Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Waham sie nad wyborem tego PACE'a bo mam nauczkę z sagemcom'em esi-88 od polsatu. Jeszcze mam 20 dni n-boxa bo potem koniec umowy z N-ką i albo zostaje albo cyfra. To że Pace jest wolny jakoś przeżyję, ale nagrywanie z EPG musi działać sprawnie a tutaj niektórzy piszą ze cos jest coś nie tak, Czyli podobnie jak w polsacie na sagemcomie.

No ale może to sa pojedyncze przypadki, sporadyczne? Jak to jest z tym nagrywaniem? N-ka ma dobry sprzęt, nie da się ukryć bo doświadczałem tego przez 3 lata, ale cyfra i Polsat lepszą ofertę programową. Polsat odpada bo sprzęt to porażka, wiec zostaje Cyfra.

 

 

Długo ładuje się EPG, tyle to wiem, ale da się to przeżyc. Czy jeszcze cos z tym EPG o czym nie wiem?

Polsat miał coś takiego ze jak zaprogramowałem film np. o 20-tej , to tytuł nagrania brał z programu poprzedniego, przez co na dysku był bałagan. Nie nagrywał wcale a nie raz nawet sam zynał cos nagrywać dnia nastepnego bez mojej wiedzy. Ogólnie bardzo dużo nagrywam wiec musi to być sprawne na bank.

Pisałem o tym wcześniej, na sofcie 147 nagrałem już kilkanaście audycji i raz zdarzyło się źe rozpoczął zaplanowane nagrywanie 2 godziny wcześniej. Inny kolega pisał że nie przestał nagrywać i zapisał sobie 8 godzin. Myślę że są to sporadyczne przypadki spowodowane bliżej nie określlonym błędem, który być może poprawili w sofcie 150 w co raczej wątpie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo ładuje się EPG, tyle to wiem, ale da się to przeżyc. Czy jeszcze cos z tym EPG o czym nie wiem?

Polsat miał coś takiego ze jak zaprogramowałem film np. o 20-tej , to tytuł nagrania brał z programu poprzedniego, przez co na dysku był bałagan. Nie nagrywał wcale a nie raz nawet sam zynał cos nagrywać dnia nastepnego bez mojej wiedzy. Ogólnie bardzo dużo nagrywam wiec musi to być sprawne na bank.

Kilka osób pisało że miało problemy z zaplanowanymi nagraniami których potem nie było na liście nagrań ale to raczej sporadyczne przypadki.

Nagrywanie przez naciśnięcie przycisku nagrywania potrafi zapisać program z nazwą poprzedniego (też sporadycznie).

Planując nagrania z EPG problemów nie będzie (jeśli nie trafisz pechowo na wadliwy dekoder - ale to kwestia bezproblemowej wymiany)

Nie ma wszystkich kanałów na liście EPG ale zdecydowana większość jest, więc przypuszczalnie to nie problem jeśli planujesz nagrywać z kanałów filmowych/sportowych/ogólnych (brak np tvn24).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ci ten soft bez serwisów?Przecież w samym sofcie nie ma żadnych zmian.

Różnice jakieś tam się zawsze znajdą: np. wybierając ścieżkę dźwiękową po wciśnięciu "+" mamy nazwy języków pisane po angielsku 8)

Soft pobrałem w celu przetestowania, podłączyłem prowizorycznie kabel internetowy i sprawdziłem jak działają serwisy.

Nie mam możliwości ani chęci doprowadzania na stałe kabla do miejsca gdzie stoi PACE.

Ludzie- mamy rok 2012, ludzie coraz częściej mają w domach tylko sieci bezprzewodowe! Przecież ten sprzęt ma USB- tam się powinno wsadzać malutki moduł WiFi i tyle...

W kinie domowym (wcale nie najnowszym) mam dokładnie tak zrobione i mnóstwo serwisów hula bez problemów bez kabli, czy Cyfry naprawdę nie stać na współczesność w sprzęcie? Przecież to tylko SOFT... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też lista znikała. Pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych.

 

Przywracałem już. Pomaga na krótko. W sofcie 147 ten problem nie występuje.

 

To ciekawe. U mnie po tym zabiegu działa bez problemu. Robiłeś "erease all"?

 

Jasne, że robiłem erease all. Czyściłem i Flash i Eprom. Pomaga, ale na krótko. Jak pisałem wcześniej w sofcie 147 problem nie występuje. A lista pod "E" to jedyny sposób, żeby w miare sprawnie poruszać się po tak beznadziejnie ułożonej liście :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to moze być za problem :

1. Znikł mi z listy programów na 7 dni C+,C+Film,C+ SPORT,i C+ Gol tak że nie mam opisów tych programów i musze programować nagrania ręcznie a poza tym co noc włancza się niebieska dioda i swieci tak cała noc i nie raz dzien dopóki tego nie zresetuje. Czy wymiana dekodera na inny cos da? dzięki za odp.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na każdym. Na moim jeszcze ani razu nie miałem takiego przypadku. dodatkowo wiele osób narzeka na znikającą listę kanałów (pod "E"). U mnie nic takiego nie mam miejsca. Obecnie mam soft 150 wszystko co było w 147 chodzi OK, serwisy internetowe maja parę niedoróbek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...