączeniu tj. twin/pojedynczy / bedzie pokazywał osobne info o wygaśnięciu uprawnień a braku kanału w ofercie programowej.. ma być kozak. Pewne info

I gdzie ten soft jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda też mam panasonica, ale wymieniłem dekoder, bo zaczynał się wyłączać. Myślę, że nie ma co zwalać na TV tylko wymieniać do skutku cały komplet, a nie tylko dekoder. A wymieniają niechętnie, bo za samego paca muszą wystawić jeden kwitek i złożyć 3 podpisy. Za komplet trzy kwitki i 9 podpisów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna nagonka zrobiła się na Pace PVR. A jak wchodził na rynek to każdy chciał go mieć i widział tylko same plusy (500 GB i super design). Pamietam jak forumowicze wymieniali się informacjami w jakim punkcie jest dostępny i trzeba się pospieszyć. Nie jest to sprzęt idealny ale znowu nie "badziew".

 

Oh no-no Monsieur, no! Moj Pejsik no badziew! Jam myslal HBO GO bez Pejsika badziew! Na Pejsiku to ja z Zonka zawsze Cyfra+ VOD lukam! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Pace zaczął się dziwnie zachowywać. Po wciśnięciu pauzy cofa się do miejsca od kiedy oglądany był dany program i obrazu za żadne skarby nie chcę zatrzymać. Miał tak ktoś? A jeśli tak, to co z tym zrobić. Dzięki za podpowiedzi. Ps. Wcześniej nie miałem z dekoderem problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wymieniłem sagemcoma na tego Pace'a. Powiem tak. Niebo a ziemia. Wygląd, stabilność, wciskam coś na pilocie - natychmiastowa reakcja. Co prawca obraz załącza się tak jak wspominaliście ok 2 sekund, przy kanałach HD 3-4 sekund, ale mam dostęp do danych o programie. Chcę zapauzować to nie muszę klikać po 5 razy w || tylko od razu program jest zatrzymany. Jeżeli jeszcze przyspieszą odpalanie obrazu i epg to będzie bajka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muli jak zawsze, kanaly nadal sie wolno przelaczaja, menu nadal niebieskie.

Tylko program teraz wczytuje sie w sekunde , ale to chyba tylko bez wylaczania do trybu eco, bo za pierwszym razem po stracie nowego softu wczutywal sie jak zawsze minute, czyli teraz po prostu jest caly czas wlaczony w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...