Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Marek : Spotkałem się kilka razy z takim objawem i dopiero wymiana dekodera pomogła 8)
Dzięki czyli trzeba obejrzeć wszystko co się nagrało i pędzić do wymiany chyba,że wcześniej będzie nowe oprogramowanie/o czym wspomina Lucius/, które może pomoże no i mam nadzieje,że programy Music Choice i Radiowe będą tak dostępne jak to jest opisane w instrukcji/ + wybór dostępnych programów Pilot informacja o utworze,audycji /.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten dekoder od kilku dni i czasami oglądając np. film obraz nie jest na pełen ekran ani w panoramie ale wokół są czarne ramki/góra dół i boki/ np teraz na hbo leci film anioły i demony i mam właśnie takie "coś"; wcześniej miałem philipsa 250 tke i nie miałem takich akcji, ustawienia dekodera i tv były jak wcześniej - w dekoderze:szeroki, w tv:auto, co jest grane? zmiany ustawien tv w dekoderze nie pomagają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taiszo to na pewno nie jest sprawa formatu w jakim wyświetlany jest film - nie pisałem że paski pojawiają się tylko u góry i na dole ale są również po bokach w konsekwencji obraz wygląda jak plansza z menu dekodera - obraz a wokół niego dookoła czarne tło , poza tym jak miałem philipsa 250-tkę tego problemu nie było bo akurat oglądałem ten sam film (chodzi o odbiór na kanale sd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ rtl7fan

 

Miałem taki problem we wcześniejszej wersji oprogramowani (125 czy 126) w obecnej (129) dźwięk działa OK

 

tak właśnie myślałem, że to może być kwestia oprogramowania, tylko nie znajduje mi niestety nowego ani automatycznie ani ręcznie (choć w czwartki od 9 niby dostępna do pobrania), ja mam tą 123. Są jeszcze jakieś inne sposoby na aktualizacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do poniedziałku na satelicie będzie soft dla DSR 6201, dla Pace aktualizacja będzie dostępna w następny weekend.

taiszo to na pewno nie jest sprawa formatu w jakim wyświetlany jest film - nie pisałem że paski pojawiają się tylko u góry i na dole ale są również po bokach w konsekwencji obraz wygląda jak plansza z menu dekodera - obraz a wokół niego dookoła czarne tło , poza tym jak miałem philipsa 250-tkę tego problemu nie było bo akurat oglądałem ten sam film (chodzi o odbiór na kanale sd)
Masz sygnał po eurozłączu, zmień w telewizorze źródło sygnału na HDMI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek : Spotkałem się kilka razy z takim objawem i dopiero wymiana dekodera pomogła 8)
Dzięki czyli trzeba obejrzeć wszystko co się nagrało i pędzić do wymiany chyba,że wcześniej będzie nowe oprogramowanie/o czym wspomina Lucius/, które może pomoże no i mam nadzieje,że programy Music Choice i Radiowe będą tak dostępne jak to jest opisane w instrukcji/ + wybór dostępnych programów Pilot informacja o utworze,audycji /.Pozdrowienia
cyfra.tv@po rozmowie z technikiem z BOK-u zrobiłem tak : wyłączenie deka z pilota,wyjęcie karty i wyłączenie z sieci na krótki czas i następnie odwrotna kolejność i po załączeniu się deka przeprogramowanie go na nowo.Jak do tej pory pomogło i usterka ustąpiła a dotyczyła ukazującej się ramki brak sygnału na niektórych kanałach/która nie chciała zniknąć/mimo stabilnego obrazu.Czy to dobra metoda na dłuższą metę pokaże czas.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz sygnał po eurozłączu, zmień w telewizorze źródło sygnału na HDMI.

to nie to - mam tv podpięty do deka tylko po hdmi i w tv jako źródło mam wybrane hdmi (plazma panasonic), dzisiaj to samo chcę obejzeć na hbo i kupa - wygląda to jak telewizor w telewizorze :D

mam podejrzenie że może być to związane z przyciskiem hd na pilocie dekodera, którym zmienia się proporcje obrazu ale...na hbo ten przycisk nie działa!!!!jak to obejść :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem sobie na dekoderze Cyfry + (PACE PVR HD) film, który chciałbym zgrać sobie na kompa. Nie wiem czy jest taka możliwość, żeby kablem HD przetransportować film z dekodera na komputer. W komputerze mam kartę Radeon HD 5770, więc teoretycznie mógłbym podłączyć ją z dekoderem kablem HD. Pytanie czy się tak da? Jeśli tak to bardzo proszę o wskazówki jak zgrać film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...