Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz z innej beczki...

Dlaczego, Waszym zdaniem..., C+ trzyma się Philipsów, Pace'a i podobnych?

Zerknijcie na polsatowskie Echostary... Nie mogli by zmienić dostawcy?

Mam pod ręką DSB606 i DSB717... Powiem , że... gdyby to miało HDMI, dysk, i działało w F.HD, był by to super dekoderek...

Używałem polsat ponad 5lat... i , nigdy nie było ze sprzętem problemów...

 

 

do TRAX: Ja nie jestem programistą ani informatykiem, a montaż anten, nie ma tu nic do gadania! O sofcie, mogę mało wiedzieć, lecz... soft a montaż to całkiem odrębne tematy...

 

Cyfra+ zachowuje się tak, jak by na rynku nie istniała konkurencja. Nie wierzę, że nie można poszukać innego dostawcy...

Jeśli PACE jest złomem, ... bo jest!, to... , jeśli dostawca sprzętu nie jest w stanie usunąć BŁĘDÓW, powinien zawinąć sprzęt i samego siebie z rynku...

bo na to miejsce, jest innych chętnych dość dużo... Zakładam się, że gdyby C+ zwróciło się do np. Echostara, Oni, zareagowali by bardzo szybciutko, i wypuścili dobre Echo z dobrym echoNav dla C+... i też był by dysk, i też VOD...

Inwestuje się w sprawdzony sprzęt, a nie w dziadostwo w testach... Testować, to powinni producenci u siebie... ot mi problem, podłączyć 20 PACE z różnych partii produkcyjnych i katować sprzęcik testami przez np. 2 tyg. od świtu do świtu... Wtedy, wiedzieli by co działa, a co nie...

Tylko że g... robią... Piszą, wgrywają, pakują i wysyłają... i tyle...

Popatrzcie tylko na to, co robi cyfra?

Zawsze mamy sprzęt z prehistorii!!! Gdy na zachodzie są już inne dekodery, nowsze, lepsze, działające! u Na wprowadzają złom!

Tak było z Pioneerami, Kenvoodami, Philipsami a teraz kolejna namiastka szmelcu w mniejszym opakowaniu...

Mówisz? soft...

Poszukaj mi w necie PACE dla innego operatora!!!

No szukaj...

bo Ja nie znalazłem. Nikt w Europie tego nie kupuje, tylko.... C+...

to co jest?

po 2 dolce za sztukę sprzedają że nikt tego nie chce?

Szukałem z google ... Przeglądałem różnych operatorów, i ... nie znalazłem u Nich PACE'a

Dobre co? Niby nowy, najnowszy ale, nigdzie go nie ma...

he,he...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo uważnie śledzę cały ten wątek, ponieważ nie ukrywam, że chciałbym najszybciej jak tylko się da przejść na 500GB.

W tej chwili posiadam Pace’a 250G. Nie chcę w żaden sposób wymieniać ilości błędów jakie ten tuner posiadał. Można o tym przeczytać w osobnym wątku na tym forum. Mam go od samego początku jego wprowadzenia.

 

Prawda jest niestety taka – o czym wielokrotnie pisałem. Cyfra ma w czterech literach narzekania abonentów na temat nieprawidłowego działania swoich tunerów PVR.

Chciałbym Wam przypomnieć, że ich pierwszy PVR 250GB tak naprawdę stał się w miarę funkcjonalny DOPIERO PO ROKU OD WPROWADZENIA!!!

Piszę w miarę, bo błędy synchronizacji napisów w nagranym materiale zostały dopiero usunięte po PÓŁTOREJ ROKU!!! :brawo: Natomiast po ostatniej aktualizacji softu z września ubiegłego roku, można powiedzieć, że tuner ten pracuje NAPRAWDĘ całkiem przyzwoicie. Poprawiono płynność przewijania- po dwóch latach. :brawo:

 

Oczywiście pozostały jeszcze drobne problemy i daleko mu jeszcze do komfortu obsługi N-box rekordera. W tej chwili PVR 250 GB Cyfry to taki „solidny” Polonez po liftingu. Natomiast Polonez nigdy nie będzie Toyotą (N-box rekorder) .

