Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

u Mnie wczoraj około godz. 23 z groszami na ekranie pojawiła się planasza o dostępności nowego softu... Niby pobrał jakiś soft, ale w MENU wersja jest nadal taka sama? co to było? Zauważyłem, że od rana , od około 7 do teraz, nie złapał ani jednej zawiechy i się nie wyłączył ani razu... Działa normalnie, nagrywa, itp.

VOD nadal z informacją: NIEDOSTĘPNE tak jak i HBO Digital (Usługa niedostępna)

 

tak i napisz jeszcze że masz napisy z nazwami kanałów na wyświetlaczu :lol2:

 

opamiętaj się też mamy ten dekoder i nic wczoraj w tej godz. nie przyszło soft ten sam nic się nie zmieniło MULI i resety dalej obowiązują :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro tj.NIEDZIELA wybieram się do Gdańska.

Prosił bym o podpowiedz w jakich sklepach (otwartych w niedzielę) mógłbym wymienic mój stary SD na PACE PVR 500GB

Dodam iż umowę przedłużyłem na początku stycznia (HBO digital ma 3 mieś. i pakiet HDcały okres umowy) a w mojej okolicy (Starogard Gdański ,Skarszewy ,Tczew) ni jak sprzętu nie mogę wymienic ,gdyż poprostu go nie ma .

W tej chwili jeśli nie masz listu od C+ o tym że masz wymienić dekoder, to nikt Ci go nie wyda... Cos takiego teraz wprowadzili, ale nie wiem czy wszędzie, lepiej sie wczesniej upewnić żeby na minę nie wdepnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak i napisz jeszcze że masz napisy z nazwami kanałów na wyświetlaczu :lol2:

 

opamiętaj się też mamy ten dekoder i nic wczoraj w tej godz. nie przyszło soft ten sam nic się nie zmieniło MULI i resety dalej obowiązują :]

 

Być może puścili jakąś poprawkę, nie koniecznie muszą się chwalić tym... To jest RC1 więc wszystko możliwe, mogą testować jeszcze pewne rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yros ma rację.Nikt nie wymieni dekodera SD na PVR bez listu.Dzisiaj byłem u Dystrybutora oraz dzwoniłem na infolinie.Z obu stron otrzymałem identyczną odpowiedź.Smutno mi się zrobiło,bo dystrybutor pokazał mi,że ma pare sztuk Pace HD PVR.Pozostało tylko czekać na kawałek papieru w skrzynce pocztowej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Mnie wczoraj około godz. 23 z groszami na ekranie pojawiła się planasza o dostępności nowego softu... Niby pobrał jakiś soft, ale w MENU wersja jest nadal taka sama? co to było? Zauważyłem, że od rana , od około 7 do teraz, nie złapał ani jednej zawiechy i się nie wyłączył ani razu... Działa normalnie, nagrywa, itp.

VOD nadal z informacją: NIEDOSTĘPNE tak jak i HBO Digital (Usługa niedostępna)

 

Z całym szcunekiem ale siejesz takie zamieszanie ze aż strach!! Bo:

1. jeśli wymieniłes pace na innego to zapewne na dzień dobry miałes soft podstawowoy który sie musiał zaktualizować do 123 RC1 (kiedy sie pojawiło na sat, potem musiał podnieśc do 125 RC1 (gdy ten też sie pojawił na sat)

2. Jako ze masz kolejny dekoder musiszs odczekac swioje bo musza powiązac numer dekodera z numerem abo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem całkiem niedawno o tym, że mój model Pace'a działa ok :wink:

Do czasu, aż przyjrzałem się dziś bibliotece moich nagranych audycji telewizyjnych! Jako, że mam mało czasu ostatnio postanowiłem nagrać parę rzeczy z HBO HD i C+FILM HD, by potem (np dziś), obejrzeć coś tam... Ku mojemu zaskoczeniu nagrania okazały się być niepełne... Urywały się dla przykładu w 40min. :roll:

Coś ten ostatni, "tymczasowy" soft nababrał w dekoderach.

Taaaaa... Niech tylko nadejdzie poniedziałek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem całkiem niedawno o tym, że mój model Pace'a działa ok :wink:

Do czasu, aż przyjrzałem się dziś bibliotece moich nagranych audycji telewizyjnych! Jako, że mam mało czasu ostatnio postanowiłem nagrać parę rzeczy z HBO HD i C+FILM HD, by potem (np dziś), obejrzeć coś tam... Ku mojemu zaskoczeniu nagrania okazały się być niepełne... Urywały się dla przykładu w 40min. :roll:

Coś ten ostatni, "tymczasowy" soft nababrał w dekoderach.

Taaaaa... Niech tylko nadejdzie poniedziałek :)

 

Tuner po prostu restartował Ci się w czasie gdy nagrywał zaplanowane audycje.U mnie też to się zdarza.

