Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję jakieś ziółka na uspokojenie o_x

u mnie dekoder działa OK (dwa razy na początku zwiesił jak zrobiłem mu "dyskotekę" w postaci wciśnięcia i trzymania przycisku przełączania stacji).

 

a akurat za Twoje połączenie z 0-801 to płaci C+ i niestety nic z tego nie maja ;)

 

niestety mylisz się, za 0-801 płacisz ty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie tego co nie wiecie czy to prawda!!!!

 

Teoretycznie nie istnieje, ale w niektórych miejscach jeszcze może funkcjonować, tak w sieci TP jak i np. w moim PBX-ie... :wink:

UKE dał okres przejściowy do 15 maja 2010 r. więc raczej to prawda.

 

niestety mylisz się, za 0-801 płacisz ty....

 

Za 801 płacą obie strony, czyli cyfra+ i dzwoniący do niej wkurzony klient... Zazwyczaj stosowana w przypadkach gdy się chce ograniczyć ilość dzwoniących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też działa stabilnie, a przynajmniej nie przerywa programu. Czasami zaliczy zwis przy EPG albo nagraniach, ale to przypadek sporadyczny. Czy szanowni piszący, którym sie zawiesza i ci którym się nie zawiesza mogliby napisać, czy mają instalację dwu czy jedno przewodową oraz jaki mają konwerter (z zestawu cyfry czy też nie)?? Może uda się wtedy wygiągnąć jakieś wnioski.

 

Ja używam sprzętu jak C+ przykazała :D - czasza + konwerter z C+, dwa kable po ok. 5 metrów. Problemy sporadyczne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tu nic do rzeczy, jaki Lnb posiadasz... Swojego 500GB przetestowałem ze wszystkim co mam pod dachem... Z singlami Opticuma,GoldenInterstara,Sharpa i Inverto; były też TWINY Sharpa,Goldena. Podłączony jest do Triaxa100 z Twinem Inverto Black IDLP40; nie ma znaczenia do czego jest podpięty; zawsze te same usterki; Cyfra+ twierdzi że wina po stronie anteny (dobra wymówka); wymieniałem dekoder już 2 razy; dzisiaj pojadę raz TRZECI; a Jak to nie pomoże, będę starał się wziąść od nich Philipsa, o ile jeszcze jest gdzieś w ofercie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Panowie pomocy! Mam ten dekoder od 4 dni po ponad miesiecznych oczekiwaniach :? Jednak nie wiem co sie dzieje z dzwiekiem bo jak go wylacze w nocy to rano przy rozruchu glucho na zadnym kanale nie ma foni pomaga jedynie dluzsze przytrzymanie wlacznika na dekoderze a moze to wazne , bo nawet po wylaczeniu ciagle swieci sie godzina i diodana niebiesko ( przez te 4 dni co go mam jeszcze sie nie wylaczyl zegar) a zasysaja sie na dysk tylko pozycje z VOD na HBO Digital cisza :/ Ma ktos podobny problem? Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Panowie pomocy! Mam ten dekoder od 4 dni po ponad miesiecznych oczekiwaniach :? Jednak nie wiem co sie dzieje z dzwiekiem bo jak go wylacze w nocy to rano przy rozruchu glucho na zadnym kanale nie ma foni pomaga jedynie dluzsze przytrzymanie wlacznika na dekoderze a moze to wazne , bo nawet po wylaczeniu ciagle swieci sie godzina i diodana niebiesko ( przez te 4 dni co go mam jeszcze sie nie wylaczyl zegar) a zasysaja sie na dysk tylko pozycje z VOD na HBO Digital cisza :/ Ma ktos podobny problem? Dzieki

 

 

U mnie dekoder po pierwszym uruchomieniu też chodził kilka dni - niebieska lub czerwona dioda i zegar. Po jakimś czasie się uspokoiło i teraz pracuje poprawnie

po wyłączeniu czerwona i na wyświetlaczu nic

co do fonii nic Ci nie podpowiem ponieważ nie miałem takich problemóW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konwerter twin? i ile kabli podpiętych do dekodera ? "objaw" włączonego zegara jest również przy zaplanowanych nagraniach(gdy ty nie oglądasz a dekoder nagrywa)

 

ktoś kilka stron temu pisał iż pomaga zmiana satelity w ustawieniach(z hotbird na astre) i powrót do hotbirda(wtedy ponoć dekoder ponownie ściąga filmy) ale sprawdź dokładnie i znajdź ten post ;)

a masz wykupiony hbo digital(sprawdź na umowie czy jest uwzględniony...)

na sam początek wyślij ponownie uprawnienia do karty.