 

Pytam: czy jest w porządku i dobrze świadczy o operatorze, że po dwóch latach doprowadza swój sprzęt do stanu w miarę normalnej funkcjonalności??? Czy to samo czeka posiadaczy PVRa 500GB? :evil:

Wszyscy którzy wyrażają swoje niezadowolenie z błędów w PVR 500GB - przechodzą przez tą samą gehennę co kiedyś użytkownicy PVRa 250.

 

Porównajcie, jak często było i jest aktualizowane oprogramowanie w Nboxach N-ki. To również świadczy o podejściu operatora do problemu.

 

Pamiętam jak ktoś na forum bronił bardzo wadliwe oprogramowanie 250GB i twierdził, że tak naprawdę PVR to niezły sprzęt i wymaga „odpowiedniej kultury jego użytkowania”. Zgodzę się, że błędy mogą występować w różnym nasileniu u różnych abonentów. Śmiem twierdzić, że im mniej intensywnie jest używany tuner tym mniej z nim problemów. Dlatego nie dziwią mnie komentarze osób którzy pozytywnie wypowiadają się na temat tego tunera jak i poprzedniego.

 

Nie zmieni to jednak faktu, że oprogramowanie zostało przygotowane na "odwal się". Dobrze, że przynajmniej nie każą sobie za niego płacić 100%. Ale to też nie dlatego, że są tacy hojni. Po prostu konkurencja wyznacza pewne standardy, a walka o abonenta jest coraz bardziej zażarta.

 

Wypadałoby tylko napisać wspólny list do UOKiK.

 

Panie Le Guern jak pan szanuje swoich abonentów???

 

Pozdrawiam użytkowników PVRów w Cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o to mi od samego początku chodzi! Płacę za VOD, a nagrywa połowę filmu lub nie...

co miesiąc mam pisać reklamacje i czekać popier.... 30dni na zwrot?

 

Jeśli o Mnie samego chodzi, to pisemnie wypowiedziałem umowę z winy operatora kilka dni temu... Powód: brak możliwości dostarczenia przez operatora sprzętu potrzebnego do odbioru zamówionych i opłacanych usług! Gdzie nie pójdę (Oficjalnie) to dekoderów NIE MA, i nie wiedzą kiedy będą! Philipsów też już nie ma... a ich zastępcza SZAFA SAGEM mi nie odpowiada... Zobaczymy... czy mi się uda... bo mam ich dosyć! Telewizora do dziś nie otrzymałem... Umowa podpisana 12.12... i TV jak nie ma , tak nie ma... Dołączyłem wszystkie składane reklamacje, i chcę rozwiązać umowę... Jeśli mi odmówią, narobię huku, bo nerwy i cierpliwość już straciłem... Wydrukowałem też całego posta (właśnie tego) by sobie poczytali...

Sz.P. Le Guern nie widział, nie widzi i nie zobaczy tego problemu... Sam pewnie w chacie ma podpiętego Topfielda lub Ferdka albo i Humaxa... Serio...

On liczy, ale $ na koncie, i szczerze mówiąc, nie ma co do niego piać, ponieważ, człowieczek ten, na bank nie jest zorientowany w sytuacji...

Jeśli chodzi o .... tzw. podejście mułowate do dekodera, zgoda..., działa, gdy anemicznie z nim się obsługujemy... Wtedy, zawiechy nie łapie...

ale wystarczy, że szybko wejdziesz do Menu, wyjdziesz, wciśniesz VOD, i kilka innych po drodze by zgłupiał do reszty... U Mnie takie co kończy się chwilową zawiechą...

 

a propos C+, czym tu się martwić? Gdy istniał Polsat i C+; nie przejmowali się... Dzisiaj jest N...

i 90% tych, którzy użerali się z C+ do nich po zakończeniu umowy nie wraca...

Sami sobie bata zawijają... Ot czasu tylko trzeba...

a UOKiK mógł by się wreszcie sprawie przyjrzeć, choć by po to, by ułatwić rozwiązanie umowy przed czasem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@instalatorWawa

 

marudzisz i marudzi a sam wiesz ze i tak cyfre jako taką to nic nie interesuje...