Prawie 2 miesiące posiadam ten tuner i ciekawe kiedy wreszcie Cyfra doprowadzi ten sprzęt do porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, od 8 lutego do końca marca dostawy dekoderów PVR są kierowane tylko do wybranych punktów w celu wymiay przez abonentów ktorzy otrzymają listy z C+, dekoder można wymienic wyłacznie w punkcie który został podany w liście ;-)

 

Yros ma rację.Nikt nie wymieni dekodera SD na PVR bez listu.Dzisiaj byłem u Dystrybutora oraz dzwoniłem na infolinie.Z obu stron otrzymałem identyczną odpowiedź.Smutno mi się zrobiło,bo dystrybutor pokazał mi,że ma pare sztuk Pace HD PVR.Pozostało tylko czekać na kawałek papieru w skrzynce pocztowej :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada sprawa z VOD bo to co mam juz dostepne to jak chce kupic i wciskam przycisk OK na pilocie to zero reakcji :/ a przykladowo HBO Digital to co juz mam zassane to wciskam OK i wyskakuje 1 odtworz 2 kontynuluj :/ a i jak jest z serwisami radiowymi i music ch. dlaczego po nacisnieciu plusa na pilocie nie wyswietla sie na pelnym ekranie lista stacji tylko jakas mini ramka i wybor audio1 , audio2 itd ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Moj Pace chodzi bez zarzutów. Wszystko nagrywa sie zgodnie z planem, w jakości HD itp itd nie zawiesza się i nie restartuje. Jedyny minus to wolna reakcja na pilota, ale da sie przezyć. Jednak mam problem z HBO Digital. Kiedy miałem pojedynczy konwerter i mala antene myslalem, że to dlatego. Dzisiaj zmieniłem antenę na wieksza i z twinem, przelaczylem w ustawieniach jednak HBO Digital jak nie działało tak nie działa. Wie ktoś może o co może chodzić?

 

Mały offtopik: Dzisiaj również uruchomiłem Sagema z Multiroomu jednak denerwuje mnie to, że nie może sie zaktualizować. Gdy uruchamiam aktualizację, nawet po godzinie nie widać jej końca. Muszę wyłaczyć dekoder dopiero przyciskiem standby i przy ponownym wlaczeniu pojawia sie komunikat o istniejacej aktuALIZACJI. Za kazdym razem to samo i to samo. Nie wiem co robić. Jakieś porady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest z tą funkcją pilot od początku i nic z tym nie robią trzeba do nich dzwonić, ja dzwonię codziennie i sprawdzam czy zapisali moje zgłoszenie, mówią, że tak jest moje zgłoszenie i trwają prace nad nowym softem proszą o cierpliwość, to ja im na to, że jest 21 wiek i trzeba znaleźć mądrzejszych informatyków i poprawić ten soft w jeden dzień góra dwa a nie dwa miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem ciekawa rzecz, otoz jesli dekoder jest w odleglosci do okolo 1,5 metra od plasmy, sa problemy z pilotem, wolne dzialanie, brak reakcji dekodera na naciskanie przyciskow na pilocie. jesli natomiast dekoder jest powyzej 1,5 od plasmy wszystko dziala bardzo dobrze (sprawdzone z plasmami panasonic i hitachi)

z lcd nie ma tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie poprawki softu niewiele dały/poprawiły.

Dekoder włącza się baaaaaaardzo wolno, problem z natężeniem głosu po włączeniu postał,

na kanale RTL nadal wyświetla się "nieobsługiwany system kodowania", nazwy kanałów nie wyświetlają się w dekoderze.

Małe pytanko: nagrałem program z NG HD czy można go wrzucić na pendrive żeby sprawdzić jakość na kompie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest z tą funkcją pilot od początku i nic z tym nie robią trzeba do nich dzwonić, ja dzwonię codziennie i sprawdzam czy zapisali moje zgłoszenie, mówią, że tak jest moje zgłoszenie i trwają prace nad nowym softem proszą o cierpliwość, to ja im na to, że jest 21 wiek i trzeba znaleźć mądrzejszych informatyków i poprawić ten soft w jeden dzień góra dwa a nie dwa miesiące.

 

Myslisz ze zasypujac Call Center telefonami w takiej sprawie cos wskurasz?? Reklamacje opisane przez konsultantow sa za malo szczegolowe. Opiszcie cala usterke i wysylajcie na mail'a a nie dzwonicie i sie sami nakrecacie, szkoda kasy na telefony - konsultant ci nie poprawi softa a z informatykiem i tak nie pogadasz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

savick masz rację ślę też maile żeby mieli usterki na piśmie ale odpowiedź jest zawsze taka sama sztampowa (trwają prace nad oprogramowaniem proszę czekać, za trudności przepraszamy). Mam Philipsa PVRa od samego początku i też tak było z softem i to bardzo długo, dlatego trzeba im wchodzić na ambicję, że mają cienkich informatyków. Ja jestem trochę za stary ale jakby wzięli jakiegoś młodego komputerowca to by to zrobił w jeden dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli będziesz go używał zgodnie z zaleceniami to nie powinien odwalać żadnych "szopek".

prawie jak konsultant cyfry :lol2:

 

ten dekoder to idealny sprzęt :brawo: nie ma nic lepszego :brawo: niż ten mebel :lol2:

 

jak wejdzie kolejna wersja softu to może zmienię zdanie...( jak i zapewne duża cześć użytkowników..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że nikomu nie można dogodzić, a my Polacy tylko dobrze umiemy narzekać. Napisałem co sądzę o tym sprzęcie i nie wiem co w tym jest śmiesznego? Zapewne tej skrzyneczce można jeszcze wiele zarzucić, ale nie ma rzeczy idealnych, poza tym operator chce zdobyć jak najwięcej klientów za jak najmniejsze pieniądze, także nie dziw się, że dekodery oferowane przez cyfrę+ nie są najwyższych lotów. Zawsze jak Ci nie pasuje to możesz go zwrócić i kupić sobie własny. ;)

 

"Prawie" robi wielką różnicę. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...