Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moze mi ktos udzielić informacji nie wyszukuje mi dekoder stacji tv naziemnej oraz tv sat oraz znikły kanały tv naziemnej ale odbieram sat czy to może być uszkodzenie dekodera czy moze wina oprogramowania dekodera prosze odpowiedz

 

Niedawno też tak miałem, trzeba wówczas wejść w menu serwisowe tzn. wyłączyć odbiornik z sieci i trzymając równocześnie V+/V- na panelu przednim włączyć dekoder do prądu. Następnie w opcjach wyczyścić pamięć flash oraz eprom. Stracimy ustawienia jakie dekoder miał ale będziemy mogli wyszukać ponownie kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kajko- co to znaczy zniknęły? Nie było ich wogóle na liście, czy może tam gdzie powinny być kanały naziemne miałeś wszystkie numery stacji oznaczone "0" a w miejscu nazwy widniało "NO NAME". Mój tak zrobił bez żadnej wyraźnej przyczyny. Pomogło zwykłe wyszukiwanie dvbt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wyszukuje 785 kanałów. A jeszcze dzisiaj rano z Cyfry odpisali mi, że nie planują żadnych zmian na liście kanałów. Ręce opadają.

 

Przy okazji u mnie po wyszukaniu dekoder zgubił listę kanałów ulubionych i zabawa trwa od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przy próbie wyszukiwania kanałów pokazuje się komunikat że "...zostanie zmieniona lista kanałów..." to jeśli klikniesz OK to ulubione tracisz. Jeśli zaczyna wyszukiwać bez tego komunikatu to ulubione zostaną.

Ma to jakiś związek z nadawaniem softu i weekendami bo wtedy tylko komunikat wyskakuje, ale szkoda życia i czasu by to rozgryzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma reguły z tym kasowaniem listy. U mnie na przykład, jak prosi o podanie kodu blokady przed wyszukiwaniem z satelity, to ulubione się kasują. W takiej sytuacji restartuje dekoder (normalnie, wychodząc z menu) i wyszukuję na nowo. Po restarcie już o kod nie prosi i ulubione zostają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moze mi ktos udzielić informacji nie wyszukuje mi dekoder stacji tv naziemnej oraz tv sat oraz znikły kanały tv naziemnej ale odbieram sat czy to może być uszkodzenie dekodera czy moze wina oprogramowania dekodera prosze odpowiedz

 

Niedawno też tak miałem, trzeba wówczas wejść w menu serwisowe tzn. wyłączyć odbiornik z sieci i trzymając równocześnie V+/V- na panelu przednim włączyć dekoder do prądu. Następnie w opcjach wyczyścić pamięć flash oraz eprom. Stracimy ustawienia jakie dekoder miał ale będziemy mogli wyszukać ponownie kanały.

U mnie również pomogła operacja zasugerowana przez @cyfrek1.

 

A jak u Was z przycinaniem nagranych materiałów? U mnie ten problem pojawił się po aktualizacji do softu 152i. Wcześniej takich objawów nie miałem. A teraz to nawet na filmach z Canal+ na życzenie przycina. Ktoś sobie z tym poradził?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym dekoderze można ustawił własną listę ulubionych? (Tak aby np. TVN był na 1, TVN Siedem na 2, itd.). Jeżeli tak, to czy tworzenie takiej listy jest tak samo beznadziejne jak w sagemcom dsi87? (aby dodać coś do środka listy, najpierw drugą część trzeba wyrzucić).

 

Z góry dzięki za odpowiedź, której niestety nie znalazłem na kilkunastu ostatnich stronach:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 dni mam tego Pace PVR i do niego moduł multiroom. Mam pytanie: czy tuner gdy jest w standby i w tym czasie pobiera sobie jakieś audycje (mruga czerwona dioda) jednocześnie "wyczerpuje" limit 6 godzin? Bo zaprogramowałem 1 godz nagranie za ok. 3 godziny i wyłączyłem tuner - i nagrania nie ma, a tuner po włączeniu zażądał doładowania modułu. Tak myślę, czy te różne VOD itd nie kłócą sie z funkcją multiroomu z limitem 6 godzin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci to bieganie z modułem.Zanieś do najbliższego punktu i powiedz że się zepsuł. Powinni wymienić na kartę.

 

Raczej wymienią na inny moduł. Nie wiem jak teraz, ale dwa miesiące temu trzeba było zdać moduły, a za dwa dni brać nowy multiroom (niestety traciło się zniżki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopadła mnie poranna niebieska dioda ;-) Pomimo wyłączenia wieczorem pejsa (czerwona dioda) rano pojawia się dioda niebieska i napis na wyświetlaczu E508. Po wyłączeniu i ponownym włączeniu wszytko wraca do normy. Czy da się to jakoś naprawić czy znów to wina softu???? To zdarzenie obserwuje od tygodnia - niebieska dioda uaktywniła się po majowym długi weekendzie - pejs był zostawiony na nagrywanie, dwie pozycje nagrał, jednej nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam objaw z niebieską diodą od samego rana (od początku tego tygodnia - wcześniej było OK). Znów coś jest nie tak z wgrywaniem VOD - ostatnio miałem wszystkie pozycje, teraz znów brakuje mi ich coraz więcej w HBO Seriale i Canal+ na życzenie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...