 

 

dekoder na dziś to mebel(jak juz pisałem..) jak sie nie używa to działa..gdy coś sie wymaga to odmawia współpracy...

szkoda ze cyfra nie ma dekodera SD z dyskiem..hd potrzebne mi jak dziura w moście..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

InstalatorzeWawa, trochę tych firm korzysta z usług Pace'a:

 

* Time Warner Cable - United States

* Bright House Networks - United States

* Comcast - United States

* DirecTV - United States

* Mediacom - United States

* Rogers Cable - Canada

* Vidéotron - Canada

* BT Vision[10] - United Kingdom

* Sky Digital - United Kingdom/Ireland

* Virgin Media - United Kingdom

* SKY Italia - Italy

* Premiere (pay television network) - Germany

* Kabel Deutschland - Germany

* Viasat - Scandinavia and the Baltics

* Digiturk - Turkey

* UPC Netherlands - Netherlands

* Astro (satellite TV) - Malaysia

* MultiChoice Africa - South Africa

* Foxtel (+ Optus Television) - Australia

* SKY Network Television - New Zealand

* Shaw Communications - Canada

* Cyfra+ - Poland

* Tata Sky - India

 

Poza tym znalazłem też ciekawą informację dla zagorzałych fanów Philipsa:

 

W kwietniu 2008 roku Pace przejął od Royal Philips Electronics oddział "Dekoderów i rozwiązań w łączności", powiększając swój oddział prawie dwukrotnie.

 

Źródło: http://en.wikipedia.org/wiki/Pace_plc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiowana lista potencjalnych odbiorców to nie wszystko...

Dlaczego, nie wejdziesz głębiej... by zerknąć , czy któryś z nich, kupuje ten złom ???

W dwie minutki, można zobaczyć, co wybrali inni, a co C+ :

 

SKY ITALIA

http://www.sky.it/corporate/pagine/pacc ... index.html

 

UK

http://www.productsandservices.bt.com/c ... ew_TV_home

 

lub bajera wyglądający DISCOVER (zerknij jak wygląda MENU)

 

http://allyours.virginmedia.com/html/tv ... d-box.html

Czyżby, Brytyjczycy, mający pod ręką tańszego PACE'a (narodowy wyrób!) wybrali coś innego? Brak zaufania czy wiedza o awaryjności?

Nie wiem... tylko domysły

 

Dalej mi się szukac nie chce... choć, na oko widać, że nikt a nikt z szanujących się operatorów, naszego poczciwego PACE'a NIE MA w swojej ofercie...

 

aha...

 

http://en.wikipedia.org/w/index.php?tit ... on=history

 

Powinni , trochę zaktualizować info, bo... to, że rok temu ktoś kupował pączki w piekarni XXX nie oznacza, że dziś nadal tam kupuje...

Trochę nie na czasie... info z wikipedii

 

Są dobre PACE'y są, ....

MMS200, MSS266, Pace Prima, ale... kuźwa analogu już nie ma :brawo::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, dajcie już spokój, bo próbujecie udowadniać kwadraturę koła. Wpadliście w manię i próbujecie udowadniać, że jesteście krynicą mądrości.

SkyItalia nie używa Pace-a??? A jakże, używa, tylko trzeba umieć czytać:

http://www.sky.it/corporate/pagine/area ... kyhd.shtml

Oprócz tego Amstrada i Samsunga...

 

Inni też pewnie używają Pace-a tylko użytkownicy nie mają tego świadomości, bo Pace to zdecydowanie producent OEM.

 

A dlaczego traktuje Polskę po macoszemu, bo jesteśmy małym rynkiem, bo chcemy dekodery za darmo, albo za złotówkę (C+ to nie Caritas), itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

InstalatorzeWawa ale ja nigdzie nie napisałem, że są dobre. Jeno, że ktoś poza Cyfrą korzysta z ich usług.