 

ps

 

problem z dźwiękiem to już chyba wada egzemplarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego pace pozbyłem się trochę w mało cywilizowany sposób, ale jestem szczęśliwy że go nie mam.Czytam uważnie ten wątek, że szczególnym zainteresowaniem wypowiedzi "Instalatora". Nie będę się powtarzał, ale wniosek nasuwa się sam.Ten tuner nigdy, tak naprawdę nie będzie działał prawidłowo.To co się da poprawić programem, to i owszem, a co z błędami sprzętowymi. Problem resetów (zaniki obrazu), czy wadliwego odbiornika podczerwieni nie załatwi oprogramowanie.Cyfra ma jeszcze w tym szczęście że, owe problemy wynikają w dużej mierze w konfiguracji tuner-tv. Ale ja na ich miejscu nie cieszył się za bardzo,bo takimi cechami charakteryzuje się sprzęt z marketu, i to z niskiej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej pisalem o moich problemach z brakiem glosu na moim PVR-e Teraz zauwazylem ze moze tunek gryzie sie z telewizorem bo jak go wlaczam to glos jest przez sekunde a pozniej zanika . Jak naciskam glosnosc ta tv to na ulamek sekundy wskakuje ale jak przestaje podglasniac pilotem do tv to znow lipa! O co chodzi? Mam tv samsunga lcd 37 cali 7 serja podpiety dobrym kablem hdmi no i konwerter twin. Spotkal sie ktos z czyms takim? Teraz sprawdzilem ,ze na tv nie mam dzwieku a jak wlaczylem kino domowe to dzwiek leci bez problemu ( a w tv cisza) mam podpietego tunka do amplitunera zwyklymi chinchami :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już próbował skojarzyć ten PVR z pilotami Logitech Harmony? Podczas konfiguracji 555 nie ma go w pamięci - przynajmniej pod nazwą Pace HDS7241/91. Może ktoś już robił jakieś ekperymenty?

Witam!

W nowym oprogramowaniu Logitecha Harmony 7.7.0 jest Pace HDS7241/91 - oczywiscie szukaj w magnetowidach jako PVR :smile:

Ja niestety nie próbowałem sterować ponieważ nie mam jeszcze ... tunera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam 13 wymień ten tuner, może przy drugim Ci się poszczęści.Ja miałem to samo, z tym że znikał przy okazji obraz.W moim przypadku nie trudno było się domyśleć, że przyczyną są poziomy sygnałów.Miałem akurat farta, bo na trzecim złączu hdmi, z przodu tv tuner chodził prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już próbował skojarzyć ten PVR z pilotami Logitech Harmony?...

Witam!

W nowym oprogramowaniu Logitecha Harmony 7.7.0 jest Pace HDS7241/91...

 

Mam takiego pilota od roku, używałem go najpierw z philem teraz z pacem, i działa lepiej niż oryginał. Przecież jego nawet nie musi być w bazie, sam go mozesz wszystkiego nauczyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Mnie wczoraj około godz. 23 z groszami na ekranie pojawiła się planasza o dostępności nowego softu... Niby pobrał jakiś soft, ale w MENU wersja jest nadal taka sama? co to było? Zauważyłem, że od rana , od około 7 do teraz, nie złapał ani jednej zawiechy i się nie wyłączył ani razu... Działa normalnie, nagrywa, itp.

VOD nadal z informacją: NIEDOSTĘPNE tak jak i HBO Digital (Usługa niedostępna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zapomnieć o jakimś innym sprzęcie to jest pewnie opcja przynajmniej na 1,5 do 2 lat:)

 

Jak będą takie jazdy z PVR jak teraz to smród sie rozniesie i ludzie przestaną przychodzić.

A jeszcze jak CP i N puszczą odpowiednie reklamki o tym mówiące...

Tak że C+ jest na musiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro tj.NIEDZIELA wybieram się do Gdańska.

Prosił bym o podpowiedz w jakich sklepach (otwartych w niedzielę) mógłbym wymienic mój stary SD na PACE PVR 500GB

Dodam iż umowę przedłużyłem na początku stycznia (HBO digital ma 3 mieś. i pakiet HDcały okres umowy) a w mojej okolicy (Starogard Gdański ,Skarszewy ,Tczew) ni jak sprzętu nie mogę wymienic ,gdyż poprostu go nie ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...