Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki jest kod blokady aby uaktualnic liste programow?
Jeżeli ustawiłeś na jakąś opcję/np dostęp do programów dla dorosłych/to jest taki sam dla wszystkich innych opcji wołających o ten kod.Jeżeli nie pamiętasz można go skasować poprzez ICA zakładka sprzęt-kod dostępu.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytalem wszystkich postow od deski do deski ale wiekszosc narzeka na ten dekoder wiec nasuwa mi sie taka mysl czy te [beep]chy z cyfry nie moga wkoncu jakiegos porzadnego dekodera z sony np. wdrozyc na rynek jak np.telewizja N .Normalnie szlag mnie trafia mam lcd ma tez arive 100 e hd ale to nie jest jakis super dekoder hd a chcialbym taki miec ale jak czytam te komentarze to stwierdzam ,ze go nie kupie bo nie warto i po co sie wkur...iac niepotzrebnie no chyba ,ze mi go z czystym sumieniem mozecie polecic pisze to do wszystkich ,ktorzy juz go maja .Czy warto wydac 600 zl na ten dekoder bo tylko taka opcja mnie interesuje a nie placic 20 zl za wynajem co po 2,5 roku sie zwraca a z cyfry raczej nie zrezygnuje bo gdzie bede ogladal pilke i zuzel

!!!!!!!!!!!! pytam czy warto go kupic i czy go polecacie drodzy forumowicze ???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości legalnego kupna tego dekodera :( A jeśli ktoś go prywatnie oferuje to jest to sprzęt wyłudzony lub kradziony :?

 

Czy warto wydac 600 zl na ten dekoder bo tylko taka opcja mnie interesuje a nie placic 20 zl za wynajem co po 2,5 roku sie zwraca a z cyfry raczej nie zrezygnuje bo gdzie bede ogladal pilke i zuzel....... pytam czy warto go kupic i czy go polecacie drodzy forumowicze ???????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz go kupić, bo nikt go nie sprzedaje. W końcu nie ma przecież takiego obwiazku, prawda? Czy to tak trudno zrozumieć? Chcesz mieć dekoder na własność, kup jakiś na wolnym rynku, oferta jest bogata. A co do Pace, wcale nie jest powiedziane, że trzeba płacić za niego 20 zł. Wiele osób płaci 10, a takich, którzy nic nie płacą też jest nie mało. Trzeba tylko trafić na odpowiednią promocję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym innym jest zakup na własność tego typu sprzętu a czym innym wykorzystywanie nieodpłatne z czego korzysta spora grupa userów, podobnie jak ja. Ja także, choć nie mam z nim problemów, nie kupiłbym go na własność bo nie jest sprzętem uniwersalnym, po co mi tuner, który współpracuje tylko z Cyfrą ? Skąd do niego soft obsługujacy inne platformy ? skoro nawet programiści cyfry sobie z nim nie mogą poradzić to poradzisz sobie sam w domu ?

 

z uśmiechem też czytam takie wypowiedzi, jak byłby w atrakcyjnej cenie to ... a dlaczego cyfra miałaby ci za pół ceny sprzedać taki dekoder ? Zapłaciłbyś 600-700 zł ? orientujesz się ile kosztuje na rynku dwógłowicowy tuner z dyskiem i tunerem cyfrowym na dodatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapłaciłbym z jednego powodu, o którym nikt tu nie pisze - wynajmując dekoder mam na niego wieczystą gwarancję - gdy nawali, od ręki wymieniam na nowy. To raz. Dwa, gdy pojawi sie w Cyfrze nowy model, też bez problemu wymieniam, na nowy, oddajac stary jako uwalony - wiele osób tak zrobiło wymieniając Philipsy na Pace.

A że słuzy tylko do Cyfry? Skoro wybrałem Cyfrę, to na [beep]ę mi tuner do innych platform?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym, widzę w Twoim podpisie, że też masz ten "złom". Masochista jakiś jesteś?

 

innego złomu nie mieli..kupno dekodera na własność nie jest zbyt opłacalne...dlatego trzymam tez złom gdyż inne w ofercie cyfry są podobnej klasy.

 

pobieranie danych,proszę czekać...

 

 

pobieranie danych,proszę czekać...

 

 

pobieranie danych,proszę czekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojawił mi się komunikat o konieczności przeprogramowania na TVP1. Jak się tego pozbyć?

 

U mnie ta sama sytuacja. Komunika ze strony www. C+:

 

"UWAGA:Jeśli już przeprogramowałeś dekoder i chcesz usunąć komunikat ukazujący się na pasku informacyjnym, wciśnij dwa razy przycisk "+" na pilocie Twojego dekodera. Ponowne przeprogramowanie nie jest już konieczne. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...