 

Nie dziwi mnie brak w ofertach zagranicznych sieci modeli 2221 i PVR HD 250, bo jeden jest wariantem ultra budżetowym, a produkcję drugiego zleciła Cyfra. Za to Pace PVR 500 GB jest:

 

http://www.pace.com/corporate/products/ ... AT-HDS7240

 

W wikipedii domyśliłem się, że jest to nieaktualne po nazwie "Premiere". Ale w Twojej teorii kuleje również to, że ktoś już nie musi kupować, ale mogli pojawić się nowi klienci ;)

 

A Pace'a nie bronię.. Praktycznie nie mogę się na ich temat wypowiedzieć, bo mój PVR HD 250 GB ma naklejkę Philips i jestem z niego zadowolony.. Ot wydaje mi się, że wpadasz w skrajność z tą totalną krytyką.

 

Jestem za ucięciem dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem po co jest sens się tak sprzeczać. Porównujecie oferty platform z innych krajów i marzycie o tym aby mieć takie dekodery jak oni. Ale nikt nie zwrócił uwagi ile kosztuje w tamtych krajach ich oferta! Ceny są od 50 do ponad 100€ (w Anglii jeszcze więcej bo w funtach)!!! Ciekawy jestem jakby u nas były takie same ceny i oferta to ile osób byłoby chętnych wziąć to tylko dla dekodera i jego funkcjonalności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i wam współczuję, że pchacie się tak na siłę do tych żabojadów. Przecież wiadomym jest, że od ludzi z niektórych krajów nie można się zbyt wiele spodziewać (Francja, Włochy i inne kraje południa Europy), a ich obietnice warte są tyle co średniowieczne baśnie i legendy. Póki co to klnę na swego turbo nboxa bo też ze 2 czy 3 funkcje nie działają tak jak powinny, ale jeszcze w lutym (czyli 4 miesiące po premierze softu turbo) powinny zostać definitywnie i na zawsze naprawione :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko... Mnie to już wsio, czy działa czy nie... Teraz najważniejsze jest to, by im to oddać... Mam nadzieję że się uda...

 

Ej, no ludzie... No nie porównujcie zachodnich zarobków do nędzarstwa w PL...

40euro to ciotka w warzywniaku w niemczech zostawia gdy kupuje obiadek dla 6,7 osobowej rodziny...

Pracowałem przy winogronach we włoszech (08.2009-11.2009) i zarabiałem około 80dyszek dziennie...

Nawet myjąc gary w Londynie (mając 7,30GBP/h) po dniówce zarabiasz na full abonament....

a tu? Gadasz o telewizorzez za 1zł, to najpierw dowiedz się, ile on w hurcie w Mławie kosztuje !!!!! prosto z taśmy!!!

Tak się składa że żona w LG Mława pracowała prawie 2 latka... Mamy tam masę znajomych... LG w hurcie kosztuje około 730zł!!!! (brutto!)

Tyle Koreańcy chcą za Monitorek, więc , nie mów o prezentach... bo C+ na tym zarabia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niech mi ktoś tu nie chrzani, że sprzęt nie jest ważny, a liczy się tylko oferta. :lol2: Co mi z oferty, jak sprzęt nie pozwala w pełni z niej korzystać...

 

dziala to w obie strony, ja nie wezmę N tylko dla ich fajnego sprzętu i ilości skalowanych (niby) kanałów HD.

 

Ktoś później napisał o cenach w krajach zachodnich - wybierając abonament za 30-40E dostalibyście we francji jeszcze gorszy złom bez TV za 1zł a nie pełną ofertę jakiejś platformy. Ja rozumiem, że ściągając od klientów średnio powiedzmy po 60-70zł (powiedzmy 20E) nie można zagwarantować super oferty+super sprzęt. Na czymś trzeba zaoszczędzić bo przecież Canal+ z Francji nie będzie dokładał do C+ w Polsce. Firma działa po to żeby zarabiać, są zyski ale i są koszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... więc tak, niby Phil 250 ma takie słabe parametry a jednak potrafi już w miarę przyzwoicie chodzić (długo to trwało ale chodzi), Pace ma lepsze parametry i chodzi lepiej od phila na samym początku... Nboxy też świrowały i nie było płaczu jakoś. Denerwuje mnie to że Pace nie nagrywa zaprogramowanych nagrań... ale mimo to nie zamieniłbym go na phila... miałem go od momentu kiedy wyszedł na rynek i chodził codziennie po kilka godzin, i już miałem dość wyciągania wtyczki z prądu, wieszania się, gubienia sygnału i mozolnego uruchamiania się. Odkąd mam pace to prócz wymienonej wcześniej usterki, nic innego się nie dzieje. Dlatego uważam że jest za wcześnie na jakieś nie wiadomo jakie wojny, kłotnie itd. Jak wyjdzie wersja finalna softu, bo nie sądze żeby RC1 oznaczało finalną... to wtedy będziemy dyskutować. Oczywiście wszyscy chyba chcemy, żeby ostateczny soft pojawił się jak najszybciej.

