Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

W dekoderze masz wyjście cyfrowe SPDIF, którego możesz użyć do dżwięku DD słuchanego przez kino domowe. Wystarczy zwykły kabelek z chinch-ami. Telewizor podłącz przez HDMI bezpośrednio do dekodera.

 

 

 

Nie wystarczy zwykły kabalek z chinch'ami - wg mojej wiedzy i doświadczenie nie zadziała zwykły chinch taki jak do starego magnetowidu- musi być kabel coaxialny czyli niby chinch ale specjalnie do cyfrowego dźwięku. Mało tego widziałem już kiepskie coaxiale które także nie chciały działać mimo "poprawności elektrycznej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie jak tam wygląda sprawa z tym oprogramowaniem, bo mam cały czas problem z restartem dekodera. Raz na jakiś czas automatycznie robi restart. Mam pobraną najnowszą aktualizację. Nie wiem czy nie wymienic dekodera :( u dystrybutora. Co myślicie? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec wyobrazcie sobie ze dzisiaj ten wspanialy PEJ[beep] kompletnie wymazal mi caly dysk z danymi ... kompletne zero zostalo. wczoraj wszystko oki - z 10 filmow na dysku nieobejrzanych ... a dzisiaj odpalam i kicha ... wszystko poszlo sie je..ac... i co teraz ? mam odpuscic te zawartosc dysku ? przeciez nie po to place za dzierzawe tego syfu zeby znowu wszystko stracic ... to jest dekoder z dyskiem ? to jest kompletne [beep] nie dekoder ... nie znacie dnia ani godziny kiedy u was wszystko sie usunie samoczynnie ... niezly szajs ... co teraz mam robic ? reklamowac po raz kolejny ? tyle dobrych filmow poszlo sie jechac ... DNO ... ten sprzet powinien byc zakazany ... fajna zabawka do czasu ... pozniej juz nic sobie nie obejrzysz z dysku ... pokazuje teraz info - zajetosc dysku 0% .... da sie to odzyskac ?

 

Czy ktoś z użytkowników Pace 500 może również potwierdzić podobne zachowanie tego tunera.

 

Wcześniej w Philipsie 250 przypadki wymazywania zawartości dysku były dość częste. Ponieważ mam zamiar wymienić tuner pace 250 (z którym zasadniczo nie mam większych problemów) chciałbym upewnić się, czy 500-setka nie będzie mi odwalała takich numerów jak ten w/w.

 

Z góry dziękuję za wszelkie komentarze

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja was do końca nie mogę zrozumieć, jeżeli dla was to syf, badziewie i.t.p. to go oddajcie kupcie sobie dekoder super hiper dobry i koniec. Mnie tam od wymiany ani razu się nie zrestartował, nie zawiesił nic z dźwiękiem się nie dzieje, jakość obrazu jest taka jaką nadają stacje telewizyjne, nagrywanie jak i odtwarzanie i VOD działa bezproblemowo, więc nie mogę zrozumieć narzekań co niektórych usherów. A jeśli już musicie narzekać to załóżcie wątek np. ''PACE PVR HD TO SYF'' i tam dajcie ujście swoim negatywnym emocjom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczy zwykły kabalek z chinch'ami - wg mojej wiedzy i doświadczenie nie zadziała zwykły chinch taki jak do starego magnetowidu- musi być kabel coaxialny czyli niby chinch ale specjalnie do cyfrowego dźwięku. Mało tego widziałem już kiepskie coaxiale które także nie chciały działać mimo "poprawności elektrycznej".

 

Cóż, u mnie działa. A ja nie lubię przepłacać za "specjalne" kable kosztujące 100 zł. Mozna też kupić kabel optyczny za 9,99 zł i będzie działał idealnie. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nasir,Mobo -na 129 zdarzają się wpadki z dyskiem.Mi nagrał dźwięk z czarnym obrazem, albo nagranie jest nieme,bez obrazu a pasek postępu przelatuje w kilka sekund.

@Blue voyager,komandos27 -jest sposób na wyjście z menu bez wstawania z fotela-trzeba kupić gniazdko na pilota w tesco za 20 pln,podłączyć do niego pace, nacisnąć off i po chwili on. Działa na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec wyobrazcie sobie ze dzisiaj ten wspanialy PEJ[beep] kompletnie wymazal mi caly dysk z danymi ... kompletne zero zostalo. wczoraj wszystko oki - z 10 filmow na dysku nieobejrzanych ... a dzisiaj odpalam i kicha ... wszystko poszlo sie je..ac... i co teraz ? mam odpuscic te zawartosc dysku ? przeciez nie po to place za dzierzawe tego syfu zeby znowu wszystko stracic ... to jest dekoder z dyskiem ? to jest kompletne [beep] nie dekoder ... nie znacie dnia ani godziny kiedy u was wszystko sie usunie samoczynnie ... niezly szajs ... co teraz mam robic ? reklamowac po raz kolejny ? tyle dobrych filmow poszlo sie jechac ... DNO ... ten sprzet powinien byc zakazany ... fajna zabawka do czasu ... pozniej juz nic sobie nie obejrzysz z dysku ... pokazuje teraz info - zajetosc dysku 0% .... da sie to odzyskac ?

 

Czy ktoś z użytkowników Pace 500 może również potwierdzić podobne zachowanie tego tunera.

 

Wcześniej w Philipsie 250 przypadki wymazywania zawartości dysku były dość częste. Ponieważ mam zamiar wymienić tuner pace 250 (z którym zasadniczo nie mam większych problemów) chciałbym upewnić się, czy 500-setka nie będzie mi odwalała takich numerów jak ten w/w.

 

Z góry dziękuję za wszelkie komentarze

 

Pozdrawiam

 

Dziwne, mialem 250 2 lata , teraz mam 500 i nie mialem tego ani razu na zadnym tunerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę potwierdzić restarty dekodera. Do tej pory zdarzały się naprawdę rzadko. Powiedzmy raz w tygodniu, ale jest coraz gorzej. Ostatnie dni to kilka razy dziennie. Restarty samoistne i zawieszenia, że sam muszę go zrestartować. Muszę wymienić ten badziew. Szkoda tylko filmów, które sobie nagrałem. Wychodzi na to że ten PVR to nie ma sensu bo i tak nie obejrzę co nagrałem. 5 lat byłem w Cyfrowym Polsacie, miałem Echostary, Samsungi z żadnym nie miałem problemów, a tu na początek dostałem Sagem i Pace'a SD oba się zawieszały. Teraz dali PVR Pace'a i w dodatku się restartuje.

Nie dość, że są oszustami w umowach to jeszcze dają złom. Żałuję, że podpisałem umowę z Syfrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...