A tak już po za tym do zwolenników nBox. Co wam z tego fajnego dekodera jak poza tym to nic nie ma. Niepotrzebne allegro, gry, cudam wianki wodotryski... a opcja multiroom ? Taka genialana N a nie wprowadziła nic w tym kierunku (ponoć ma być multiroom po KABLLU SIECIOWYM jak się dowiadywałem :P :P no to tutaj technologia do potęgi n). Tuner DVB-T dokładany na usb, obudzili się po czasie, jeszcze dodatkowo płaci się za to [beep]o... też genialne, ale dla N, co by jeszcze zarobić.. Turbodekoder... mmmm płatne uaktualnienie softu Turbo - GIT MAJONEZ,dodatkowo płatne VOD, brak możliwości korzystania z FTA jak kartę zablokują (np. gdy płatność nie dojdzie) oraz ta cudowna oferta kanałów HD i same premiery na Nfilm :brawo::brawo:

 

Nie mamy też co porównywać do LeCube. bo tak naprawdę nie widziałem konkretnych informacji i w miarę wirygodnych źródeł któreby potwierdzały że jest on super, hiper niezawodny.

Reasumując, uważam że jak na sam początek Pace daje radę, czekam na oficjalny, normalny SOFT a nie RC1, jeśli będzie dalej lipa, to będą zmiany w sprzęcie. Krótko i na temat. Zdaję sobie sprawę, że za tymi wszystkimi problemami czai się oszczędność i nijakie traktowanie klienta przez C+, i to boli. Boli też że nikt nic nie wie. Ale ból to dipiero będzie, jakby przyszło kupować porządnego PVR na własną rękę... i to jeszcze najlepiej takiego, żeby lista c+ automatyczna była, eh ale takie rzeczy to tylko w erze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak już po za tym do zwolenników nBox. Co wam z tego fajnego dekodera jak poza tym to nic nie ma. Niepotrzebne allegro, gry, cudam wianki wodotryski... a opcja multiroom ?

 

A co ciekawego w Pace dostajesz/dostaniesz? Internet (fajna sprawa, żeby szybko wiadomości sprawdzić), YouTube (allegro, gry - fakt - zbędny gadżet)? Szybciej ten sprzęt ze starości padnie niż C+ opracuje/dostanie soft z minimum takimi możliwościami. Zresztą sam piszesz, że długo trwało zanim PVR Philipsa zaczął działać. W nce długo oznacza miesiąc, bo dokładnie po miesiącu od premiery turbobox działa w 99,9 idealnie, że nie wspomnę o starych nboxach, które już w momencie premiery działały idealnie. Multiroom na kablu będzie niezbędny do dostępu do dysku dawcy. W innych wypadkach wystarczy wifi/AP/prąd.

 

Tuner DVB-T dokładany na usb, obudzili się po czasie, jeszcze dodatkowo płaci się za to [beep]... też genialne, ale dla N, co by jeszcze zarobić..

 

DVB-T to póki co też gadżet potrzebny akurat tym, którzy zwykle TV naziemną na kablu wywieszonym za okno mogą mieć, ale przynajmniej w nce mam własną listę kanałów DVB-T, a nie ichnią. I zawsze mogę go sprzedać za pół ceny po oddaniu nboxa, a i w niektórych promocjach można było go za 0 zł otrzymać.

 

Turbodekoder... mmmm płatne uaktualnienie softu Turbo - GIT MAJONEZ,dodatkowo płatne VOD, brak możliwości korzystania z FTA jak kartę zablokują (np. gdy płatność nie dojdzie) oraz ta cudowna oferta kanałów HD i same premiery na Nfilm :brawo::brawo:

 

FTA blokują po 2-gim nie zapłaconym rachunku i co w tym dziwnego, że FTA nie działa? W C+ ze stareńkimi philpsami 3010/6010 było identycznie. Co do uaktualnienia softu, VOD (w C+ jest bezpłatne... czy nie ma wogóle?) czy nfilm to mówisz o opcjach dodatkowych i nieobowiązkowych, bo prawie całą resztę kanałów HD mamy w tej samej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was po nagraniach VOD które ściągają się nocą, dekoder wyłącza się???

Zauważyłem, że u Mnie, gdy włączy się np. koło godz. 1... to już do rana pozostaje włączony...

Właśnie teraz na TVN leci na żywo Dzień Dobry TVN... Zerknijcie na ekrany? albo oczy mi zawodzą, albo widzę dropy na ekranie (takie same jak podczas deszczu w analogu gdy słabł sygnał )... Też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem po co jest sens się tak sprzeczać. Porównujecie oferty platform z innych krajów i marzycie o tym aby mieć takie dekodery jak oni. Ale nikt nie zwrócił uwagi ile kosztuje w tamtych krajach ich oferta! Ceny są od 50 do ponad 100€ (w Anglii jeszcze więcej bo w funtach)!!! Ciekawy jestem jakby u nas były takie same ceny i oferta to ile osób byłoby chętnych wziąć to tylko dla dekodera i jego funkcjonalności!

 

Bardzo przepraszam, ale gdyby ktos w UK zaproponowal oferte za 100 GBP to zostal by wysmiany. Akceptowalne ceny sa to okolice 25-40 GBP. Zainteresownych prosze o wygooglowanie sobie SKY HD i poskladanie oferty do potrzeb.

UK nie jest krajem w ktorym ludzie uzywaja banknotow zamiast papieru toaletowego. Srednia krajowa jest tutaj ok GBP 1200 - 1300 netto miesiecznie i tylko skonczony [beep] podpisal by kontrakt na 100 za TV, nawet zarabiajac dwukrotnie wiecej, o co naprawde tutaj nietrudno.

Jeszcze jest inna rzecz - telewizja FreeView (naziemna, darmowa) jest naprawde bardzo dobra platforma z dobrymi pozycjami i SKY musi naprawde sie napocic, zeby odebrac im klientow. Biorac PVRa z Cyfry mialem cicha nadzieje, ze zlapie mi wlasnie FreeView, ktory bede mogl sobie nagrywac. Niestety, szczescie takie mnie ominelo :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cyfra w pelnej opcji zdaje sie cos kolo 200 zl kosztowala? To jest w okolicach £45. Zdaje sie nie jest to az taka wielka roznica.

 

Ale NIE JEST TO NAJTANSZA oferta.

Np kiedy zamowilem telefon i internet z Virgina to mialem przez 12 miesiecy kablowke gratis, potem miala mnie kosztowac £4.99 miesiecznie. Porownywalna z oferta do pakietu komfortowego z Cyfry.

Bez zadnych bajerow ktore mi sa niepotrzbne.

 

Wbrew pozorom narod tutaj jest oszczedny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ludzie co to za badziew :evil: Praktycznie nic nie działa.

Zaczynając od restartów, braku reakcji na komendy, braku możliwości nagrania czegokolwiek, wczytywanie informacji o aktualnym programie trwa wieczność, zawiesza się co trochę, a najfajniejsze jest to że jak wyłącze TV to po ponownym włączeniu nie ma obrazu tylko sama fonia i muszę wyłączyć tuner. Pobrał dzisiaj soft do wersji 125/RC1 ale i tak to nic nie dało.

Mam go 2 dzień :/ a już go nie chce :brawo:. Stary Philips HD to przy tym cud marzenie :) . Piszę do nich maila o wymianę tego dziadostwa, myślicie że na to pójdą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...